Įkraunama...
Įkraunama...

Natūralios medicinos centrai

Mano mama pries menesi atliko Zveryne Vega testa ir ka? Rezultatai thumbup.gif Sveikata labai pasitaise, nebepucia pilvo, netinsta kojos, nustate, kad kepenys padidejusios, nuejo i poliklinika pasidaryti echoskopija ir pasirode, kad tikrai doh.gif Zodziu, pasake, kokiu produktu negalima jai ir klausydama nurodymu numete 7 kg per menesi clap.gif Ir toliau kusta, visi drabuziai jau nebetinka, kabo visiskai doh.gif Dabar ji dar karta ten eis gydyti kepenu ir dar kazkokiu organu, antram kartui taikomos zymios nuolaitos... Ji ir mane nori ten nusiusti, bet as vis sveika vaidinu, nors amzinai turiu problemu su alergija ir skrandziu.... reiktu nueiti, bet lyg ir gerai jauciuosi, lauksiu eilinio savo ligu paumejimo, tada jau gal apsilankysiu, nes labai noreciau suzinoti, kodel mane ta alergija dabar taip kankina, nes jau daug metu nebuvo... g.gif
Ai, dar tiesa jai liepe gerti ten kazka nuo kirmeliu, nes sake, kad pas daug ka ju yra, zodziu liepe issivalyti parazitus... unsure.gif
Atsakyti
O kas tai yra "maisto netoliaravimo testas" ??? g.gif
Kas tinka is produktu o kas ne??? g.gif

Bus labai idomu kai atliksi. wink.gif
Atsakyti
blyn rezkit viska apie maisto produktu netoleravimo testa!!!ir kaina taip pat!!!
taip susigundziau kad net bajsu...aisku jei kainanebus zveriska... unsure.gif tikiuosi kad nenusivilsit,nes as ir labai noriu pabandyti smile.gif tik man tie 400lt...oi baisu net pagalvot kad tokius pinigus ismest reiktu...nors gal ir nepakektu bet gal reik palaukt kol bus akcija biggrin.gif ...
Atsakyti
QUOTE (mexica @ 2004 09 19, 15:35)
blyn rezkit viska apie maisto produktu netoleravimo testa!!!ir kaina taip pat!!!
taip susigundziau kad net bajsu...aisku jei kainanebus zveriska... unsure.gif tikiuosi kad nenusivilsit,nes as ir labai noriu pabandyti smile.gif tik man tie 400lt...oi baisu net pagalvot kad tokius pinigus ismest reiktu...nors gal ir nepakektu bet gal reik palaukt kol bus akcija  biggrin.gif ...

Tai kad ne 400Lt., o visi 650Lt. wink.gif .
As pasidariau praejusia savaite, bet kad labai ziauria tiesa suzinojau - man idealiai tinka tik bulves, vynuoges, alyvuoges, abrikosai ir medus blink.gif .
Gydytoja man sudare dieta is man maziausiai kenkianciu produktu, pagal kuria as turiu maitintis 2-3 menesius, o tada vel atvaziuoti konsultacijai ( ji jau bus nemokama ).
Jei dar kas nors idomu - klausk.


Pamirsau pasakyti, kad tuoletas sia savaite pasidare mano draugu smile.gif , ko anksciau tikrai nebuvo
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo kristutyte: 20 rugsėjo 2004 - 19:59
QUOTE (mamusiuka @ 2004 09 21, 08:43)
Tai cia tipo tik tai ir tegali valgyti g.gif blink.gif
Papasakok kaip tas testas atliekamas wink.gif

Maisto netoleravimo testas - tai kraujo tyrimas, kurio metu pagal laipsniu sistema nustatoma 110 maisto ir cheminiu medziagu ekstraktu poveikis organizmo medziagu apykaitai.
Esama tam tikru medziagu, kurios atrodo visiskai nekenksmingos, taciau jos nuodija organizma, nes yra priesiskos musu imuninei sistemai. Toks maistas sukelia citoksine reakcija, sunaikinancia dali baltuju kraujo kuneliu. Islaisvinti enzimai ima cirkuliuoti, atakuoja audinius ir suerzina istisas kuno sritis, sukeldami grandinine reakcija. Tokios reakcijos vadinamos letine maisto alergija arba maisto produktu netoleravimu.
Kenksmingu veiksniu keliamas pavojus nustatomas stebint, kaip i tiriamosios medziagos elementa reaguoja baltieji ir raudonieji kraujo kuneliai bei trombocitai. Lasteliu elgsena stebima pro mikroskopa:
1. jei lasteles nepakito, vadinasi produktas tinka idealiai.
2. jei pakito trombocitai - tai 1 laipsnio netoleravimas
3. jei pakito 25% baltuju kraujo kuneliu - 2 laipsnio netoleravimas.
4. jei pakito 50% baltuju kraujo kuneliu - 3 laipsnio.
5. jei pakito daugiau kaip 90% baltuju kraujo kuneliu ir dalis raudonuju - 4 laipsnio.

