Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip atsikratyti tarakonų ir kitų parazitų

nežinau ar bitutės parazitai ir nežinau iš kur jos atsirado verysad.gif tokios leisgyvės vidury žiemos unsure.gif gal pas ka nors irgi yra g.gif
Atsakyti
QUOTE(Euterpė @ 2013 01 26, 00:05)
.......Gal kas esat susidūrę su tom bjauriom blusom ir sėkmingai jas išnaikinot? Kaip tai padarėt? O gal tą lovą mesti velniop? unsure.gif Tik kad baisu, jog tos blusos tiesiog nušokuos ant kilimo, o po to sėkmingai peršoks ant naujos lovos. doh.gif Žinoma, vėl nusipirkau Cobros, vėl ketinu purkšt viską kelis kartus be jokio pasigailėjimo, bet gal dar ką pasiūlysit?


Sveiki, pas mane buvo situ bjaurybių, nors aš tada nežinojau ar čia blusos ar blakės. doh.gif Iš pradžių nesupratau - gal alergija galvojau. Juo labiau kad guzai buvo tik pas mane ir pas vaika blush2.gif Vyro nelietė niekada. schmoll.gif Bet kai pajaučiau kažkada kaip kažkas kanda (vyras galvojo kad prisigalvoju ilgai), tai supratau ir nutariau nebedelst . Irgi pirkau cobra ir purškiau lovas, siurbiau kasdien, ploviau namus, bet po kelių savaičių vėl pastebėjau įkandimų. doh.gif Nebenorėjau pati nuodytis, visgi vaikas namie, tai pasiskambinau vienai firmai - man kažkaip patiko, kad davė 2 mėnesių nemokamą garantiją. Tai atvažiavę išpurškė namus, išaiškino vyrui (nes jį palikau, pati su vaiku išėjau) priežastis, iš kur jos galėjo atsirasti ir kaip saugotis. Tai pirmadienį jau buvo du mėnesiai kaip praėjo - patys paskambino, paklausė kaip sekasi, nes jau garantija į pabaigą, ir sakė jei pastebėtumėme netyčia - kad ir dar po mėnesio - paskambintumėm jiems. Likau labai patenkinta. (Juos per interneta radau www.dezinfekcijospaslaugos.lt, gal kam pagelbės)
Atsakyti
Nuo tarakonų padėdavo tik vienas dalykas, kiek esu bandžiusi (teko 2-ose skirtingose vietose gyventi). Tai tas švirkštas su geliu "Domovoj", kur turguj pas baltarusius būna ir turgaus parduotuvėlėse. Gyvenom bendrabutyje, buvo tarakonų. Kaimynė rekomendavo šį gelį. Mes patepėm, kaimynė, dar keli kaimynai, ir po kurio laiko tarakonų neliko (bent jau niekada nemačiau - ten gyvenom apie 8 metus). Paskui persikraustėm į daugiabutį - pamačiau vėl tarakonų doh.gif Tuo pačiu geliu patepliojom - ir nebematau jų daugiau (gyvenam metus). Tfu tfu tfu lotuliukas.gif
O nuo blusų tai veterinarijos vaistinėje reikia klausti - arba purškalas yra (bet apie 60 Lt kainuoja), arba ampulės grindų plovimui. Bet geriau nemesti pinigų į balą Cobroms visokioms ir iškart prie rimtesnių priemonių pereiti.
Ačiū D, daugiau su jokiais parazitais neteko susidurti lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Euterpė @ 2013 01 26, 01:05)
Sveikos. Prieš kelis mėnesius išsinuomavau butą ir ten atsikrausčius po nakties rasdavau vis daugiau įkandimų, kurie siaubingai niežtėjo. Iš pradžių dar galvojau, kad gal kokie uodai, na bet po kelių savaičių atmečiau tokį faktą, nes ir įkandimai buvo ne tokie (nuo uodų man iššokdavo dideli guzai, plius, ne taip smarkiai niežėdavo kaip čia ir nelikdavo pačiame įkandimo viduryje kažkokios mažos skylutės...), kaip uodų, ir laikas vis labiau darėsi nepanašus į tokį, kada siaučia uodai. Galiausiai, neapsikentus to, kad kojos pradėjo atrodyti tiesiog tragiškai (nusėtos įkandimų, plius niežtėjimas toks stiprus, kad nusikasydavau iki kraujo, taip ir nepavykstant iki galo su tepaliukais užgydyt žaizdelių) ir įkandimų pastebėjau jau ir keletą ant nugaros bei rankų, pradėjau skaitinėti kas ir kaip...

