Įkraunama...
Įkraunama...

Namo aplinka 20

QUOTE(rena @ 2008 04 16, 16:52)
prasau savo alpinariumo fotkes rodyt, giriames...girames nesikuklinam biggrin.gif


Rudeni Jums rodziau kai viska susodinau, dabar foto neturiu, o ir graziausi krokai jau nuzydejo 4u.gif

Kas auginat Smito kieti?
Atsakyti
[quote=jurg_ili,2008 04 16, 18:29]
Merginos pagelbekit naujai sodininkei, pasisodinom medeliu ir ziuriu ,kad viena kriausyte pataike ant skruzdelyno -tai skruzdes nekukliai laipioja po ja. Ka daryt gal persodint, o gal skruzdes nekenkia?


Skruzdės gerai ,(ne darže) bet jei pataikei pasodinti ant jo, tai jos ims ant šaknų amarus auginti, ir jei medelis jaunas - ims skursti schmoll.gif Beto jos ir į lapus įmeta amarą.

Tai aš tokiai atvejais pasidarau fastako , tinka ir decis ir tiesiog palieju žemę, o jei medelis užpultas, tai dar žydint apipurškiu, nors ten kur valgoma vengiu. Juoduosius tiesiog nugnybiu amaro susuktus lapus ir į H2O, kad pasimaudytų tongue.gif


Net braškes palaistau ,bet jau tada, kai visos uogos nuvalgytos, nes kitaip galima nusinuodyt fear.gif . Ir gėlėse - ypač puola irisus ir zundas, tai aš jas gun_rifle.gif ir ramu. Per kelis metus išsikraustė iš gėlynų ir daržų su visa savo manta wink.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo klee: 16 balandžio 2008 - 19:57
QUOTE(jolaxus @ 2008 04 16, 12:01)
o raundapas tai nudegins viską ir tiek, apkasinėti daržui visvien reikės, tai ar verta daryti du darbus, t.y. purkšti ir kasti, jei galima išsiversti vien apkasus...


o tu įsivaizduoji, ką reiškia gyvą velėną iškasti? blink.gif negyvą žolę paėmei ir išpešei, plius bent jau žinai, kad po savaitės neatžels lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo kasiopeja: 16 balandžio 2008 - 19:59
QUOTE(Juro @ 2008 04 16, 09:28)
Merginos, vel saukiuosiu pagalbos, ka sodinti, kad slaitas nenuslinktu. Sodui 30 metu, o mes ji turim treti metai, bandom kiekviena kampa savaip sutvarkyti, bet su tuo slaitu baisu, labiausiai neramu del mano sunelio, jis toks zingeidus ir landus, bet jau viena tvora (senuju seiminiku) nuciuozus, tai gal sakau kokiais krumais, augalais pristabdyti. Gal turit kokiu minciu? g.gif user posted image

user posted image

niekaip su foto neiseina  verysad.gif

Tiktų pūslenių gyvatvorė, jų šaknys paviršinės, tankios ir pakankamai plačiai išsikeroja.
Papildyta:
QUOTE(smth1 @ 2008 04 16, 10:59)
Laba,

Paskaiciau kad augalelius reik persodint rudeni, tai klausimas patyrusioms: tikrai negalima dabar? Man reiktu sauleni padalinti ir persodint.

gali sodinti drasiai, dabar pagrinde visi žoliniai augalai ir dauginami.
Atsakyti
QUOTE(rozamunda @ 2008 04 16, 18:40)
O tas kur grazus ir raudonas-mano  vedrynas

bigsmile.gif Kaip tik gavai šiandien vėdryno gumbiukų dovanų, kada jau galiu sodint juos g.gif
Atsakyti
QUOTE(naminuke @ 2008 04 16, 14:03)
Ačiū labai, šitas ir bus.. Bet kad toks nuodingas, niekada nebūčiau pagalvojusi... g.gif  doh.gif
schmoll.gif

Visada sakydavau, kad kai turėsiu savo kiemą, būtinai auginsiu forsitijas. Labai man gražu. Pasisodinau šiais metais bet, kaip tyčia, pradėjau visur pastebėti tokius negražius nušiurusius žydinčius krūmukus - negi ir manojo toks likimas laukia?  blush2.gif .
Kaip tik tai, ko reikia - prašome papasakoti, kaip tą forsitiją genėti? smile.gif Dėl nuodingumo - tuoj man rankos nusvirs - auga jau tas krūmas kieme.. Na belieka tikėtis, kad vaikas nelįs prie jos...

