Įkraunama...
Įkraunama...

Tutis TRIO

QUOTE(Angele @ 2009 03 10, 14:18)
Va jai kaip baisu  doh.gif
Manau mums butu tas pats atsitike, jei ne lopsys, o sportine dalis pritvirtinta butu  doh.gif
Gausim pataisyta tik penktadieni, tai ziuresim ka ten primeistravo ir kiek laikys.
Garantinis baigiasi po 2 savaiciu, idomu ar taisys paskui jei kas  g.gif



as ta jau minejau, pirkome tik sportine daly ir lopsiuko neturejom todel primieti pamatem ta trukuma, ir jei jau lopsiu nelaiko tai su sportinem labai atsargiai, nes ziuriu to jie nesutvarke o trauma gali buti labai ziauri
Atsakyti
Ziurejom, ilgai rinkomes tarp vezimu ivairoves ir visgi pasirinkom Tutis Trio Comfort, cia naujas modelis, kaip jau rase kazkas, su padidintu lopsiu, juos dar tik tik pradejo gaminti.
Ziuresim kaip naudosis ateity. Man patiko dar ir tas kad yra siluma kojutem ant sportines dalies, ka jau nekalbeti apie kitus privalumus, kad issitiesia sportine dalis, labai minkstas, lengvas ir manevringas.
Ir tiesa labai graziu ir daug spalvu pasirinkimo yra tam fabrike Kaune.




user posted image
Atsakyti
QUOTE(neringele.z @ 2009 03 08, 09:56)
vakar vyras buvo užsukes i raudondvario plente esančią gamyklą, ir jam rekomendavo vietoj to naujausio tutis trio  bambukinio tutis trio confort taip pat naujas. Sakė atseit viskas tas pats kaip ir bambukinio tik lopšys bambukinio labiau pakietintas, o ir kaina mažesnė to confort 950lt. Taip pat lopšys padiditas 85cm. Aš tik nuotraukoje mačiau, tai įdomu gal kuri iš jūsų matėte gyvai, ar gal turite? tai gal galit parašyti daugiau info apie šį vežimėlį.
Dar matė patį naujausią rėmą su visais pripučiamais ratais, pastatytas reklamuoja, sakė pasirodys kovo pabaigoje, tik aišku ir kainuos jau daud daugiau.
  Tai gal čia vienas iš tų kur mažė matė?


tas confort yra lopsys 82/30 ir labai uzdaras, jei lopsys ziemai labai didelis pliusas. ir vaziuokles patobulintos, vyras sake kad dabar zymiai tvirtesnes plasmases cool.gif ir patys vamzdziai storesni. ratai visi keturi pripuciami atrodo isvis thumbup.gif tai jau dabar yra tu nauju remu unsure.gif pati maciau biggrin.gif
Atsakyti
Mums sutaise vezima, 2 savaites be jo gyvenom doh.gif
Vietoj plastmasiu, kur susilankstant fiksuojasi idejo gelezinius vamzdelius. Tikiuosi laikys. I lauka iseiti galim ilgesniam laikui wink.gif
Atsakyti
Mes issitraukem savaitgali apziuret sedimaja dali, nu nelabai grazi ji man biggrin.gif Ale ir ant koju uzklotukas tas dedasi tas pats kaip nuo lopsio, tik dar prisisega viena dalis, tai kazkokia blyn nesamone, neuzsidejoo mums normaliai, per mazas g.gif nu remo neparsinesem, siaip ant sedimos dejom, tai gal kai ant remo sumontuosim viskas gerai bus, bet kazkaip nepatiko man sedima vistiek g.gif Maciau ant kitu vezimu tai ant sedimos kojom uzkloti yra vientisas (cia gal naujesniu modeliu) o pas mus dedasi tas pats nuo lopsio, tai atrodo nekaip g.gif
Dar klausimas, ar susilankstoo vezimas su sedima dalim? Mat remo neparsinesu is masinos pabandyti doh.gif
Na kol dar telpam pora savaiciu pasivazinesim lopsyje, iki 7,5 menesio ax.gif O is keliones grize kazi ar betilpsim 8 menesiu g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Raganaa999: 16 kovo 2009 - 10:33
QUOTE(Raganaa999 @ 2009 03 16, 10:31)
Mes issitraukem savaitgali apziuret sedimaja dali, nu nelabai grazi ji man  biggrin.gif  Ale ir ant koju uzklotukas tas dedasi tas pats kaip nuo lopsio, tik dar prisisega viena dalis, tai kazkokia blyn nesamone, neuzsidejoo mums normaliai, per mazas  g.gif  nu remo neparsinesem, siaip ant sedimos dejom, tai gal kai ant remo sumontuosim viskas gerai bus, bet kazkaip nepatiko man sedima vistiek  g.gif  Maciau ant kitu vezimu tai ant sedimos kojom uzkloti yra vientisas (cia gal naujesniu modeliu) o pas mus dedasi tas pats nuo lopsio, tai atrodo nekaip  g.gif
Dar klausimas, ar susilankstoo vezimas su sedima dalim? Mat remo neparsinesu is masinos pabandyti  doh.gif
Na kol dar telpam pora savaiciu pasivazinesim lopsyje, iki 7,5 menesio  ax.gif  O is keliones grize kazi ar betilpsim 8 menesiu g.gif