Oi, kaip aš persigandau, kai galiausiai priėjau išvados, kad mane šiame nuomojamame bute puola blusos... cry.gif Na, lova ne mano, jau stovėjo bute, tad, matyt, joje jau nuo seniau buvo užsilikę tų šlykštynių. unsure.gif Tuo metu gal keturis ar penkis kartus tiek lovą, tiek ir visus namus išpurškiau su Cobra. Nebeprisimenu kiek jos buteliukų tam teko išnaudot, bet pamenu, kad tikrai nemažai, o tos Cobros kvapas, net ir kasdien vėdinant, išliko irgi dar ne vienai dienai. biggrin.gif Po tų purškimų, žinoma, viską išsiurbiau ir kurį laiką atrodė, kad viskas ramu (gal kokius du mėnesius) - žaizdeles pagaliau užsigydžiau, naujų neatsirado, bet...

Mėnesį nebuvau tuose namuose, nes atostogavau pas tėvus kitame mieste. Grįžau tik vakar ir ką jūs manot - šiandien ryte pirmą sykį gyvenime išvydau tą šlykštynę savo akimis. Tokia mažytė tamsiai rudos (o gal juodos, kur ten suprasi, kai tokia maža) spalvos bjaurybė, kurią iš pradžių palaikiau šiaip kažkokiu vabalėliu (na, žnot - gyvenime nemačius, tai kur ten iš karto suprasi, kad blusa...), bet ji tik strykt ir šoktelėjo kažkur - net nespėjau sužiūrėt. Ir vėl siaubas didžiausias. cry.gif Visa laimė, kad kojos dar lyg ir nesukandžiotos, nes dievaži, antrą sykį to paties patirt nenoriu - jau geriau nešdinsiuos iš šito buto ir ieškosiuos kito. sad.gif

Na, po tokios ilgos įžangos, norėčiau paprašyti patarimų. Gal kas esat susidūrę su tom bjauriom blusom ir sėkmingai jas išnaikinot? Kaip tai padarėt? O gal tą lovą mesti velniop? unsure.gif Tik kad baisu, jog tos blusos tiesiog nušokuos ant kilimo, o po to sėkmingai peršoks ant naujos lovos. doh.gif Žinoma, vėl nusipirkau Cobros, vėl ketinu purkšt viską kelis kartus be jokio pasigailėjimo, bet gal dar ką pasiūlysit?

Nusipirkite is profesonaliu dez.paslaugomis uzsiimanciu imoniu "ZAPICID" purskalo(15-25lt.didelis flakonas)kainuoja,ten dar yra pridedamas smulkus siaudelis-ispurkskite namus,visokius plysius.PULNEC milteliu(nebrangus),jais isbarstykite plysius,uz plintusu(palikite kelioms savaitems),dar spec. zeles nusipirkite ,istepliokite.
O jus garantuota,kad ne blakes?
Atsakyti
Per tv rodo prietaisą,į rozėtę įjungi ir visi parazitai dingsta=)))
Atsakyti
QUOTE(Vladislavas ir Eginta @ 2013 02 12, 16:27)
Per tv rodo prietaisą,į rozėtę įjungi ir visi parazitai dingsta=)))


Gerai butu cool.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(nikita4ever @ 2013 02 14, 15:30)
Gerai butu cool.gif  biggrin.gif



Neveikia,meluopja tie per tv? blink.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Vladislavas ir Eginta @ 2013 02 12, 16:27)
Per tv rodo prietaisą,į rozėtę įjungi ir visi parazitai dingsta=)))

melas, turiu beveik nepadeda, apmažėjo bet neišnyko, vis kartkartėm ateina pasižiūrėti kas per prietaisas įjungtas į rozetę lotuliukas.gif vienas tai rimtai stovėjo ir spoksojo, net nebėgo, toks ne bailys pasitaikė lotuliukas.gif vaikšto tokie apsnūdę, bet vis tiek kojų neužverčia doh.gif doh.gif
taigi visiškai 100 proc. veikiančio įtaiso dar neradome doh.gif
Papildyta:
QUOTE(Euterpė @ 2013 01 26, 00:05)
tokios ilgos įžangos, norėčiau paprašyti patarimų. Gal kas esat susidūrę su tom bjauriom blusom ir sėkmingai jas išnaikinot? Kaip tai padarėt? O gal tą lovą mesti velniop? unsure.gif Tik kad baisu, jog tos blusos tiesiog nušokuos ant kilimo, o po to sėkmingai peršoks ant naujos lovos. doh.gif Žinoma, vėl nusipirkau Cobros, vėl ketinu purkšt viską kelis kartus be jokio pasigailėjimo, bet gal dar ką pasiūlysit?

pirmiau kreiptis į intitucijas, visgi jos kažkur veisiasi. matyt kažkas laiko netvarkingą gyvūną , kuris pagrindinis šių bjaurybių veisikas. nes matyt jos gal net šachtoje apsigyveno ar net rusiuose. o tada jei nepadės dar ne tik lovą išmesti, kilimus su cheminiu valymu išvalyti bet ir žiūrėti po grindimis ir panašiai. greičiau bus jei tiesiog išsikraustysi doh.gif
Atsakyti
Sveikos,

