Įkraunama...
Įkraunama...

Šuniuko pažindinimas su kate

Mano bendradarbė turi suaugusį rotveilerį ir labai nori įsigyti kačiuką, bet bijo, kad jis netaptų lengvu užkandžiu šuniui blink.gif Ką galima jai patarti? Gal kam teko pripratinti didelį šunį prie mažo katinuko?
Atsakyti
Man teko bigsmile.gif Rotveilerei kalei jau buvo 2 metai kai dovanų gavau mažą kačiuką. Kai tik atnešė kačiuką iš kart supažindinau, aišku kalė galvojo kad čia jai užkandis biggrin.gif Bet buvo duota komanda kad jo liesti negalima. Tris dienas abiem sekiojau iš paskos kad kas neatsitiktų, o dabar jau 6 metai jie du geriausi draugai, miega kartu, žaidžia kartu, kai su šuniu išvažiuoju ir išskiriu juos tai katinui būna trauma didžiausia biggrin.gif
Bet jei tas suaugęs rotveileris yra agresyvus ir nepaklusnus.. aš tai bijočiau rizikuoti g.gif Nu ir aišku pirmom dienom nereiktų palikt vienų mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Laisa: 03 sausio 2006 - 12:11
Jeigu šuo valdomas ir nėra itin agresyvus kačių atžvilgiu, galima mėginti. Svarbu, kad kačiuko namuose gyventu ir šuo, ir mažylis būtų įpratęs prie jo. Arba tada imti mažyti (apie 1 mėn) kad dar nebijotų šuns, nors ir labai blogai tokį mažą atskirti nuo mamos. Bet 2 mėn kačiuaks jau gali būti mamos išmokintas gintis nuo šunų. O jei kačiukas bijos šuns, visada bėgs nuo jo, o užklupta snetikėtai drėks šuniu galite sulaukti blogos pabaigos.
Atsakyti
Ačiū, mergaitės 4u.gif
Laisos variantas mums labai patiko tongue.gif Šuo, tiksliau kalė, neagresyvi, netgi per meili kaip rotveilerė, tik nelabai dresuota ax.gif
O sakykit, kaip geriau būtų - ar parnešti kačiuką ir iškart su kale supažindinti? ar palaikyti kelias dienas atskirai, kad kačiukas apsiprastų naujuose namuose ir nebūtų toks bailus? Gal taip būdami po vienu stogu, nors ir atskirai, ir patys susipažintų, ir "nesuėstų" vienas kito? biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Vasska @ 2006 01 06, 13:32)
Ačiū, mergaitės 4u.gif
Laisos variantas mums labai patiko tongue.gif Šuo, tiksliau kalė, neagresyvi, netgi per meili kaip rotveilerė, tik nelabai dresuota ax.gif
O sakykit, kaip geriau būtų - ar parnešti kačiuką ir iškart su kale supažindinti? ar palaikyti kelias dienas atskirai, kad kačiukas apsiprastų naujuose namuose ir nebūtų toks bailus? Gal taip būdami po vienu stogu, nors ir atskirai, ir patys susipažintų, ir "nesuėstų" vienas kito? biggrin.gif

Musu namuose gyvena dvi kalytes, misrune ir bulterjere, ir turejom katina kuris labai greitai i vieta pastate bulterjere kuri labai ji persekiojo kol galu gale priprato vienas prie kito, o kieme kitus katinus vaikydavosi kaip paselusi nors draudem visapusiskai. O kai musu katinelio neliko, tai jau apie kita ir nesvajojom, manem,kad kito katino kalyte jau ir nepriims, kol viena karta vyras is po masinos ratu, didelej sankryzoj, neistrauke mazo kaciuko, kaip tik tada, visi vaziavom masinoje ir musu kalytes drauge. Kaciukas blaskesi masinoj ir kniauke, sunims sunkoka buvo susilaikyti ,gave labai griezta komanda susitvarde. Namuose bulterjere kelias dienas teko laikyti su antsnukiu del viso pikto ir vis aiskinti jai kad tai nepriesas ir reik priprasti prie naujo seimos nario. Musu maloniai nuostabai viskas pavyko, katinelis pasirode labai draugiskas ir visai nebijantis sunu, o tai yra labai svarbu, nes jai suo nejaucia agresyviu nuotaiku tai ir sulaiku pats nusiramina ir nepuola. Vienu zodziu mums pavyko visus gyvunelius padaryti gerais draugais, o ypac jis prisiriso prie bulterjeres, kartu miegojo, zaide slepyniu, o dar ji mego ji islaizyti. JAi jau katineli namo atsinesei tai iskarto ir supazindyk, tik labai buk atidi.
Ir dar vienas paprastas liaudiskas patarymas, riekia vieno ir kito gyvuno kailiuka patepti keliais lasiukais slapimo,ta prasme katino slapima suniukui, ir suniukui katino katino 4u.gif
Atsakyti
o gal kam teko supazindinti katina su mazu suneliu.labai norim suniuko, bet bijom kaip musu katinas i ji sureaguos.katinui jau 1.5m ir nemenkas 6kg, o juk norim isigyt tai jorksyra, kuris labai mazutis, juk neapsigins... schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(Frėja @ 2006 01 06, 17:12)
o gal kam teko supazindinti katina su mazu suneliu.labai norim suniuko, bet bijom kaip musu katinas i ji sureaguos.katinui jau 1.5m ir nemenkas 6kg, o juk norim isigyt tai jorksyra, kuris labai mazutis, juk neapsigins... schmoll.gif


