Nu ką, peržiūrėjau savo banko ataskaitas ir yra, taip kaip ir maniau - mes maistui (žiūrėjau sumas, nuskaičiuotas maisto parduotuvėse ir restoranuose) per mėnesį išleidžiam $600-800. Ir kur neišleisi, jei (1) vartojam alkoholį, (2) bent jau trečdalį perkam organinėj parduotuvėj, (3) gaminam visokias kurapkas ir kitokias 'gurmanybes' (plius dar mano vyras daro lygiai taip, kaip parašyta recepte - niekuomet nepakeis vieno produkto kitu; taip ir gaunasi, kad pusė patiekalo kainos išeina prieskoniams

). Gal paieškojus ir dar rasčiau 'pasiteisinimų'

Na, kaip kad pvz., vanduo - mes geriam tik pirktinį.
Tikrai neesam iš taupiųjų, bet iš kitos pusės pažiūrėjus (jau kažkada apie tai rašiau) - kiekvienas turi savo prioritetų. Mums dažnai tas maisto gaminimas gaunasi kaip hobis, užtat ir leidžiam sau daugiau.
Arba, kaip mano vyras sako: kol galim, leidžiam. Kai negalėsim - nebeleisim. Tai jau ir aš persiėmiau šituo mąstymu, nors šiaip jau namuose esu taupioji pusė

Ir dar vienas dalykas. Ypač po grįžimo iš Lietuvos žiauriai pasinešiau ant 'sveikų' produktų, todėl perku organinius produktus ir net nebežiūriu į kainas
Dar europietėms (o gal ir ne tik), parašysiu kai kurių produktų kainas, kokios yra pas mus, bo tai radau keletą užsilikusių čekučių.
vanduo (9,5 L) $2.5
duona $2
18 skardinių alaus $15
butelys obuolių sulčių $2.5
'geri' kiaušiniai $2.3
1/5kg faršo $4.5
'geras' pienas $3.2