O aš net nežinau pavadinimo tų padarėlių, kurie nuolat migruoja vonios grindimis. Tokie vabaliukai, panašūs kažkiek į miniatiūrinius buožgalviukus. Laksto greitai, turi kojytes. Sulenda į atsiradusius tarpus tarp sienų ir grindų plytelių. Ypač jų daug pamatau, kai naktį į WC (jis pas mumi vonioje) nueinu doh.gif . Namas naujos statybos (2008 gamybos). Atsirado gyventojų kažkur prieš porą metų. Purškiau kartą neapsikentusi dichlofosu, tai daug jų pusgyvių išlindo numirti. Kurį laiką buvo ramu, paskui vėl tuntais. Nesinori purkšt, nes namie du maži vaikai, niekur ilgam nevažiuojam, o per pusdienį ar naktį tvaikas neišsivėdina. Gal kas žinot, kas čia per padarai? Ar jie parazitai? Ir kaip nekalčiau juos naikinti g.gif 4u.gif
Atsakyti
Nu va, noriu pasidalinti dziugia patirtim biggrin.gif i. Apstojo mano rožes amarai, kuo tik aš nepurškiau doh.gif , kol uošvienė primygtinai lotuliukas.gif pasiūlė nuvažiuoti į specializuotą krautuvę, kur visokiais vabaliukais "rūpinasi", nusipirkti tokio skysčio. Kadangi man netoli, lukšio 17, tai nuvažiavau, ir kaip man ten patiko - visko jie turi, viską paaiškina, tai nusipirkau ne tik amaram skysčio, bet ir kandims gaudyklių kažkokių su feromonais g.gif , tinklelį nuo uodų, lempą, kuri užmušinėja vabzdžius cool.gif, kažkaip man labai pigi ji pasirodė, galvojau kad toks malonumas labai brangus , tik kad kortele atsiskaityt negalima, tai dar grįšiu, nes mačiau kad tarakonam verkiant reikia, o jie ten tipo turi geriausius viską.
Tai va, Rožės mano nuo penktadienio visiškai pagiję, o dar tuo pačiu skysčiu pamokė kaip nuo uodų apsiginti, tai nžn ar man vaidenasi, bet jų ryyyškiai mažiau thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif:
Tai tik netrinkit, nes čia ne reklama, bet tokia vieta atsako į daugėlį klausimų čia skaitančių šitą forumą. O jie ten radasi lukšio 17, trečiame aukšte (kus vairavimo mokykla)
Papildyta:
QUOTE(Druoja @ 2013 03 18, 15:46)
Sveikos,

O aš net nežinau pavadinimo tų padarėlių, kurie nuolat migruoja vonios grindimis. Tokie vabaliukai, panašūs kažkiek į miniatiūrinius buožgalviukus. Laksto greitai, turi kojytes. Sulenda į atsiradusius tarpus tarp sienų ir grindų plytelių. Ypač jų daug pamatau, kai naktį į WC (jis pas mumi vonioje) nueinu  doh.gif . Namas naujos statybos (2008 gamybos). Atsirado gyventojų kažkur prieš porą metų. Purškiau kartą neapsikentusi dichlofosu, tai daug jų pusgyvių išlindo numirti. Kurį laiką buvo ramu, paskui vėl tuntais. Nesinori purkšt, nes namie du maži vaikai, niekur ilgam nevažiuojam, o per pusdienį ar naktį tvaikas neišsivėdina. Gal kas žinot, kas čia per padarai? Ar jie parazitai? Ir kaip nekalčiau juos naikinti  g.gif  4u.gif


Tai čia man atrodo kad žvyninukai gali būti - ten irgi yra specialiai jiems gaudyklių. Geriausia vieną pasigauk ir nuvažiuok su juo - ir pasakys, sakė ten galima ir taip daryti unsure.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
temos neskaiciau, tik paskutini puslapiuka permeciau smile.gif tad jei labai kartosiuos ax.gif
senokai nupirkom buta su kruva tarakonu. jokie purskalai, tepalai ir paciu virtos priemones nepadejo, gal siek tiek buvo apmazeje, drasiai ant akiu nebevarinedavo.
susigundziau is reklapinio zurnaliuko, select ar kazkas tokio(pati dabar stebiuosi kaip is ten galejau pirkt biggrin.gif ). toks melynas aparaciukas, veikia elektra, tada kainavo apie 100lt.
ir pati negaliu patiket, tarakonu neliko. po to dar kokius metus bijojau isjungt, kad vel nesugriztu, bet viskas ok smile.gif
tikrai rekomenduociau, tik jo negalima kas ziurkenus, peliukus turi...ir "atsikratysit" unsure.gif
Atsakyti
Kazkada turejom sita problema doh.gif Bandziau viska, ka tik gaudavau - niekas neveike. Kol nusipirkau turguj kazkoki rusiska preperata dideliam svirkste, toks tamsiai rudas. Jo visur isspaudziau (aisku, sunkiai prieinamose vaikams ir katinui ) vierose, ir tiesiog keliu savaiciu begyje dingo visiskai. Po to pirma vel pamaciau gal po 3 men, bet vel procedura pakartojau - ir vel ramu mirksiukas.gif
Atsakyti