Del to reikia maziausiai pergyventi, jai katinas nera agresyvus tai suneli priims, buna kaip tik ir tokiu atveju, kai katinas bijosi pats ir perdaug nelenda, o tuo labiau neskriaudzia. Musu katinui buvo 3 metai kai maza bulterjeriuka atsinesem namo, tai jis paprasciausiai stengesi palipeti auksciau ir neprisileisti draugysten, o sulaiku ir priprato, niekada neskriaude.

Pas mano tevus buvo katinas 12 metu kai isitaise dar ir suniuka, tai buvo patys geriausi draugai, Katinai gan protingi sutverimai i bereikalingus konfliktus nesivelia. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Annet @ 2006 01 06, 17:24)
Pas mano tevus buvo katinas 12 metu kai isitaise dar ir suniuka,  tai buvo patys geriausi draugai, Katinai gan protingi sutverimai i bereikalingus konfliktus nesivelia. smile.gif

nu, kad va musu katinas megejas pasikandzioti, bet niekada nesibraizo.juk vis del to seamas,zinot charakteri tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(Frėja @ 2006 01 06, 16:12)
o gal kam teko supazindinti katina su mazu suneliu.labai norim suniuko, bet bijom kaip musu katinas i ji sureaguos.katinui jau 1.5m ir nemenkas 6kg, o juk norim isigyt tai jorksyra, kuris labai mazutis, juk neapsigins... schmoll.gif

Neįsivaizduoju to šuniuko dydžio, bet man kažkaip neįtikėtinai skamba, kad katinas "suėstų" šuniuką blink.gif
Atsakyti
QUOTE(Vasska @ 2006 01 06, 17:35)
Neįsivaizduoju to šuniuko dydžio, bet man kažkaip neįtikėtinai skamba, kad katinas "suėstų" šuniuką blink.gif

na neturiu omeni suesti lotuliukas.gif o uzkankintu manau.o dydis toks, kad suauges svertu iki 2.5kg
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Frėja: 06 sausio 2006 - 16:41
Štai radau kitam forume apie kačių ir šunų meiles-nemeiles. Gal kam pravers mirksiukas.gif
Skaityti štai čia, čia ir čia biggrin.gif
Atsakyti
kas ten del jorksyro, tai tikrai nesijaudink.... as pati toki "pipiriuka" turiu, ir nemanau kad butu problemu.... mano laukines kates jo bijojo, kai siam buvo 3 men... turbut del sunisko kvapo, nes jis dar sunkiai ir matesi nuo zemes... jorkai ""Kiskiai drasuoliai" tai gali tik issigasti, del to reiketu turetu kokio valerijono po ranka, del galimu katino ataku smile.gif
pas mane namie dar ir juru kiaulyte gyvena, tai net ta nuo suns sugeba apsigint.... o siaip abudu draugiskai susede morkas griauzia ir visokiom salotom dalinasi, tik kartais susipesa... nes maniskiui ziurkiu medziojimo inkstinktai "isijungia", pirma as isikisdavau, o paskutiniu metu ta kiaule ji ir sutvarko... tada ateina pas mane uzuojautos vyras ieskoti doh.gif
Atsakyti