Gydytoja man sudare dieta is man maziausiai kenkianciu maisto produktu paremta rotaciniu principu. Rotacines dietos esme - keturias dienas nevartoti to paties maisto. Tai leis organizmui pasalinti visus alergeno pedsakus. Toks maitinimasis neleidzia alergija keliancioms medziagoms kauptis organizme.

O atliekamas tyrimas ryte pries valgi. Pries tyrima negalima naudoti jokios kosmetikos ( net dantu pastos biggrin.gif ). Paimamas kraujas is venos ir viskas - lauki atsakymo biggrin.gif
Atsakyti
Mamusiuka tavo apsakymas thumbup.gif vaizdziai aprasei biggrin.gif Nezinau ar butu man taip pavyke laugh.gif
Atsakyti
QUOTE (Vasara @ 2004 10 04, 10:00)
Maciau reklama kito centro Elniu g., gal kas ten buvo, kaip ten kainos ir t.t.?


Buvau as toj Elniu g. Ne del valymo, bet del sveikatos sutrikimo. Tai zodziu tel paskae, kad sumoki uz 1 apsilankyma 100 Lt ir tabe diagnozuoja ir israso vaistuku, papildu. Tiria ten kazkokiu netradiciniu metodu, nepamenu tiksliai kaip vadinasi. Bet zodizu lygina, stipruma tavo kuno 2 pusiu. Ta prasme atsiguli, o daktaras spaudzia pvz sulenkta per alkune ir pakelta ranka, ziuri kaip atlaiko. Taip abi rankas tikrina, kojas, siaip visa ismaigo...

Na, akip ir nieko, bet...Patikrino mane ir paskae, kad reiktu taikyt lyg tai Su dzok terapija, gal dar akupunktura, na mazdaug gal 8 kartu uztektu. Ir 1 k. kainuoja 100 Lt. Ir dar papildu reiktu pasipirkt, o ten - kakzokios elemntariso zoles, is Rusijos veztos, bet kaina tai.. 60Lt...

Na, as paskaiu aciu, ir ..nebegrizau...

Mano nuomone, ten ziauriai vsiaks brangu ir is zmoniu baisiai pinigus lupa. Daktaru panais nuomone ir apie Zveryno ir Smelio g. esancius natur. medicinos centrus. Nesako, kad vsikas blogai, bet kad jie stengiasi kuo daugaiu pinigu islupti is zmoniu tai faktas. wink.gif



Atsakyti
Buvau ir as Elniu g (ka tik is ten). Baisia diagnoze isgirdau (daktarui:) -visiskai sveika! Tik va kad visa persikreipusi -kaulai ne vietoj, reikia "istatyt". del sito as ir nuejau pas daktara, nes istikruju jauciu, kad visa persikreipusi. Gydymas aisku brangus, bet kad nezinau kas daugiau galetu padet. Poliklinikui siuncia i visokias fizioterapijas, bet kad tai tik pavirsutiniskas gydymas.Del diagnostikos, jeigu kas nori, galit man rasyt, galiu pasiulyt padaryt uz 15lt.
Atsakyti
Žiūriu, viska yra Supermamoj biggrin.gif Vis beskaitydama Žvėryno NMC reklamą "Stiliuje", plius panaršiusi jų inteneto psl. užsirašiau ir aš į konsultaciją. Kadangi pagrindinis nusiskundimas-atopinis dermatitas, tai man pasiūlė neimti pradinės diagnostikos, o iškart daryti VEGA testą. Pradžiai 1 val. užrašė (o ta valanda 160Lt kainuoja). Dabar pasikaičiau ir visai pasimečiau - verta jį daryti ar ne schmoll.gif Nes ta valanda gali būti mažai, kaip supratau (pilnas, kaip kažkas minėjo - 3 val). Ir su tuo važinėjimu keliskart per savaitę valytis žarnyno, jei reikės, nelabai jau mums kaip būtų į Vilnių .... ech, dabar sėdžiu visa susimąsčiusi blink.gif Nesinori išmesti pinigų į balą, ypač jei priskirs tiek visko, kad šeimos biudžetas nepakels .....

