Įkraunama...
Įkraunama...

Natūralios medicinos centrai

Papostrigavimai apie žoleles, nužiūrėjimus, būrimus, raganavimus ir kitokio “plauko” ...avimus ...

http://www.zpasaulis...vas/22/sgb.html
Atsakyti
Tai niekas is jusu ar jusu pazystamu nesilanke  Naturalios medicinos klinikoje? Gydymas delemis, svelnioji klizma, organizmo valymas, adateles - akupunktura, manualine terapija, kapsules ir t.t.
Labai labai idomu isgirsti atsiliepimus :smile.gif ;D ;D
Atsakyti
Dani, neatsimenu kurioj temoj prie grozio rasiau apie ta Mikelkeviciutes laida kur rode ta naturalios medicinos centra. Visko nemaciau, nes vaikas reikalavo demesio.. Rode, kaip tiria kazkokias daiktu bangas, bet isivaizduok istirs tau kad netinka tavo mobilus telefonas, rankine, kosmetika ir visa kita. Tai ka, ismesi? O jei naujus nusipirksi, gal vel netiks? Juk i parduotuve aparato nesinesi. Manau jei butu labai efektyvu, tikrai daug sveiku ir graziu zmoniu padaugetu gatvese ir visi ten lektu.
Atsakyti
QUOTE
Dani, neatsimenu kurioj temoj prie grozio rasiau apie ta Mikelkeviciutes laida kur rode ta naturalios medicinos centra. Visko nemaciau, nes vaikas reikalavo demesio.. Rode, kaip tiria kazkokias daiktu bangas, bet isivaizduok istirs tau kad netinka tavo mobilus telefonas, rankine, kosmetika ir visa kita. Tai ka, ismesi? O jei naujus nusipirksi, gal vel netiks? Juk i parduotuve aparato nesinesi. Manau jei butu labai efektyvu, tikrai daug sveiku ir graziu zmoniu padaugetu gatvese ir visi ten lektu.

