Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip atsikratyti tarakonų ir kitų parazitų

QUOTE(Liutukeee @ 2012 09 30, 00:50)
Kandziu lervos turbut.O tai kandziu nesimato?Bandykit actu,bet dar viur perziurekit,kad kur nrebutu.Naujai parsinestus produktus laikykite sandariuose induose.



dekoju, paklausiau jusu patarimo, nusipirkau sandariu indu, viska pravaliau actu, kolkas viskas gerai smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Rukstite @ 2012 08 17, 22:36)
Sveiki visi gal kas bandete Pest Reject kenkėjų atbaidymo sistema?nes gyvenam bendrabucio tipo name ir nzn kas is kaimynu uznese tarakonu jau nzn kaip kovot doh.gif tai galvojam isbandyt,bet butu gaila pinigus i bala ismest g.gif kai is reklamos tai stebuklas,o idomu kaip is tikruju yra?http://www.topshop.lt/buitine_technika/pest_reject_kenkeju_atbaidymo_prietaisas.html  Aciu uz atsakymus 4u.gif


Ar kam nors suveikė toks daiktas? Mes pirkom panašų iš e-senukų, tai jau daugiau kaip savaitė įjungtas - jokio rezultato doh.gif
Atsakyti
Tarakonų atsikračiau turguje pirktais rusiškais klijais-nuodais "Domovoi". Kainavo apie penkis LT mirksiukas.gif
Atsakyti
laba vakara,,,, 4u.gif
pasakykit man ar tie tarakonai ziema isnyksta ar kaip tik i buta sulenda ziemavot turim ir ms tokia problema baisu su vaikiuku kambaryje nemaciau bet bijau kad kai ziema sildys visur bus...mu tas turginis demavoj padeda bet reik i mensi karta purksti nes kaimynai nesinaikina gyvena su jais tai ir pas mus visada bus ju bet dar turim galimybe issikraustyti nes nuomojam bet taip nesinori ziema baisu ir tas sildymas viskas..
Atsakyti
QUOTE(MisKaprizas @ 2012 10 09, 10:45)
Ar kam nors suveikė toks daiktas? Mes pirkom panašų iš e-senukų, tai jau daugiau kaip savaitė įjungtas - jokio rezultato  doh.gif


doh.gif oj kiek mes daug tokiu isbandem... ir LT pirktu ir siustu, bet niekas nepadejo... Va dar radau pasiskaityti, jei kas norite susigundyti..

http://mokslas.delfi...s.d?id=58930429

Atsakyti
QUOTE(jauniute @ 2012 10 03, 11:13)
dekoju, paklausiau jusu patarimo, nusipirkau sandariu indu, viska pravaliau actu, kolkas viskas gerai smile.gif

drinks_cheers.gif As vat pirkau ziurkenams maisto MAXIMOJE(AKROPOLIO,VILNIUJE)-tai ten net lentynose kelios kandys skraide-tai isivaizduoju,kad is mano parsinesto maisto grauzikams tuoj issiris kandziu. blush2.gif Sudejau i uzdaroma stiklaini,kad jei atsirastu-tai nors kitur neplistu.

QUOTE(simse22 @ 2012 10 10, 18:45)
laba vakara,,,,  4u.gif
pasakykit man ar tie tarakonai ziema isnyksta ar kaip tik i buta sulenda ziemavot turim ir ms tokia problema baisu su vaikiuku kambaryje nemaciau bet bijau kad kai ziema sildys visur bus...mu tas turginis demavoj padeda bet reik i mensi karta purksti nes kaimynai nesinaikina gyvena su jais tai ir pas mus visada bus ju bet dar turim galimybe issikraustyti nes nuomojam bet taip nesinori ziema baisu ir tas sildymas viskas..

