Įkraunama...
Įkraunama...

Tutis TRIO

QUOTE(Angele @ 2009 03 04, 11:37)
Realiai mums reikejo vaziuoti i kauna, nes ten pirkome. Bet tokios galimybes nera. Pridavem vilniuje ir laukiam ziniu, zadejo siandien vezti i kauna. Tikiuosi pataisys, o jei ka tai tada jau tikrai vaziuosim ir reikalausim kad pakeistu.

Speju vezima reikia pirkti kuo veliau. Pirkom rugsejo men, pradejom naudoti tik sausio pradzioj, o garantinio liko tik menuo.


tada turgui pirkti geriau kadangi kai as pirkau buvau su pilvu paklause kada terminas tai ta data ir irase o ne pirkimo thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(sat @ 2009 03 04, 13:16)
Sulūžo ir mum tos detalės. Tik jau mėnuo po garantinio. Mes Kaune tai dar bandysim vežt kai galėsim. Aš jau apsisprendžiau pirkti kitą vežimėlį, nes ir lopšiuko nebereikia.
Parašykit kaip jums sekėsi su garantiniu.
Visumoje, jei būtų stipresnis, tai visai geras buvo vežimėlis. Važinėjom 7 mėnesius ir po miškus, sniegus, pievas. Nesunkus. Manevringas.
Mes vežimėlį pirkom jau gimus mažutei.

Parasykit kaip seksis suderint grazinima wink.gif
Nebutu taip apmaudu jei bent tiek butumem vazineje, o dabar nepilnai 2 menesius. Tai vat Vilniuj mums nesutvarke, isveze i kauna, gausim tik kita savaite. Buciau zinojus, butumem kazkaip patys vaziave, kai skambinausi sake sutvarko per viena diena g.gif

QUOTE(*Rūta* @ 2009 03 04, 13:58)
tada turgui pirkti geriau kadangi kai as pirkau buvau su pilvu paklause kada terminas tai ta data ir irase o ne pirkimo  thumbup.gif

Turguj nera kasos aparatu, del to gerai wink.gif Nes ten mums ceki ismuse ir prisege, tiesa ant cekio nera auto kedutes, matyt pinigelius slepia wink.gif. Tai grazinant manyciau pinigelius atgautume, kedute pasiliktumem.
Atsakyti
Kad toli nereiketu skaityti,mamytems,kurios svarsto pirkti si vezimuka sakau ne ne ne,nebent rastumete,kur is antru ranku,pigesni,tada jis bus vertas tu 400-500 lt,bet ne daugiau schmoll.gif
Atsakyti
Aš esu laaaabai nepatenkinta šiuo vežimu schmoll.gif Jau porą kartų reikėjo naujus varžtus pirkti rėmui, nes originalūs iškrito, stabdžiai iš karto sugedo.
Atsakyti
QUOTE(morozko @ 2009 03 05, 22:53)
Aš esu laaaabai nepatenkinta šiuo vežimu schmoll.gif Jau porą kartų reikėjo naujus varžtus pirkti rėmui, nes originalūs iškrito, stabdžiai iš karto sugedo.

Manyciau, jei garantinis pirmyn i gamykla, o tai garantija trumpa ir kazin kaip paskui su gedimais bus.
Man buvo geras ir ypac grazus, kol nesuluzo, o naudojam tik pora menesiuku.
Atsakyti
Pataisė mūsų vežimuką, garantinio net neprašė. Sudėjo metaliukus į rėmą. Bus matyt kaip laikys. Matyt kažkas kitas suges doh.gif Vyras nuvežė į gamyklą, palaukė ir pasiėmė. Čia jau antras kartas kai vežam.
Pirmą kart taisė po 6 mėn. važiavimo - stabdžius (dar nesugedo), priekinio ratuko fiksatorių (jau sugedo ir per naują taisė).
Na bet mum tikrai netoli į garantinį.
Ir tikrai pirksiu kitą vežimą, nors ir šį dar pasiliksiu. Čia pas mus tas senesnis modeliukas, o naujas gal kitoks g.gif

Atsakyti
maciau siandien naujus modelius thumbup.gif vieno lopsys 80/38 o kito 82/35 bigsmile.gif cia abieju matuoti vidaus puseje. tikrai lopsiai laaaabai isdidinti ir pati vaziuokle zymiai grazesne ir tvirtesne thumbup.gif likau suzaveta situo vezimeliu wub.gif man buvo tik vienas minusas - lopsio mazumas, bet dabar jau gamina su laaabai dideliais lopsiais mirksiukas.gif viska kas lusdavo, patobulino thumbup.gif
Atsakyti
vakar vyras buvo užsukes i raudondvario plente esančią gamyklą, ir jam rekomendavo vietoj to naujausio tutis trio bambukinio tutis trio confort taip pat naujas. Sakė atseit viskas tas pats kaip ir bambukinio tik lopšys bambukinio labiau pakietintas, o ir kaina mažesnė to confort 950lt. Taip pat lopšys padiditas 85cm. Aš tik nuotraukoje mačiau, tai įdomu gal kuri iš jūsų matėte gyvai, ar gal turite? tai gal galit parašyti daugiau info apie šį vežimėlį.
Dar matė patį naujausią rėmą su visais pripučiamais ratais, pastatytas reklamuoja, sakė pasirodys kovo pabaigoje, tik aišku ir kainuos jau daud daugiau.
Tai gal čia vienas iš tų kur mažė matė?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo neringele.z: 08 kovo 2009 - 08:59
Visos žiūriu čia skundžiasi, kad sulūžo tos dalys kur tvirtinasi hihihi.gif
Išlūžo ir mums lotuliukas.gif doh.gif irgi vyras važiavo į gamyklą, sutvarkė, bet įdomu ar ilgam doh.gif


