Įkraunama...
Įkraunama...

Maistas užsienyje

Prisipazinsiu, kad neskaiciuoju kiek isleidziu maistui ax.gif Bet tikrai $400 iseina gal ir daugiau. Pienas tik organinis. Jogurtai, kiausiai, kaip papuola, bet dazniausiai organinai. Nezinau, nelabai taupau maisto saskaita.
Linyte, sakai, kad pas jus pas rusus brangiau g.gif Pas mus kaip tik atvirksciai viskas pas rusus daug pigiau. Net ir tas pats organinis pienas pigiau kokiu 10 centu. Nors pastebjau, kad Whole foods tas pats pienas dar pigiau smile.gif
Ta jusu draudeja, gal nesuprato, kad jus daug gaminate namuose. Gal galvojo, kad puse valgote out, o to daznai pastebejau i maisto islaidas amerikonai neitraukia smile.gif
Atsakyti
Jus cia menesiui skaiciuojat g.gif Mums neiseina taip pigiai schmoll.gif $150 minimum savaitei.
Atsakyti
Dabar neturiu laiko pažiūrėti, kiek mes išleidžiam (jaučiu, nunešiu visas su savo kurapkom megalol.gif ), bet toks pastebėjimas - jei kokiam kiniečių bufete du suaugę žmonės gali pavalgyti uzh +/-$12, tai kaži ar gaminimas namie iš gerų produktų gautųsi pigiau... g.gif Čia tik pamąstymas - niekad neskaičiavau...
O, dar vyras pastebėjo, kad kepta karšta višta maisto parduotuvėj kainuoja kažkur $5. Dar užmeti porą dolerių garnyrui ir šeima - soti biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ode: 10 lapkričio 2005 - 16:00
QUOTE(Ode @ 2005 11 10, 14:55)
Dabar neturiu laiko pažiūrėti, kiek mes išleidžiam (jaučiu, nunešiu visas su savo kurapkom megalol.gif ), bet toks pastebėjimas - jei kokiam kiniečių bufete du suaugę žmonės gali pavalgyti uzh +/-$12, tai kaži ar gaminimas namie iš gerų produktų gautųsi pigiau...  g.gif Čia tik pamąstymas - niekad neskaičiavau...
O, dar vyras pastebėjo, kad kepta karšta višta maisto parduotuvėj kainuoja kažkur $5. Dar užmeti porą dolerių garnyrui ir šeima - soti biggrin.gif

Na, tai nenuostabu, kad ten pas jus visos namus pirkti nesasi. schmoll.gif Uz 12 doleriu dviem? Du sushi uz ta kaina gausi(cia pvz., nes pas kitaicus nevaikstau, pas mus ju paieskot reikia), viscioko pusele (ant vieno danties) 4 euronai...Viena pica 8 €.Gal kitos panos daugiau parasys, tos, kurios valgyt vaiksto, nosi jos cionai kaisioja, tik neraso...Mes to liuksuso, pavalgyt nueit, retai sau leidziam. Beje, ka jus "organiniu" vadinat ( terminologiniai skirtumai)?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Amalia: 10 lapkričio 2005 - 16:20
Maisto kainos skiriasi ne tik pagal valstija, bet ir kur toje valstijoje gyveni. Pvz. musu valstijos rytinej daly maistas daug pigesnis (yra pigesniu tinklu) nei cia, nors namu kainos ten trigubos. Pas mus vistos net kurapkos dydzio uz $5 nerasi schmoll.gif Dazniausiai valgom vistiena, tai vien krutinelems dvieju zmoniu+vaikui vakarienei iseina $10-15. Nesenai skaiciavom seimos islaidas su vyru, dar kabo lapas ant duru, tai depresija del maisto doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Ode @ 2005 10 30, 08:33)
O čia galit paskaityti, kaip aš darau savąją: Odės kepta višta


