Įkraunama...
Įkraunama...

Limuzinai vestuvėms

QUOTE(Chippie @ 2008 04 18, 15:57)
Sveikos,
gal turite kokiu atsiliepimu apie mano limuzinas???  www.limuzinas.com

jie gana nebrangiai nuomoja, tai nezinau, gal tie limuzinai visai sutrese......

jai nepaslaptis kiek tas nebrangiai?
Atsakyti
QUOTE(rosena @ 2008 04 18, 18:11)
jai nepaslaptis kiek tas nebrangiai?



as padariau tik uzklausima, tai tiksliai apie kainas negaliu sneketi, bet kaina nuo 200LT/h. Mane tas ir domina, nes mums limuzino reikia tik 4h max, o visur kur klausiu tai nuomoja minimum 8h ir kaina mazu maziausiai 1200LT.

Jei kas zino koki pigesni varianta, labai prasau pasisakyti.... blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Chippie @ 2008 04 18, 20:08)
as padariau tik uzklausima, tai tiksliai apie kainas negaliu sneketi, bet kaina nuo 200LT/h. Mane tas ir domina, nes mums limuzino reikia tik 4h max, o visur kur klausiu tai nuomoja minimum 8h ir kaina mazu maziausiai 1200LT.

Jei kas zino koki pigesni varianta, labai prasau pasisakyti.... blush2.gif

Pabandykit kreiptis į FRĖJA. Mums 10 vietų limuzino nuoma 8 val su papuosimu iseis 1050 lt, bet galima buvo imti ir trumpam laikui. Čia kontaktus rasite http://www.frejalimuzinai.lt/.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo gretao: 20 balandžio 2008 - 15:38
mes nuomojames is www.biglimo.lt, labai man patiko sie limuzinai tiek isore, tiek vidus.. nuomos kaina 250lt/val., o ir minimalaus valandu kiekio kaip 4 val. smile.gif nenustato ...
Atsakyti
As zinau labai puiku limuzina. 10 vietis lincoln town car'as laabai puiki garso aparatura, man amsneniskai labai grazios ir prabangios taures sampanaui (smulkmena,bet ji zavi) jie labai sukalbami ir kiek zinau neuzkrautas ju tvarkarastis smile.gif jei kam prireiks i az kontaktus galiu pasakyt..beroc jei imat daugiau nei 4 val 150 lt valanda.. daro ir pauosimus ir viska smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Visgaile @ 2008 05 06, 18:57)
As zinau labai puiku limuzina. 10 vietis lincoln town car'as laabai puiki garso aparatura, man amsneniskai labai grazios ir prabangios taures sampanaui (smulkmena,bet ji zavi) jie labai sukalbami ir kiek zinau neuzkrautas ju tvarkarastis smile.gif jei kam prireiks i az kontaktus galiu pasakyt..beroc jei imat daugiau nei 4 val 150 lt valanda.. daro ir pauosimus ir viska smile.gif



o kokiam mieste? ir kokia firm?

o gal kam teko nuomotis limuzina is MERCATO LIMUZINAI?
Atsakyti
mes ishsinuomavom 7 valandom, kur nuomavomes valandu kiekis nenustatytas, gali nors ir valandai imt... uz valanda mokejom 200 lt, labai malonus aptarnavimas, dabar tik neprisimenu pavadinimo, bet nete radau ... jei kam labai idomu parashykite i az surasiu sutarti pas juos yra ir 10 vieciu ir 14 vieciu ir juodu ir baltu...
Papildyta:
va radau ju kontaktus :)http://www.limuzinaivip.lt/kainos.html
chia kam idomu smile.gif sake kad galima net valandai Vilniuje jei mergvakaris ar bernvakaris smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Gubernija @ 2008 05 22, 00:07)
mes ishsinuomavom 7 valandom, kur nuomavomes valandu kiekis nenustatytas, gali nors ir valandai imt... uz valanda mokejom 200 lt, labai malonus aptarnavimas, dabar tik neprisimenu pavadinimo, bet nete radau ... jei kam labai idomu parashykite i az surasiu sutarti pas juos yra ir 10 vieciu ir 14 vieciu ir juodu ir baltu...
Papildyta:
va radau ju kontaktus :)http://www.limuzinaivip.lt/kainos.html
chia kam idomu smile.gif sake kad galima net valandai Vilniuje jei mergvakaris ar bernvakaris smile.gif


mes is ju irgi uzsisakem, 14 vietu balta 9 valandom kainuos 1750 Lt smile.gif
Atsakyti
na mes eme si juoda grazuoli ir jo valandos kaina 300lt ax.gif
http://www_santuoka_...vilkaviskis.jpg
Atsakyti
na mergaites praitais metais mes issinuomavom draugu vestuvems limuzina ir penktadienio vakare mums paskambino ir pasake, kad limuzinas sugedo ir tipo jie kito neturi g.gif o uzstatas sumoketas ir sutartis pasirasyta.zinoma mums pasiule kita, bet labai sena tipo eksliuzivini,bet vis tiek buvo baisus ir kvapas viduje.zinot tik gaila neprisimenu tos firmos pavadinimo tik zinau ,kad rinkomes is interneto,bet siemet mergvakariui drauges isnuomavau limuzina 3val is firmos mano limuzinas ir kaina 150lt mirksiukas.gif neblogai
Atsakyti
QUOTE(*didi* @ 2008 05 27, 22:21)
na mergaites praitais metais mes issinuomavom draugu vestuvems limuzina ir penktadienio vakare mums paskambino ir pasake, kad limuzinas sugedo ir tipo jie kito neturi g.gif o uzstatas sumoketas ir sutartis pasirasyta.zinoma mums pasiule kita, bet labai sena tipo eksliuzivini,bet vis tiek buvo baisus ir kvapas viduje.zinot tik  gaila neprisimenu tos firmos pavadinimo tik zinau ,kad rinkomes is interneto,bet siemet mergvakariui drauges isnuomavau limuzina 3val is firmos mano limuzinas ir kaina 150lt mirksiukas.gif neblogai

Ir kokia nuomone apie mano limuzinas firmos paslaugas?
Atsakyti
QUOTE(Ispaikyta @ 2008 05 26, 18:02)
na mes eme si juoda grazuoli ir jo valandos kaina 300lt ax.gif
http://www_santuoka_...vilkaviskis.jpg



ooooo! kokis grazus!
Visa laika, kol planavau vestuves, galvojau vaziuosim visas pulkas su savo masinom.
Bet dabar, likus 2 menesiams iki vestuviu, kazkas uzplauke ir viskas - reikia limuzino rolleyes.gif
tai puoliau ieskot 22 vietu dyydelio limuzino bigsmile.gif
Viena radau pas Cololo limuzinai.

O sitas is Vilkaviskio kazin i Kauna atvaziuotu? papildomai ar kainuotu atvaziavimas?
Atsakyti