Pls, besidariusios VEGA testą, parašykit atsiliepimų, kokie rezultatai. Aišku, jei kas nors iš skaitančių yra jį daręsis biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Aistule @ 2005 01 19, 20:57)
Pls, besidariusios VEGA testą, parašykit atsiliepimų, kokie rezultatai. Aišku, jei kas nors iš skaitančių yra jį daręsis  biggrin.gif

As dariausi kazkur pries metus, bet Antakalnio naturalios medicinos klinikoj, Smelio g-vej. Ten pilnas kainuoja 400, o dalinis kainuoja 200. Vienas vadinasi VEGA, o kitas FOLIO. Tai as dariau ta pusini uz 200. Uztruko kazkur valanda, gal biski daugiau. Kuo ilgiau trunka tuo issamiau istiria, nes speja su daugiau organu patikrint ar kazkaip ten pan. As ejau irgi su viena konkrecia problema, tai man pasake, kad to pusinio testo uz 200 Lt visiskai pakaks. Po to man dave gal 8 rusiu homeopatiniu vaistu, kuriuos padare prie mano akiu testo metu.
Kas buvo durniausia, kad visus tuos zirnelius reikejo gerti kiekviena diena tris kartus per diena po 5 zirnelius, 0.5 valandos pries valgi, bet ne taip kad paemi i sauja kruva zirniu - makt ir viskas, bet dar tarp skirtingu zirniuku darant mazdaug triju minuciu pertrauka. Nu man tai buvo impossible schmoll.gif nes kai bandziau ta daryti tai gaudavosi, kad mazdaug valanda pries valgi tu turi susikoncentruoti tik i zirniukus, nes dar gi praeina kazkiek laiko kol tu juos suciulpi doh.gif ....
Kadangi as dirbu ir gana intensyviai tai man tas pasirode kazkaip kvaila, todel saziningai tuos zirniukus vartojau gal tik savaite, o po to uzkniso ir kazkaip nebegeriau...Nors tiesa pasakius net ir tik savaite pavartojus poveikis sios toks buvo i geraja puse.
Atsakyti
QUOTE(Karmen @ 2005 01 20, 08:44)
As dariausi kazkur pries metus, bet Antakalnio naturalios medicinos klinikoj,

nebegeriau...Nors tiesa pasakius net ir tik savaite pavartojus poveikis sios toks buvo i geraja puse.


Dėkui, net ramiau pasidarė biggrin.gif Aš irgi esu Folio metodu tyrusis prieš gal penketą metelių (Kaune, namuose pas tokia moteriškę), ir žirniukus gėriau, bet kažkaip nelabai man ten tada padėjo-nusprendžiau, kad jie man per silpni ar pan. Norisi tikrai kompetentingo gydytojo, kuriuo tikrai pasitikėtum, gal tada būtų kitaip ax.gif

Žiūrėsim, kaip bus su NMC ir Vega testu.

Camomile, o "Echoton" kažin patys konsultuoja, ar tik atlieka "juodą" darbą (procedūras ir pan.)? Man Kaunas gerokai patogiau, pas tėvus ten važiuojam, gimtinė mano wub.gif Bet turbūt pradinę konsultaciją vistiek geriau Vilniuje darytis bet kokiu atveju.
Atsakyti
Na va, vakar buvau "SPA Vitoje". Pirmiausiai dave pasirasyti popieriuka kad nesekmes atveju jokiu pretenziju neturesiu, reiskia del nesekmingo gydymo pati kalta busiu blink.gif Tas man laabai nepatiko. Paskui daktare surase visas mano ligas i kortele, patyrinejo aparatu ir diagnozavo tas pacias mano susakytas ligas doctor.gif Ir tikras isgelbejimas nuo visu mano negalavimu butu zarnyno valymas, ir geriau ne viena karta laugh.gif Zodziu, nieko naujo as nesuzinojau, antra karta tai neiciau.
P.S. i diagnostika eikit su graziais apatiniais, nes reikes nusirengti.
Atsakyti