Tarakonai megsta sildyma,niekur jie neisnyksta.Susala tik prie minusines temperaturos.
Sekmes naikinime!ai kaimynai nenaikina-tai belieka pastoviai naikint pas save. verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Liutukeee @ 2012 10 23, 14:43)
drinks_cheers.gif As vat pirkau ziurkenams maisto MAXIMOJE(AKROPOLIO,VILNIUJE)-tai ten net lentynose kelios kandys skraide-tai isivaizduoju,kad is mano parsinesto maisto grauzikams tuoj issiris kandziu. blush2.gif Sudejau i uzdaroma stiklaini,kad jei atsirastu-tai nors kitur neplistu.
Tarakonai megsta sildyma,niekur jie neisnyksta.Susala tik prie minusines temperaturos.
Sekmes naikinime!ai kaimynai nenaikina-tai belieka pastoviai naikint pas save. verysad.gif


As karta maciau prekybos centre viename - pakeliu ta dangteli kad riesutu isideti, tai kad pakilo debesis kandziu blink.gif blink.gif Tai paziurejau ir isejau.. del to turbut visus produktus tokius jau supakuotus reiketu pirkti..
Atsakyti
As nuo tarakonu isbandziau manau viska: ir namukus, ir svirkstus, ir cobra, ir miltelius, ir piestukus, ir ultragarsa, ir boro rugsti. Viskas padeda tik trumpam apmazinti. Dabar vel ziuriu po truputi lenda bjaurybes verysad.gif
Baisu kai vaikas mazas. Prisiklausiau visokiu pasakojimu kad jie i ausis ilenda nakti kai miegi (labai labai retais atvejais aisku), bet manes tai neguodzia verysad.gif
Atsakyti
Pas mane vis atsiranda kandziu... laikau viska sandariuose induose, bet turiu senoviniu baldu... ir kazkaip manau, kad jie dauginasi cia doh.gif nebezinau, kaip kovoti...
Atsakyti
QUOTE(nikita4ever @ 2012 10 24, 10:08)
As karta maciau prekybos centre viename - pakeliu ta dangteli kad riesutu isideti, tai kad pakilo debesis kandziu blink.gif  blink.gif  Tai paziurejau ir isejau.. del to turbut visus produktus tokius jau supakuotus reiketu pirkti..


Geriau supakuotus pirkt.
QUOTE(Gorija @ 2012 10 24, 10:51)
As nuo tarakonu isbandziau manau viska: ir namukus, ir svirkstus, ir cobra, ir miltelius, ir piestukus, ir ultragarsa, ir boro rugsti. Viskas padeda tik trumpam apmazinti. Dabar vel ziuriu po truputi lenda bjaurybes verysad.gif
Baisu kai vaikas mazas. Prisiklausiau visokiu pasakojimu kad jie i ausis ilenda nakti kai miegi (labai labai retais atvejais aisku), bet manes tai neguodzia verysad.gif

Jei pas kaimynus yra,o jie nenaikina-tai kitaip ir nebus,teks pastoviai naikint kas keli menesiai. verysad.gif

QUOTE(marijaaa @ 2012 11 03, 13:18)
Pas mane vis atsiranda kandziu... laikau viska sandariuose induose, bet turiu senoviniu baldu... ir kazkaip manau, kad jie dauginasi cia doh.gif nebezinau, kaip kovoti...

Bandykit ispurkst.
Atsakyti
QUOTE(marijaaa @ 2012 11 03, 12:18)
Pas mane vis atsiranda kandziu... laikau viska sandariuose induose, bet turiu senoviniu baldu... ir kazkaip manau, kad jie dauginasi cia doh.gif nebezinau, kaip kovoti...


Gal kazka praziurejote? Zoleles, prieskonius ar pan. Mano drauge buvo prieskoniuose veisykla radusi.. doh.gif
Atsakyti
Jau kaip uzkniso mane tie ropojantys doh.gif Atsikelem i buta pries 10m, issinaikinom viska... o dabar pradejom remontuotis, turbut pajudinom sienoj kokia ventiliacija, vel pradejo eit...turbut is kaimynu blink.gif
Atsakyti