Įkraunama...
Įkraunama...

Lyginimo lenta

Įtariu be "pricendalo rankovėms" marškinius turbūt išlyginčiau greičiau,nei su juo. Nes va dabar tai lyginu ant paprasčiausio stalo, tai dar tuo prietiasiuku rankovėms tektų mokytis naudotis blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Asta @ 2005 04 28, 18:24)
Įtariu be "pricendalo rankovėms" marškinius turbūt išlyginčiau greičiau,nei su juo. Nes va dabar tai lyginu ant paprasčiausio stalo, tai dar tuo prietiasiuku rankovėms tektų mokytis naudotis  blush2.gif


Tikra tiesa mirksiukas.gif
Atsakyti
Na dabar sedziu ir mastau. Jei pro tinkleli praeina geriau garai, tai turetu ir lygintis geriau, ar ne? g.gif Bet ant kietesnio pavirsiaus geriau lyginasi???
As su tinkleliu niekada neturejau, ar gerai lyginasi? blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Frosted_berry @ 2005 04 30, 10:24)
Na dabar sedziu ir mastau. Jei pro tinkleli praeina geriau garai, tai turetu ir lygintis geriau, ar ne?  g.gif Bet ant kietesnio pavirsiaus geriau lyginasi???
As su tinkleliu niekada neturejau, ar gerai lyginasi? blush2.gif



O ir šyryt lyginau vyrui marškinius...nu niekaip nesuprantu, kam man ta lenta už 500lt doh.gif ....merginos, turit atliekamų- pirkit, neturit-pirkit pigesnę...aš už tuos "atliekamus" geriau ką nors vasarai gražaus nusipirksiu thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(JurateL. @ 2005 05 02, 17:08)
O ir šyryt lyginau vyrui marškinius...nu niekaip nesuprantu, kam man ta lenta už 500lt  doh.gif ....merginos, turit atliekamų- pirkit, neturit-pirkit pigesnę...aš už tuos "atliekamus" geriau ką nors vasarai gražaus nusipirksiu  thumbup.gif


nu ten kazkoks vedinimas eina ir garas is to pagrindo, dar kazkokie navarotai, nesuprantu ir as g.gif zinau viena moteriske, kuri uz 700 lenta pirko doh.gif tipo labai jau gera ta lenta, bet kas ten labai gerai- tai taip ir negali paaiskint.
Atsakyti
QUOTE(Frosted_berry @ 2005 04 30, 10:24)
Na dabar sedziu ir mastau. Jei pro tinkleli praeina geriau garai, tai turetu ir lygintis geriau, ar ne?  g.gif Bet ant kietesnio pavirsiaus geriau lyginasi???
As su tinkleliu niekada neturejau, ar gerai lyginasi? blush2.gif


Tinklas tas irgi kietas paviršius kietas. Pagrindinis prikolas turbūt tas ir yra, kad garai, greičiau išeina. Man labai patinka, kad yra rozetė prie lentos, o labiausiai valdo antena (kaip aš vadinu). Čia tas laikiklis laidui. Laaabai patogu thumbup.gif
Atsakyti
Nu nzn, nusipirkom mes Ermitaze uz 79Lt, niekuo ji neipatinga, paziurejau, dabar dauguma su tinkleliu. Isnagrinejau lyginimo lentas pas mama ir ten, kur nuomavomes. Pasirodo, pastaroji irgi su tinkleliu (naudojausi ir nezinojau doh.gif ).
Tai va, rinkausi tokia, kuri nekliba, tai labiausiai patiko tokia kaip D raides formos. Nekliba, reguliuojasi aukstis, kol kas visi patenkinti biggrin.gif
Tiesa, priedo rankovems nera, bet paziurejau, kad jis tekainuoja 8-12Lt, tai prireikus dasipirksiu ax.gif
Atsakyti
na va tai isejo, kad per pastaruosius 2 menesius 2 nusipirkome, viena Ermitaze uz 100 Lt, kit asenukuose uz 149 -mamai pirkau.

pries tai tokia sovietine turejome

tai tu 2 pagrindas-groteles, tak kai lyginu, ant drabuziu ir lieka groteliu konturai visas sijonas patampa grotelinis. gal kazka ne taip darau?

negi ir vel s..da sugebejau isigyti? man sekasi ant to paskutiniu metu...
Atsakyti
QUOTE(alinka @ 2005 11 02, 22:18)
na va tai isejo, kad per pastaruosius 2 menesius 2 nusipirkome, viena Ermitaze uz 100 Lt, kit asenukuose uz 149 -mamai pirkau.

pries tai tokia sovietine turejome

tai tu 2 pagrindas-groteles, tak kai lyginu, ant drabuziu ir lieka groteliu konturai visas sijonas patampa grotelinis. gal kazka ne taip darau?

negi ir vel s..da sugebejau isigyti? man sekasi ant to paskutiniu metu...

Nuimk ta virsutini apdangala ir patiesk kokios storos medvilnes (tik ne sintetikos) - gal sena sovietini deki turi, jie patys geriausi. Apkirpk kiek didesni, prifastriguok pakrasteliuose, nulygink, uztempk vel dangala - ir po problemos. O gal pas jus buna ir gatavu tu paklociu pakeitimui (jos juk palengva susidegina, tai negi nauja stala del to pirksi).As tai nauja nupirkusi ant seno virsaus uzdejau, tai tik apdangalas kiek per mazas pasidare, reikejo apacia is krastu pamazint, ta pacia seniausia...
Atsakyti
nu mano pagrindas irgi grotelinis tik kad jokiu groteliu nelieka lyginant g.gif mokejom senukuose 110lt ir puse metu naudojant nesiskundziu g.gif gal pas jus labai prasta ta medziaga kul apvikta lyginimo lenta, pabandykit isigyti kitos firmos
Atsakyti
O as pirkau senukuose uz 30Lt. Pagrindas grotelinis, bet tai supper! Tos grotelės pradėjo matytis tik dabar, nors pirkom lenta pries 2 metus. Ir tai vos vos, jei stipriau palygini ploną audinį...
Atsakyti
Man tai irgi tos groteles matosi, bet labai jau plonas tas sluoksnis medžiagos, reikia kažką pasitiesti, nes net lygintuvas barška į tas groteles lyginant ohmy.gif , bet kaip užtiesiu lovatiesę seną, tai thumbup.gif
Atsakyti