Įkraunama...
Įkraunama...

Antifosfolipidinis sindromas ir nėštumas

QUOTE(zose123 @ 2008 05 12, 16:11)
dar karteli sveikos, nuo kurios savaites pradejot leistis? ar nuo 6 savaites, skaiciuojant nuo menesiniu ar kai jau buvo 6 savaites paciam leliui, kai plake sirdele?
sunku siaiop pasakyti kada sirdele prades plakti, nes kaikurioms pamato ir septinta savaite, o man jau yra 7 savaites nuo mmm pradzios, pries kelias dienas ziurejo, dar sirdeles nebuvo matyti, ar man ne per velu leistis bus? ar man laukti visdelto kol gydytoja pamatys sirdele?prirasiau cia, bet gal suprasit ka norejau pasakyti doh.gif

Leistis vaistukus reikia kai atsiranad širdies veikla.... dažniausiai ji atsiranda 6sav.
Man leliuko širdies veiklą pamatė kai buvo 6sav. ir 2d. tai atsiliko 2 dienom nuo mmm skaičiavimo... (pagal mmm turėjo būti 6sav ir 4d.).
Atsakyti
bet gi neziuri gydytoja kasdien ekoskopu, kad sulauktu sirdeles plakimo? ar jusu atveju ziurejo? as gydytojai sakau, kad man 6-7 sav, o ji man sako, kad vaikeliui bus apie 5 -+d, savaites ir sirdeles dar nebus, liepe ateiti po savaites, tai pagal mmm man jau bus 7-8 sav, as bijau kad nepaveluociau leistis
Atsakyti
QUOTE(zose123 @ 2008 05 12, 18:35)
bet gi neziuri gydytoja kasdien ekoskopu, kad sulauktu sirdeles plakimo? ar jusu atveju ziurejo? as gydytojai sakau, kad man 6-7 sav, o ji man sako, kad vaikeliui bus apie 5 -+d, savaites ir sirdeles dar nebus, liepe ateiti po savaites, tai pagal mmm man jau bus 7-8 sav, as bijau kad nepaveluociau leistis

Man tą kart žiūrėjo du kratus - vieną kartą mano ginė dar nematė širdies veiklos, o už dviejų dienų A jau pamatė...
Nebijok, nepaveluosi... tik nesuprantu kaip jinai taip kategoriškai net nežiūrėjus pareiškė kad nebus širdies veiklos.... g.gif
Atsakyti
QUOTE(Eglynius @ 2008 05 12, 09:38)
Labą rytelį  4u.gif

prisipažinsiu ir mane nukratė šiurpas kai perskaičiau KIKE žinutę, bet po to  nusprendžiau nesigilinti, ir laukti jos atsakymo kokia ta problemytė, kai vakar dar nieko neradau  ax.gif - pašniukštinėjau, tai ką radau per daug nenugąsdino, nors... jos dukrytė kaip suprantu serga širdelės liga, plaučių arterijos kažkuo.... nebeprisimenu, tik toptelėjo į galvą, kad kai domėjausi nepageidaujamu asprino poveikiu - tai buvau radusi kad kažkokia aorta neiki galo užanka ir kartais tenka taisyti šią problemytę šalinti chirurgiškai...  unsure.gif  na bet teisingai Mintesako - niekas neapsaugotas, juk ir pas sveikus tėvus gimsta leliukų su problemomis, todėl galim tik padėti savo mažyliams nesinervuodamos ir tikėdamos kad viskas bus gerai  4u.gif

Mamituke baik jaudintis, nes dar žiūrėk ims ir nelįs sūnaitėlis lauk - sakys ten tiek streso, aš nenoriu  lotuliukas.gif  wub.gif
Kiek aš pamenu - pas A, tik kad ta atmintis  nestuke.gif  tai tikrai neįspūdinga  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  viskas pateisinama  mirksiukas.gif



Sveikutes, jeigu tas sirdutes defektas yra neuzaugusi pertvarele, tai ji buna 30 proc visu zmoniu!!! mum patanatomijoje sake. zmones net neitarai ir gyvena, aisku dabar randama daugiau, bet nereiskia kad ju nebuvo anksciau, tiesiog diagnostika gereja ir t.t.
mamaituke, nepirigalvok nebutu dalyku, grozekis pavasariu biggrin.gif vyks blogas mintis i sali.
Kika, viskas gerai, normali reakcija mirksiukas.gif pas mus mamytes kazkodel nesilanko, kazi kur ju jieskoti? kad apklausa padaryti. geriausia su uzsieniu pabendrauti.

as vakarais nebetelpu i kelnes blush2.gif nuo siandien blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(zose123 @ 2008 05 12, 18:35)
bet gi neziuri gydytoja kasdien ekoskopu, kad sulauktu sirdeles plakimo? ar jusu atveju ziurejo? as gydytojai sakau, kad man 6-7 sav, o ji man sako, kad vaikeliui bus apie 5 -+d, savaites ir sirdeles dar nebus, liepe ateiti po savaites, tai pagal mmm man jau bus 7-8 sav, as bijau kad nepaveluociau leistis

