Įkraunama...
Įkraunama...

Kandys

QUOTE(Jammin1 @ 2009 07 03, 20:56)
Gal naftalinas tas padėtų, bet girdėjau, kad BAISIAI DVOKIA  mirksiukas.gif

Naftalinas uzdraustas ES, jis sukelia vezi.
Atsakyti
QUOTE(LauraSim @ 2009 07 02, 13:50)
O tai ka geriausiai naudot kad ju neatsirastu rubuose?  g.gif  Noriu sudet nenesiojamus maziaus rubus i dezes, gal ateity prireiks  blush2.gif  bet bijau kad sios bjaurybes neuzsiveistu ir nesunaikintu visko  g.gif  kol kas ju namie nemaciau,bet bijau kad per ilgesni laika rubuose neuzsiveistu. Kazkur girdejau kad tarp rubu deda laikrasciu nuo kandziu  unsure.gif  gal kas girdejot apie toki buda?

Mano mociute, tai dedavo dziovintas apelsinu ar mandarinu zieveles prie rubu ax.gif tiesa pasakius nezinau ar suveikdavo pries tuos parazitus
Atsakyti
QUOTE(wai2te_m @ 2009 07 05, 21:20)
Mano mociute, tai dedavo dziovintas apelsinu ar mandarinu zieveles prie rubu  ax.gif tiesa pasakius nezinau ar suveikdavo pries tuos parazitus

Kol kandys apsipranta su nauju kvapu, tol padeda vėliau nebe doh.gif
Atsakyti
O aš Norfoj tokių bumbuliukų lenkiškų nupirkau. Nes pas mane pilnas kambarys kandžių (na nuomojamam bute, šeimininkė vienam kambary savo daiktus laiko, tai žieminius, tai vasarinius), tai tos parazitkos pulkais skarido verysad.gif . Jau kaip sugrauš šeiminykės vilnonius kilimus, neišsimokėsiu....
Žodžiu tie bumbulai, kol dvokia tai ir kandys pridvisę skraido, bet paskui ir vėl atkunta, nu nieko negaliu padaryt, jetus verysad.gif verysad.gif
O jos padlos ir knygose veisiasi blink.gif , nu kaip termitai kokie...
Atsakyti
QUOTE(MonaLina @ 2009 07 07, 22:20)
O aš Norfoj tokių bumbuliukų lenkiškų nupirkau. Nes pas mane pilnas kambarys kandžių (na nuomojamam bute, šeimininkė vienam kambary savo daiktus laiko, tai žieminius, tai vasarinius), tai tos parazitkos pulkais skarido  verysad.gif . Jau kaip sugrauš šeiminykės vilnonius kilimus, neišsimokėsiu....
Žodžiu tie bumbulai, kol dvokia tai ir kandys pridvisę skraido, bet paskui ir vėl atkunta, nu nieko negaliu padaryt, jetus  verysad.gif  verysad.gif
O jos padlos ir knygose veisiasi  blink.gif , nu kaip termitai kokie...

Išeidama iš namų išpurkšk aerozoliu, skraidantiems vabzdžiams, grįžusi išvėdink, visi kandys galą gaus smile.gif kai išsiris nauji purškimą pakartok.
Atsakyti
QUOTE(liūtuke @ 2009 07 11, 14:30)
Išeidama iš namų išpurkšk aerozoliu, skraidantiems vabzdžiams, grįžusi išvėdink, visi kandys galą gaus  smile.gif kai išsiris nauji purškimą pakartok.