man vienintelis šio vežimo pliusas yra tas, kad lengvas, lengvai nusinešu ir užnešu į 4 aukštą. O apskritai tai vieni minusai doh.gif

nepatariu kitiems jo pirkti schmoll.gif ne ne ne
Papildyta:
QUOTE(Mažė_:) @ 2009 03 07, 15:39)
maciau siandien naujus modelius  thumbup.gif vieno lopsys 80/38 o kito 82/35  bigsmile.gif cia abieju matuoti vidaus puseje. tikrai lopsiai laaaabai isdidinti ir pati vaziuokle zymiai grazesne ir tvirtesne  thumbup.gif likau suzaveta situo vezimeliu  wub.gif man buvo tik vienas minusas - lopsio mazumas, bet dabar jau gamina su laaabai dideliais lopsiais  mirksiukas.gif viska kas lusdavo, patobulino  thumbup.gif



Mes turim tą "patobulintą" 80 cm doh.gif niekam tikęs doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Mažė_:) @ 2009 03 07, 16:39)
maciau siandien naujus modelius  thumbup.gif vieno lopsys 80/38 o kito 82/35  bigsmile.gif cia abieju matuoti vidaus puseje. tikrai lopsiai laaaabai isdidinti ir pati vaziuokle zymiai grazesne ir tvirtesne  thumbup.gif likau suzaveta situo vezimeliu  wub.gif man buvo tik vienas minusas - lopsio mazumas, bet dabar jau gamina su laaabai dideliais lopsiais  mirksiukas.gif viska kas lusdavo, patobulino  thumbup.gif

bigsmile.gif kaip fainiai kad dar didesnis lopsys thumbup.gif Mes turim senaji modeli, labai patenkinti, niekas neluzta ir t.t. thumbup.gif lopsys 74 cm ir i ji dar tilpsim iki kol sueis 7 menesiai tai tikrai thumbup.gif Jau kaip ir planuojam antra vaikiuka po kokiu metu.. tai arba pasiliksim sita vezima ir antram arba pirksim kita, bet taip pat tutis trio thumbup.gif nu visgi patobulintas jau gerokai thumbup.gif O del to kad suluzta kazkas tai nepergyvenu, pataiso juk, garantinis. Tuo labiau kai sitie vezimukai yra tobulinami ir tobulinami vos ne kasdien, tai nera ko noreti, pradzioje visada islenda minusai, bet manau gamintojai juos patobulina thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Raganaa999 @ 2009 03 09, 11:06)
bigsmile.gif  kaip fainiai kad dar didesnis lopsys  thumbup.gif  Mes turim senaji modeli, labai patenkinti, niekas neluzta ir t.t.  thumbup.gif  lopsys 74 cm ir i ji dar tilpsim iki kol sueis 7 menesiai tai tikrai  thumbup.gif  Jau kaip ir planuojam antra vaikiuka po kokiu metu.. tai arba pasiliksim sita vezima ir antram arba pirksim kita, bet taip pat tutis trio  thumbup.gif  nu visgi patobulintas jau gerokai  thumbup.gif  O del to kad suluzta kazkas tai nepergyvenu, pataiso juk, garantinis. Tuo labiau kai sitie vezimukai yra tobulinami ir tobulinami vos ne kasdien, tai nera ko noreti, pradzioje visada islenda minusai, bet manau gamintojai juos patobulina  thumbup.gif

blink.gif nu kaip pasakius, kai luztant vaikas sedi vezime ir vezimas su juo susilaknto, ir veiduku i asfalta nepasakyciau nieko tokio, gerai , kad teveliu reakcija buvo gera, o jei ne ne bijau pagalvoti kas butu nutike doh.gif

Atsakyti
QUOTE(*Rūta* @ 2009 03 09, 16:44)
blink.gif  nu kaip pasakius, kai luztant vaikas sedi vezime ir vezimas su juo susilaknto, ir veiduku i asfalta nepasakyciau nieko tokio, gerai , kad teveliu reakcija buvo gera, o jei ne ne bijau pagalvoti kas butu nutike  doh.gif

Va jai kaip baisu doh.gif
Manau mums butu tas pats atsitike, jei ne lopsys, o sportine dalis pritvirtinta butu doh.gif
Gausim pataisyta tik penktadieni, tai ziuresim ka ten primeistravo ir kiek laikys.
Garantinis baigiasi po 2 savaiciu, idomu ar taisys paskui jei kas g.gif
Atsakyti