Maciau ta laida.. Man ten kazkas is fantastikos srities ir man visai nepriimtina...
O kas liecia gydyma zolelemis, arbatomis, medumi-pritariu Mamuliai wink.gif Praktikuoju ir pati namuose ta metoda. Kai vaikas serga, litrais girdau vaistazoliu arbatomis. Karta vaikui nakti sukilo temperatura,neturejau nei Panadolo, nei paracetamolio. Tai vaikui daviau isgerti dvi stiklines liepzedziu ir avieciu arbatos, tai kol atvaziavo greitoji, temperatura jau buvo nukritusi iki 37 su keliom dalim  8)
Atsakyti
Labai geras vaistas mazam vaikui nuo temperaturos paprasta degtyne. Tik nepagalvokit ko.. ;D Reikia isrengti nuogai vaika ir visa istrinti degtyne. Paskui aprengti ir po antklode. Temperatura nukris per 15-20 min. Toki buda ne pati sugalvojau, parode gydytojas is greitosios pagalbos.
Atsakyti
Tie visi "bangų"  ;D metodai nėra kažkoks būrimas iš kavos tirščių. Folio metodas oficialiai pripažintas, bet naudojamas tik privačioj medicinoj, matyt todėl, kad brangu.Dirba su juo tikri gydytojai pasitobulinę netradicinės medicinos srityje. Yra dar kitas toks panašus diagnostinis metodas- vegeto- rezonansinis ar kažkaip panašiai skamba- verčiu iš rusų kalbos. Aparatūra jo užpatentuota, tik va nežinau , ar Lietuvoj su juo dirbama. Šitie metodai leidžia nustatyti ligą pačiose pradinėse stadijose, o antrasis net tada , kai pakitimai būna tik biolauko lygyje. tarp kitko Folio metodą dažnai naudoja homeopatai, nes tiek homeopatinis gydymas , ties Folio diagnostika remiasi biolauko teorija- nu čia ilgai aiškint reikėtų.Tik va, nuodugniai ištirti visą organizmą labai ilgas darbas- pratestuoti visus sukelėjus tikrai užtrunka.
Atsakyti
Dani, pris kokius tris metelius smalsumo vedama apsilankiau Naturalios medicinos centre. Dar tada nebuvo tiek daug naujoviu kaip dabar. Pirmiausia mane istyre su kazkokiu keistu aparaciuku (bet ne su tokiu kur Mikelkeviciute tyre) ir isvardino kokios ligos mane kankina-kuriu as pati net nenutuokiu kad sergu. Tada pirmiausiai pasiule issivalyti organizma. Susigundziau, nes gydytoja pazadejo, kad dings visi pilvo skausmai ir svoris "tipo" kris (man pries pat vestuves tai itin rupejo).
Jums rupi kokio efekto sulaukiau? Papasakosiu kiek veliau nes turiu begti
Atsakyti
Suintrigavai mamusiuka ir begt?
Negrazu negrazu... wink.gif
Atsakyti
Aha, dingo sad.gif
Nu klizmos, klizmos... kaip naturalus gydymo budas? Gal ir nieko ??? Pasirodo, mano shefas - uzkietejes homeopatas, nes klizmas stato klasiskai, tik kas ne taip, tuoj gausi klizma, ypac gamybininkai... Tik kai dirbau ko tai neivertinau biggrin.gif
Atsakyti
Musu seima taip pat gydosi degtine wink.gif Darome kompresus gerklei, krutinei. Kompresas toks: gausiai suvilgyti vata degtine, apdeti kakla, uzdengti maiseliu ir maiseli apristi; ant virsaus dar salika, kad siltai butu. Su tokiu kompresu pabuti per nakti (vaikui maziau, kad nenudegintu). Ir viskas. Kita ryta jautiesi kaip agurkelis, visi persalimo simptomai ir gerkles skausmai greitai praeina.
Degtine tinka ir kudikeliams numusti auksta temperatura. Tik patariama skiesti vandeniu, kad odos nenudegintu.
Atsakyti
Dani,
na mano mama sugalvojo, prisiziurejus visokiu ladu, apsilankyti netradicines medicinos viename is centru. Na mane tai labiausiai nuvyle ta viso kuno diagnostika, na su tais elektrodais. Visa procedura, lyg tai 150 lt. kainavo!
Atejau as , atsisedau ir laukiu, kaip cia mano organizma istirs. Na oji sako:"Kokiom ligom esi sirgus". As pora pasakiau, tai ji sako:"Vat ta ir matau."Nors ekrane tas signalas kur bedurtu, taip pat sokineja, o as klausiu paaiskint, ka cia rodo. Gydytoja tik numykia ir nukreipia kalba. Ji klausia dar kuo sirgau, ar ka skauda. na, galvoju, sumeluosiu, juk tas aparatas viska rodo. Sakau, kasdien galva skauda ir kakla, spranda kazkaip maudzia....( Ko man gyvenime nera buve).Ji sako:"va, butent ta ir rodo, jums ir dabar galva skauda, o kaklo - tai su slanksteliais kazkas ne taip.". Akys man isoko ohmy.gif
Ir toliau visa procedura taip vyko:ji apie kiekviena organa klausia, o as viena kart sakau tiesa, kita - meluoju... Ir jai viskas tinka :opagal mano sapaliojimus diagnozes sukure, vaistuku pripyle, ant to pacio aparato sukalibravo... dar pasake, kad reikia zarnyna valyti(matyt 150litu paaukoti per maza). Grizau namo , na labai gaila tu pinigu butu, bet mama mokejo... Nors ji po mano istyrimo nesityre... Ji tik zarnyna valesi - viena procedura po 100lt. (nors girdejau , kad Druskininku sanatorijoj uz 18 lt. padaro...). Na labai as jais nusivyliau... bado i du taskus elektrodais, ir vis klausineja, kas man yra. Tarsi, as ne tam atejau, kad is ju ka nors naujo suzinociau. efektas matyt toks, kad issipasakojus palengvet turetu...
O kai pasakiau, kad vaika turiu, ji sako:"o jus zinot, kad jusu vaika dar ligoninej paskiepijo?". Sakau "zinau.". O ji: "ir kokia teise jie turejo ji skiepyti!" Issiziojau... ohmy.gif
Atsakyti
Soryyyy, nedingau, tik labai daug darbu buvo. Taigi, kuo baigiau ??? A, istyrusi aparatu gydytoja nusiunte mane organizmo valyti >:( Vienas seansas- trys "klizmu" kartai (nezinau kaip dabar)Patikekit-nieko malonau nejauciau, o jau kai suriesdavo tai....o dar guleti visa laika reikia. Viena paguoda, kad salia sesute sedi, pilveli glosto ir apie sveika mityba postringauja tongue.gif Bet po triju kartu (kas savaite) iki siol nei karto pilvo skausmu nepasiskundziau, o per nestuma taip ir nesuzinojau ka reiskia "remens edimas". Nereklamuoju, bet savijauta tikrai pagerejo, oda atsigavo, visi slakai issiklizmino :-/ , be to ir keturiu kilu netekau!
Ir dabar tokia procedura atkenteciau, tik vat neisdrystu seimos saskaita saves lepinti-nemazai kainuoja (neklauskit dabar kainu nezinau)
Atsakyti