susilanksto su sedimaja, o dle uzklotelio nieko negaliu pasakyt ta pati ar kita nuo lopsio turejom, nes lopsiuku nesinaudojom, bet jus ir ilgai lopsyje doh.gif mes 5 menesiu nebegulejom 6 vaiksciojom doh.gif
Atsakyti
QUOTE(morozko @ 2009 03 05, 22:53)
Aš esu laaaabai nepatenkinta šiuo vežimu schmoll.gif Jau porą kartų reikėjo naujus varžtus pirkti rėmui, nes originalūs iškrito, stabdžiai iš karto sugedo.

drinks_cheers.gif . gala, kad nėra liūdnų veidukų...
tai va, o mes pirkom Vaikų mieste, mokėjom daugiau nei 800 lt.-stabdžiai sugedo per porą mėn, jau pradėjo rūdyti, varžtai iškrenta, be to lopšinę dalį išaugom per porą mėn., nes vaikis stambokas..., na, vienu žodžiu, už tokią kainą galima įsigyti ir šimtą kartą geresnių.... schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(*Rūta* @ 2009 03 16, 13:45)
bet jus ir ilgai lopsyje  doh.gif  mes 5 menesiu nebegulejom 6 vaiksciojom  doh.gif

Tai mes jame irgi daznai sedim, jis gi pasisodina tas lopsys mirksiukas.gif o kai uzmiega paguldau ax.gif tai iki 7,5 menesio tilpsim laisvai, o paskui i kelione isvaziuojam tai grisim jau 8 menesiu ir sesim i sedimaja dali bigsmile.gif
Atsakyti
Vakar pamaciau naujaji tutis trio kaip perskaiciau turbut comfort. Ka pastebejau kad jo priekiniai ratai fiksuojas ir atrodo net sakyciau grazesnis ax.gif

Gaila kad ju tinklapyje sio modeliuko dar nera, smalsu but paziuret
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo rimulia12: 17 kovo 2009 - 20:30
QUOTE(rimulia12 @ 2009 03 17, 21:30)
Vakar pamaciau naujaji tutis trio kaip perskaiciau turbut comfort. Ka pastebejau kad jo priekiniai ratai fiksuojas ir atrodo net sakyciau grazesnis ax.gif

Gaila kad ju tinklapyje sio modeliuko dar nera, smalsu but paziuret


greitu laiku zadu vaziuot i gamykla pirkti tucio. idomu ar jau bus naujausias patobulinimas. nes kazkas minejo kad kovo gale atsirast ituri prekyboje.. o kad priekiniai ratai fiksuojasi, ant dabartinio patobulinimo jau tas yra.
Atsakyti
o kokie naujojo ratai pripuciami ar plasmasiniai?
Atsakyti
QUOTE(magiliene @ 2009 03 20, 10:20)
o kokie naujojo ratai pripuciami ar plasmasiniai?


kad ratus galima buvo rinktis.. galima rema su pripuciamais, galima su nepripuciamais pirkti.
Atsakyti