QUOTE(Ode @ 2005 11 10, 14:55)
Dabar neturiu laiko pažiūrėti, kiek mes išleidžiam (jaučiu, nunešiu visas su savo kurapkom

), bet toks pastebėjimas - jei kokiam kiniečių bufete du suaugę žmonės gali pavalgyti uzh +/-$12, tai kaži ar gaminimas namie iš gerų produktų gautųsi pigiau...

Čia tik pamąstymas - niekad neskaičiavau...
O, dar vyras pastebėjo, kad kepta karšta višta maisto parduotuvėj kainuoja kažkur $5. Dar užmeti porą dolerių garnyrui ir šeima - soti
Na, tai nenuostabu, kad ten pas jus visos namus pirkti nesasi.

Uz 12 doleriu dviem? Du sushi uz ta kaina gausi(cia pvz., nes pas kitaicus nevaikstau, pas mus ju paieskot reikia), viscioko pusele (ant vieno danties) 4 euronai...Viena pica 8 .Gal kitos panos daugiau parasys, tos, kurios valgyt vaiksto, nosi jos cionai kaisioja, tik neraso...Mes to liuksuso, pavalgyt nueit, retai sau leidziam. Beje, ka jus "organiniu" vadinat ( terminologiniai skirtumai)?