Aha, jei namuos ištisai su mažiuku nebūčiau, tai aš joms tokį "sektor gaza" ustrojinčiau, o dabar negaliu unsure.gif .... O jos parazitkos agresyvios, kai tik aš į tą kambarį užeinu, ant manęs tuoj tupia, jau britku klaikiai blink.gif
Atsakyti
QUOTE(MonaLina @ 2009 07 11, 19:10)
Aha, jei namuos ištisai su mažiuku nebūčiau, tai aš joms tokį "sektor gaza" ustrojinčiau, o dabar negaliu unsure.gif .... O jos parazitkos agresyvios, kai tik aš į tą kambarį užeinu, ant manęs tuoj tupia, jau britku klaikiai blink.gif

Negi negali kur ilgiau pasisvečiuoti? Pvz.aplankyti : savus, draugus, išeiti pusdieniui? g.gif
Atsakyti
QUOTE(liūtuke @ 2009 07 11, 20:31)
Negi negali kur ilgiau pasisvečiuoti? Pvz.aplankyti : savus, draugus, išeiti pusdieniui? g.gif

Deja, tikrai neturim kur. Gal vasaros gale kur pavyks išvažiuot, o t tada tai prikobrinsiu aš jom tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(MonaLina @ 2009 07 11, 19:42)
Deja, tikrai neturim kur. Gal vasaros gale kur pavyks išvažiuot, o t tada tai prikobrinsiu aš jom  tongue.gif

Nuoširdžiai linkiu rasti išeitį, 4u.gif su kandimis gyventi - bjaurastis sad.gif
Atsakyti
Norejau paklausti jusu ar ta Cobra ar kiti purskalai nekenkia zmogui jeigu tarkim ispurskiam sestadieni ryte gristam sekmadieni vakare? Nenoreciau gauti pati ar vaikas kokios alergijos doh.gif Ir ar tie purskalai padeda ne drabuzinems kandims? Jos pradejo veistis gruduose, miltuose, viska ismeciau, bet nepadejo nieko verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(ingakyca @ 2009 07 22, 16:29)
Norejau paklausti jusu ar ta Cobra ar kiti purskalai nekenkia zmogui jeigu tarkim ispurskiam sestadieni ryte gristam sekmadieni vakare? Nenoreciau gauti pati ar vaikas kokios alergijos  doh.gif  Ir ar tie purskalai padeda ne drabuzinems kandims? Jos pradejo veistis gruduose, miltuose, viska ismeciau, bet nepadejo nieko  verysad.gif


Kiek suprantu, tai mes jau praduotuvėje nusiperkam viso šito džiaugsmo kartu su kruopom doh.gif Kažkada dariau eksperimentą - nupirktas manų kruopas supyliau į užsukamus stiklainius ir iš karto užsukau - po kiek laiko voratinklių ir lervų stiklainyje radau doh.gif Nuo tada stengiuosi neturėti visokių kruopų atsargų cool.gif
O ar purškalai ir jas naikina - tiksliai nežinau, berods kažkada mėginau, tai lyg ir skraidančiųjų nebeliko (galų gale ir logiška, kad turėtų jos galą gauti), bet labai abejoju, ar tie purškalai veikia lervas, o tuo labiau kiaušinius unsure.gif
Tad gaunasi nuolatinė kova už būvį - kas ką lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo tabletė: 22 liepos 2009 - 16:33
QUOTE(ingakyca @ 2009 07 22, 16:29)
Norejau paklausti jusu ar ta Cobra ar kiti purskalai nekenkia zmogui jeigu tarkim ispurskiam sestadieni ryte gristam sekmadieni vakare? Nenoreciau gauti pati ar vaikas kokios alergijos  doh.gif  Ir ar tie purskalai padeda ne drabuzinems kandims? Jos pradejo veistis gruduose, miltuose, viska ismeciau, bet nepadejo nieko  verysad.gif

Aš akurat šį savaitgalį purškiau. bet purškiau tik vieną kambarį (visus išvijau iš namų) apsirišau visą veidą (išskyrus akis tongue.gif ) skara). tai šeštadienį palikau uždarytas duris, tik skudurais durų apačią prikamšiau, grįžom sekmadienį, pirmiausia vėl pati nulėkiau langus atidariau. To kvapo nelabai jau ir jautėsi.
Šiaip žinoma tie visi purškalai kenksmingi, reiki gerai patalpas išvėdint po to.
Ir manau purškalas visokio plauko skraiduolius dubasint turėtų, tik virtuvėj gi sunku ir purkšt, labai daug daiktų izoliuot reikia... unsure.gif
Atsakyti