Nesijaudink!Man irgi visa savaite atsilieka ziurint pagal mmm.Dare echo,rode 5sav.1d.(nors turejo jau 6sav.buti)-tai sirdutes nemate,uztat liepe ateit po 1sav.1d.-vat tada parode,kad 6sav.(nors tikejausi,kad sakys 6sav.2d.,bet tai nebesvarbu)ir sirdute plake.Ta pati vakara nusipirkau vaistus ir susileidau.Ginius tik parode tusinuku i chalata lotuliukas.gif .Taip bijojau leistis,niekaip neisdrisau adatos i durt,rankos drebejo,bet kai pasiryzau-pasirode vieni juokai mirksiukas.gif .Taip,kad nebijok,viskas gerai!
Jei tavo gine echoskopavo,ir mate,kad tik 5sav.,uztat ir liepe ateit po savaites.Ar ji net neechoskopavo,o tik ant kedes paziurejo?
Atsakyti
QUOTE(Karvute @ 2008 05 12, 20:12)

as vakarais nebetelpu i kelnes blush2.gif nuo siandien blush2.gif

Augam,augam nestuke.gif 4u.gif bigsmile.gif
Atsakyti
O as vat ka suzinojau-Mano geroji poliklinikos ginekologe laukiasi! thumbup.gif wub.gif .Pamenat rasiau,kad ji manes atsisake,kad perrase kitam ginekologui,tai vat dabar zinau kodel.Ji tokia gera,malonesnio mediko nesu sutikusi,o kai pasake,kad liepa atostogaus(o liepa dar tolokai atrode)ir atseit del to mane perrasys kitam gydytojui-labai sunerimau.Vis svarsciau kodel ji taip pasielge.O dabar atsiverciau SM psl.apie poliklinikas ir radau info.Taip gera ant sirdies pasidare!Net apsiverkiau!Paskutiniu metu galiu net del filmo apsiverkt,labai jau nestumo hormonai veikia doh.gif .Bet verkiu is dziaugsmo,i blogus dalykus stengiuosi nereaguoti.
Bet vakar mane sunelis labai isgasdino,norejau jau greitaja kviesti-uzkilo temperatura,eme verkt,dejuot,kad sirdute skauda,susiemes klyke,ir taip smarkiai plake.Taip issigandau!Bet paskui aprimo,turbut viskas nuo gerkles,nes raudona.Temperatura ir siandien vis musam.Apgaulingi orai,matyt persalo.Kaip tik MB isvaziuoja-taip visokios ligos,bedos prasideda doh.gif .Jau ir nesiojau ji(nors 18kg sveria),kad tik jam gerai butu-tai siandien pilvuka paciai skauda,ir sirdi pradejo skaudet(matyt del vakarykscio streso),bet manau,kad greit praeis.
Beje,jau turiu citomegalo tyr.abu rezultatus.Abu neigiami.Nesirgau ir nesergu.Apsidziaugiau.Tikiuosi ir nesusirgt.


Papildyta:
QUOTE(Karvute @ 2008 05 12, 20:12)
as vakarais nebetelpu i kelnes blush2.gif nuo siandien blush2.gif

O ka man besakyt,as jau dabar nebetelpu blush2.gif ,nors svorio per paskutini menesi ir nepriaugau,bet pilvas issiputes,jau matau kaip pazistami nuziurineja ,turbut itaria lotuliukas.gif
Papildyta:
O tarp kitko,Karvute,tavo rekomenduota gine (berods Ramanauskiene)irgi vaikuti auginasi,todel ir nedirba.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Liutukeee: 12 gegužės 2008 - 19:48
QUOTE(Liutukeee @ 2008 05 12, 20:52)
O as vat ka suzinojau-Mano geroji poliklinikos ginekologe laukiasi! thumbup.gif  wub.gif .Pamenat rasiau,kad ji manes atsisake,kad perrase kitam ginekologui,tai vat dabar zinau kodel.Ji tokia gera,malonesnio mediko nesu sutikusi,o kai pasake,kad liepa atostogaus(o liepa dar tolokai atrode)ir atseit del to mane perrasys kitam gydytojui-labai sunerimau.Vis svarsciau kodel ji taip pasielge.O dabar atsiverciau SM psl.apie poliklinikas ir radau info.Taip gera ant sirdies pasidare!Net apsiverkiau!Paskutiniu metu galiu net del filmo apsiverkt,labai jau nestumo hormonai veikia  doh.gif .Bet verkiu is dziaugsmo,i blogus dalykus stengiuosi nereaguoti.
Bet vakar mane sunelis labai isgasdino,norejau jau greitaja kviesti-uzkilo temperatura,eme verkt,dejuot,kad sirdute skauda,susiemes klyke,ir taip smarkiai plake.Taip issigandau!Bet paskui aprimo,turbut viskas nuo gerkles,nes raudona.Temperatura ir siandien vis musam.Apgaulingi orai,matyt persalo.Kaip tik MB isvaziuoja-taip visokios ligos,bedos prasideda  doh.gif .Jau ir nesiojau ji(nors 18kg sveria),kad tik jam gerai butu-tai siandien pilvuka paciai skauda,ir sirdi pradejo skaudet(matyt del vakarykscio streso),bet manau,kad greit praeis.
Beje,jau turiu citomegalo tyr.abu rezultatus.Abu neigiami.Nesirgau ir nesergu.Apsidziaugiau.Tikiuosi ir nesusirgt.
Papildyta:

