Įkraunama...
Įkraunama...

„Darbuotojo, vieno auginančio vaiką“ sąvoka

O man galioja trumpesnis darbo laikas arba vienas laisvadienis per menėsį? Ar čia tik auginantiems du ir daugiau vaikų? g.gif
Atsakyti
aga, as irgi nesuprantu ar man priklauso viena iseigine per menesi, jei auginu viena vaika? g.gif
O atostogu tai as va kaip tik dabar ir esu pasiemusi viena savaite eiliniu savo atostogu, o viena savaite kaip viena auginanti vaika thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
Nelabai ir aš supratau apie tas laisvas dienas vieną kartą per mėnesį. Ar jos apmokamos ar tai savo sąskaita? Mums darbe ir taip neprieštarauja kai tau reikia laisvos dienos, nesvarbu ar tu vieniša ar ne. O jei aš nepaimu tos vienos dienos per mėnesį, ar galima susikaupti kiekvieno mėnesio po vieną dieną ir jas gale metų iš karto pasiimti 11 dienų? Man taip būtų žymiai geriau.

Ir dar, man priklauso 30 darbo dienų atostogų. Dabar aš pasiimu 5 dienas prie atostogų nir dėl to nekyla problemos. Tačiau po 3 metų man priklausys 35 darbo dienų atostogų. Kaip tada? Ar bus papildomai ir kiek tų dienų prie atostogų?

Gal yra visa tai kur nors išaiškinta smulkiau?
Atsakyti
Radau sia gera, bet senai uzmirsta tema. Pakeliau i virsu biggrin.gif . Manau, kad daugeliui aktualu. Galetumeme apie tai padiskutuoti placiau. Gal koks zmogus, daugiau susiduriantis su teise, galetu mus informuoti apie sio istatymo pasikeitimus ar papildyma mirksiukas.gif
Atsakyti
thumbup.gif Man aktualu

Jei istekesiu, ar darbe skaitysiuos vis dar kaip viena auginanti vaika ar ne? Jog mano vaikas taip ir liks issiskyrusiu tevu vaikas... jog ji niekas neisunys... tad va dabar man tas klausimas labai aktualus g.gif
Atsakyti
QUOTE(Angel99 @ 2009 06 29, 11:43)
thumbup.gif Man aktualu

Jei istekesiu, ar darbe skaitysiuos vis dar kaip viena auginanti vaika ar ne? Jog mano vaikas taip ir liks issiskyrusiu tevu vaikas... jog ji niekas neisunys... tad va dabar man tas klausimas labai aktualus  g.gif

Jeigu istekesite, tai nesiskaitysite, kad esate viena auginanti vaika 4u.gif
Atsakyti
bet kazkur skaiciau, kas skaitysiuos. Jog mano sutuoktinis negali pasiimti nedarbingumo, kai vaikas suserga, tas pats ir su NPD ir PNPD. Dabar skaiciuoja man kaip vienai auginanciai vaika, ir nemanau, kad kazkas turetu pasikeisti po mano santuokos. Cia tai tikrai skaitysiuos kaip viena auginanti vaika. Tik va neaisku del tu 35 d.  atostogu..ir kitu garantiju numatytu DK g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Angel99: 29 birželio 2009 - 11:16
QUOTE(Llaume @ 2009 06 29, 12:01)
Jeigu istekesite, tai nesiskaitysite, kad esate viena auginanti vaika 4u.gif



Jei naujasis vaiko tevas vaiko nesisivaikins, tai skaitysis, kad viena auginate vaika. taikant NPD, ta patvirtina VMI, o del atostogu 35 dienu- darbo inspekcija. mano lygiai tokia pati situacija.
Atsakyti
QUOTE(ravesa @ 2009 07 01, 12:15)
Jei naujasis vaiko tevas vaiko nesisivaikins, tai skaitysis, kad viena auginate vaika. taikant NPD, ta patvirtina VMI, o del atostogu 35 dienu- darbo inspekcija. mano lygiai tokia pati situacija.

didelis aciu 4u.gif Taip ir maniau mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Angel99 @ 2009 07 01, 14:05)
didelis aciu  4u.gif Taip ir maniau  mirksiukas.gif

Atsiprasau, jeigu suklaidinau blush2.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Llaume @ 2009 06 29, 12:01)
Jeigu istekesite, tai nesiskaitysite, kad esate viena auginanti vaika 4u.gif


QUOTE(ravesa @ 2009 07 01, 13:15)
Jei naujasis vaiko tevas vaiko nesisivaikins, tai skaitysis, kad viena auginate vaika. taikant NPD, ta patvirtina VMI, o del atostogu 35 dienu- darbo inspekcija. mano lygiai tokia pati situacija.

papildoma diena, NPD ir 35 d. atostogos 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(laureta @ 2009 07 02, 16:58)
papildoma diena, NPD ir 35 d. atostogos  4u.gif


Laisva diena nesuteikiama, jei auginamas vienas neinvalidas vaikas, reikia bent dvieju smile.gif, nepriklausomai, ar viena auginate, ar ne :
214 straipsnis. Papildomos lengvatos asmenims, auginantiems vaikus

Darbuotojams, auginantiems vaiką invalidą iki šešiolikos metų arba du vaikus iki dvylikos metų, suteikiama viena papildoma poilsio diena per mėnesį (arba sutrumpinamas darbo laikas dviem valandomis per savaitę), o auginantiems tris ir daugiau vaikų iki dvylikos metų – dvi dienos per mėnesį (arba atitinkamai sutrumpinamas darbo laikas keturiomis valandomis per savaitę), mokant darbuotojui jo vidutinį darbo užmokestį.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ravesa: 02 liepos 2009 - 17:19