Ode ziuriu ziuriu i tavo ta vista nu blyyyyyyn nesikeikus kaip skaniai atrodo ir as tokia darysiu turiu kameroj dvi nedidukes vistas, viena darysiu kaip tavo receptukas o kita kaip visada, nes mum vienos vistos uztenka deja vienam prisedimui, vyras dzidzelis tai megsta pavalgyt blush2.gif blink.gif Teks kepti dvi bet butinai taviske isbandysiu nes mmmmmmmmm negaliu kaip noriu essen.gif essen.gif essen.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Puiki_mamyte: 10 lapkričio 2005 - 19:28
QUOTE(Amalia @ 2005 11 10, 09:32)
Klausyk, gal Tu mums kazachisku recepteliu mesteltum? Bent as tai mielai  vis ka nauja isbandau...




as ju nedarau, cia tik kai sergu, tai tenka ta maista valgyti cry.gif cry.gif ypac plova cry.gif ..tai uztai ir parasiau...

be to pas juos ten labai viskas riebaluota, ir daug ka rankom valgyti reikia cool.gif ..zinau dar viena recepta..vadinas ijei nenusiisnekesiu bishparmaka, ale virti puse dienos reikia ir kai verdi aviena tai labai smirda doh.gif


as nezinau kiek mes isleidziam ant maisto..priklauso tikriausiai..dabar kai vaisiu sezonas buvo, tai is fermu po kibira atsivezdavom, tai pigiau...po $100 i savaite tai turbut tikrai iseina.. g.gif
Atsakyti
QUOTE(maya @ 2005 11 10, 09:43)
as ju nedarau, cia tik kai sergu, tai tenka ta maista valgyti cry.gif  cry.gif  ypac plova cry.gif ..tai uztai ir parasiau...

be to pas juos ten labai viskas riebaluota, ir daug ka rankom valgyti reikia cool.gif ..zinau dar viena recepta..vadinas ijei nenusiisnekesiu bishparmaka, ale virti puse dienos reikia ir kai verdi aviena tai labai smirda doh.gif
as nezinau kiek mes isleidziam ant maisto..priklauso tikriausiai..dabar kai vaisiu sezonas buvo, tai is fermu po kibira atsivezdavom, tai pigiau...po $100 i savaite tai turbut tikrai iseina.. g.gif

Maya nu rasyk dar ir sita bishparmaka ax.gif ,kad puse dienos tai nieko ,as cepelinus irgi puse dienos darau.
Atsakyti
Mes irgi be 200 i savaite neissiverciam... blink.gif Bet kad ir produktai 80% organiski, tai gal dar ir del to. Bent jau mesa tai tik organiska. Darzoves ir vaisius tai pagal sezona renkames. I koki Farmers Market dar nubegu."Out" beveik visai nevalgom...

Ode, tavo vyro recepta su baklazanais jau du kartus dariau thumbup.gif
Atsakyti
Ode gal kartasi turit koki firmini anties receptuka toki pati grazu ir itariu skanu kaip ta vistele? ax.gif rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Tomuko mamukas @ 2005 11 10, 21:01)
Ode, tavo vyro recepta su baklazanais jau du kartus dariau thumbup.gif

Kad aš turbūt didesnė baklažanų mėgėja, negu vyras. wink.gif Apskritai, tai jis į tą savo puslapį deda ir mano firminius receptus ax.gif , nes aš tingiu terliotis biggrin.gif
Džiaugiuosi, kad patiko.

QUOTE(Puiki_mamyte @ 2005 11 10, 21:21)
Ode gal kartasi turit koki firmini anties receptuka toki pati grazu ir itariu skanu kaip ta vistele? ax.gif  rolleyes.gif

Žinok, dar ne, bet jau bręstam. Dar nenusprendėm, ar žasiai, ar ančiai tik.
Skanios vištukės!
Atsakyti
Labai noreciau anti ar zasi iskepti, bet kiek ziuriu nelabai ju buna parduotuveje g.gif
Atsakyti