Norint apsinuodyti su forzicija, reikėtų puse krūmo sušlamšti., jis neaugina jokių vaisių, jokių sėklų, o lapus kažinar norės kas valgyti.
Atsakyti
QUOTE(rozamunda @ 2008 04 16, 19:16)
O kaip patresiat veja ar laistot ar ne????




aš tai nelaistau ax.gif , tik stengiuosi trešti ne ryte ir ne vakare, žodžiu, kai nėr rasos, kad traša prie lapelių nepriliptų ir nenudegintų. O vasarą, tai jei sausra jau gazoną laistant ir pasilaisto.


O ten kur tavo žolytė, tai toks vaizdas ( kiek įmatau), kad sėklos lyg ir per mažai buvo, gal per lietų išplovė g.gif
Papildyta:
QUOTE(Knifofija @ 2008 04 16, 21:23)
Norint apsinuodyti su forzicija, reikėtų puse krūmo sušlamšti., jis neaugina jokių vaisių, jokių sėklų, o lapus kažinar norės kas valgyti.




biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Dukra @ 2008 04 16, 20:52)
Rudeni Jums rodziau kai viska susodinau, dabar foto neturiu, o ir graziausi krokai jau nuzydejo  4u.gif

Kas auginat Smito kieti?

Jau turėjo pasirodyti daigeliai, jis labai neatsparus, jo atsisakiau jau senai, nors tikrai gražus, bet lepus.
Papildyta:
Ale plepumas visų tai nerealus, visą dieną kasiau augalus mugei, o vakare jau jėgų nebėr prie kompo sėdėt, tai jaučiu grįžus iš mugės per naktį reikės sėdėt.
Atsakyti
[quote=klee,2008 04 16, 20:57]
[quote=jurg_ili,2008 04 16, 18:29]
Merginos pagelbekit naujai sodininkei, pasisodinom medeliu ir ziuriu ,kad viena kriausyte pataike ant skruzdelyno -tai skruzdes nekukliai laipioja po ja. Ka daryt gal persodint, o gal skruzdes nekenkia?
Skruzdės gerai ,(ne darže) bet jei pataikei pasodinti ant jo, tai jos ims ant šaknų amarus auginti, ir jei medelis jaunas - ims skursti schmoll.gif Beto jos ir į lapus įmeta amarą.

Tai aš tokiai atvejais pasidarau fastako , tinka ir decis ir tiesiog palieju žemę, o jei medelis užpultas, tai dar žydint apipurškiu, nors ten kur valgoma vengiu. Juoduosius tiesiog nugnybiu amaro susuktus lapus ir į H2O, kad pasimaudytų tongue.gif
Net braškes palaistau ,bet jau tada, kai visos uogos nuvalgytos, nes kitaip galima nusinuodyt fear.gif . Ir gėlėse - ypač puola irisus ir zundas, tai aš jas gun_rifle.gif ir ramu. Per kelis metus išsikraustė iš gėlynų ir daržų su visa savo manta wink.gif
[/quote]


Labai tau aciu uz atsakyma,o tas decis nesunaikins mano medelio? ta kriausyte tik siemet pasodinta.
Papildyta:
Ir dar klausimelis isikirtom alyva, ji labai ugliu prileidus visur aplink, o jei dabar toje vietoje noreciau persika pasodint ar negalima?
Atsakyti
gal pavyks įkelti šiokią tokią nuotraukytę

Pavyko doh.gif nediducka čia ta nuotrauka.
Čia mano paprastiejo irisiukai, bet kai jų daug atrodo cisai nieko blush2.gif

http://images22.fotk....jpg?1208371222[/IMG]
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo klee: 16 balandžio 2008 - 20:53
QUOTE(jurg_ili @ 2008 04 16, 18:38)
Ir dar klausimelis isikirtom alyva, ji labai ugliu prileidus visur aplink, o jei dabar toje vietoje noreciau persika pasodint ar negalima?


Palauk, kol lapeliai išsiskleis, nupurkšk Raundapu, išrauk sausuolius, o rudenį persiką pasisodinsi mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(jurg_ili @ 2008 04 16, 21:38)
Labai tau aciu uz atsakyma,o tas decis nesunaikins mano medelio? ta kriausyte tik siemet pasodinta.
Papildyta:
Ir dar klausimelis isikirtom alyva, ji labai ugliu prileidus visur aplink, o jei dabar toje vietoje noreciau persika pasodint ar negalima?



mano braškės ir gėlės neišnyko. Bet jai bijai, tai pabandyk tada papurkšti žeme aplink medelį smile.gif

O dėl persiko tai nežinau, neturiu
Atsakyti