O ka man besakyt,as jau dabar nebetelpu  blush2.gif ,nors svorio per paskutini menesi ir nepriaugau,bet pilvas issiputes,jau matau kaip pazistami nuziurineja ,turbut itaria  lotuliukas.gif
Papildyta:
O tarp kitko,Karvute,tavo rekomenduota gine (berods Ramanauskiene)irgi vaikuti auginasi,todel ir nedirba.

ohoho!!! bigsmile.gif tikrai, Ramanauskiene? ji jau gerokai po 40, ir kokia saunuole thumbup.gif
tavo gine irgi saunuole mirksiukas.gif

o del maziuko, tai atsargiai, gal gyd iskviesk, tagul paziuri, ir nenesiok, paimk ant keliu pasupk, bet nekelk unsure.gif o jam galvos neskauda? as apie mononukleoze, labai bjauri liga, pasireiskia gerklyte ir galvos skausmais, (del sirdutes lyg ir ne).

dabar paaiskinsiu tau del CMV, kadangi G antikunai neigiami, tai tau lieka galimybe juo susirgti, todel tavo gyd tave ir vaiko su tyrimais. matyt paplitusi liga, gali apsikresti bet kada o liga gali pakenkti vaikiukui. jeigu butu G teigiamas, but atsikabinusi nuo taves iskarto. kadanti lieka galimybe susirgti, kamuos iki senatves lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Karvute @ 2008 05 12, 21:26)
ohoho!!! bigsmile.gif tikrai, Ramanauskiene? ji jau gerokai po 40, ir kokia saunuole thumbup.gif
tavo gine irgi saunuole mirksiukas.gif

o del maziuko, tai atsargiai, gal gyd iskviesk, tagul paziuri, ir nenesiok, paimk ant keliu pasupk, bet nekelk unsure.gif o jam galvos neskauda? as apie mononukleoze, labai bjauri liga, pasireiskia gerklyte ir galvos skausmais, (del sirdutes lyg ir ne).

dabar paaiskinsiu tau del CMV, kadangi G antikunai neigiami, tai tau lieka galimybe juo susirgti, todel tavo gyd tave ir vaiko su tyrimais. matyt paplitusi liga, gali apsikresti bet kada o liga gali pakenkti vaikiukui. jeigu butu G teigiamas, but atsikabinusi nuo taves iskarto. kadanti lieka galimybe susirgti, kamuos iki senatves lotuliukas.gif

Na tikrai,ten 1Seskines polikl.darbuotoja "informuoja",sake pagranduka auginasi blink.gif

Tai va,kad ir vel teko pas save i miegamaji is svetaines parsinest,nes ten uzmigo.Ryt vaziuosim pas gyd.,siandien tik iki12val.dirbo,o ryte vis lijo,vaikas nenorejo vaziuot doh.gif .O i namus gi sake,kad nebevaziuoja.O gal galiu reikalaut? g.gif .O iaip tai tikiuosi,kad ne mononukleoze,man ji labai jau baisi .Drauges mergyte pries 2m.sirgo doh.gif .Bet maniskis nei isbertas,nei limfmazgiai nera padideje,lygtais blink.gif .Bet ka gali zinoti.Siaip tai nesiskunde,kad galvyte skaudetu.Kai skauda-tai sako.Labai tikiuosi,kad tik angina.
Del CMV zinau.Bet dziaugiuosi,kad nesergu,nes pries nestuma dar nebuvau persirgusi,tai dabar uzsikrest butu blogai.O siaip tai jei esi persirgus-tai nestumo metu gali suaktyvet,tai va galvoju,kad irgi negerai blink.gif .Belieka tiketis,kad jei per tiek metu neuzsikreciau-tai ir nestumo metu neuzsikresiu.O siaip tai sako,kad net 80%zmoniu persirge doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Liutukeee: 12 gegužės 2008 - 20:55
QUOTE(Liutukeee @ 2008 05 12, 20:26)
Jei tavo gine echoskopavo,ir mate,kad tik 5sav.,uztat ir liepe ateit po savaites.Ar ji net neechoskopavo,o tik ant kedes paziurejo?

nei echoskopavo nei ant kedes ziurejo, as pas ejau ne tik del vaistu, man buvo pradeje teplioti ir ziauriai vemiau, nors vemiu baisiai ir dabar, liepe eiti pas abraiti ir viskas, o jis dirba tik karta savaiteje, tai ir iseina kad po savites, man dabar turetu buti 7-8, ir manau kad sirdele jau plaka senai, nes man pradeda pilva skaudenti ir strenas, o man tai jau blogas zenklas
Atsakyti
Tema uždaryta pasiekus maksimalų leidžiamą puslapių skaičių.
Atsakyti