Įkraunama...
Įkraunama...

„Darbuotojo, vieno auginančio vaiką“ sąvoka

tai reiskia, kad ir kitos garantijos numatytos LR DK galioja, kaip vienai auginanciai vaika? as turiu omeny pvz. kai mazinamas darbuotoju skaicius darboveteje ir pan.?
Atsakyti
gal kas turi tikslu internetini adresiuka DK, liecianti vaikus auginancias mamas... ax.gif Ir tikrai butu idomu suzinot, ar jokiu pataisu nera bigsmile.gif
Atsakyti
Tai jei vieniša motina augina vieną vaiką, kokios konkrečiai lengvatos priklauso?
Atsakyti
QUOTE(liepuxs @ 2009 10 02, 12:06)
gal kas turi tikslu internetini adresiuka DK, liecianti vaikus auginancias mamas... ax.gif Ir tikrai butu idomu suzinot, ar jokiu pataisu nera  bigsmile.gif

mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Elentari @ 2009 11 02, 16:28)
Tai jei vieniša motina augina vieną vaiką, kokios konkrečiai lengvatos priklauso?

4u.gif
ir mane domina biggrin.gif bigsmile.gif
Atsakyti
mano draugė laukiasi vaiko nuo šeimos žmogaus, ar verta prisiteisti alimentus ar geriau susitarimo būdu
Atsakyti
Priklauso nuo žmogaus...Jei jis patikimai mokės vaikui išlaikymą iki 18 metų ir suteiks savo pavardę,tai visai nebūtina tampytis po teismus.
Atsakyti
man ir aktualu kokios lengvatos priklauso ir idomu del atostogu laiko pasirinkimo ar yra kazkokia pirmumo teise?nes pas mus medicinoj del atostogu amzini gincai verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(laimulka @ 2010 01 11, 23:48)
man ir aktualu kokios lengvatos priklauso ir idomu del atostogu laiko pasirinkimo ar yra kazkokia pirmumo teise?nes pas mus medicinoj del atostogu amzini gincai verysad.gif



yra pirmumo teise pasirinkti atostogas ir net darbo grafika, as irgi pasirenku atostogas, nors vienas veikejas tam baisiai priesinasi, tai paskambinau net i darbo insp. ka jie man ir patvirtino dar karteli, vyrai moteru nesupras gi niekada, be to 35 d,.atostogu
Atsakyti
Su vaiko tėvu nebuvau susituokusi, vaiko gyvenama vieta priteista su manim-mama. Dabar esu susituokusi , su vyru bendru vaikų neturime. Ar aš skaitausi vieniša mama? Juk mano vyras nėra vaiko tėvas. Ar man priklauso 35 k.d. atostogų? g.gif
Atsakyti
va dabar tai visai nieko nebesuprantu smoke.gif
Atsakyti
butent, ir as nebesuprantu. Pajamu apmokestinimo atveju, as esu vienisa mama, o atostogu atveju ? g.gif
Atsakyti