Įkraunama...
Įkraunama...

Lyginimo lenta

siandien ciupinejau lentas senukuose issirinkau sita, dar apgalvosiu ir turbut pirksiu, tik kazkaip kvailai kad jos visos ten supakuotos, tai kaip man stabiluma patikrint g.gif juk aisku niekas nenori kad ispakuociau as ten tas ju lentas
Atsakyti
Cia gal ir kvailas klausimas blush2.gif ... bet paaiskinkit man, kuo ta lyginimo lenta ypatinga,kad kainuoja virs 100lt??? Ar is kazkokio ypatingo metalo ar medziagos?

NEs as kai pirkau lygintuva TopoCentre, maciau lyginimo lentu nedideliu(kas man aktualu, nes gyvenam 1 kambario bute, tai mazoka vietos) uz 30lt...
Tai uz 30lt jos bus prastos ? g.gif
Atsakyti
Aš lyginimo lentos neturiu ir niekada nesigundžiau, nes man jos kažkaip nerimtai atrodo... toks jausmas, kad lygindama turėsiu dar ir lentą laikyt, kad nenugriūtų :blink man jos kažkaip visos žiauriai siauros, tai kaip ant tokių išlyginat patalynę ar užuolaidas blink.gif
Kažkada nusipirkau tik detalę rankovėm lyginti... Tai ją naudojau tik kai siuvau rankoves, bet vargo vakarienė su ja, žodžiu, didesnio šlamšto namie ir neturiu verysad.gif
Ko gero reikia nueiti pas kokia draugę, kuri turi lyginimo lentą ir pasisiūlyt skalbinius išlyginti-gal pakeisiu nuomonę biggrin.gif
Atsakyti
na jei turi laisva stala tai gal ir nereikia lentos. Bet as kai apskritai sunkiai prisiverciu ka nors lyginti o dar ir stalo tinkamo nera tai ant kokios lovos pasidengdavau ka nors doh.gif ... tai manau kad lyginimo lenta man bus tikrai naudojama rolleyes.gif
Atsakyti
Asmeniškai man lyginimo lenta turi būti plati, kad tikrai tilptų ne tik viena kelnės klešnė lyginant.
Atsakyti
O kaip ant stalo lyginti? nebent dideles patalynes. Man nepatogu. jau 3 metai neturim lyginimo lentos ir man kancia kai reikia vyrui islyginti baltinius doh.gif kol viena gala islyginu, kitas susiglamzo. Visos tos lentos man nestabilios. Reikes i Tom Philips nueiti g.gif
Atsakyti
QUOTE(Sigutte @ 2006 08 31, 16:50)
siandien ciupinejau lentas senukuose issirinkau sita, dar apgalvosiu ir turbut pirksiu, tik kazkaip kvailai kad jos visos ten supakuotos, tai kaip man stabiluma patikrint g.gif juk aisku niekas nenori kad ispakuociau as ten tas ju lentas


Turejau as tokia lenta, gal nieko visai, tik tokiu pinigu neverta, turetu buti pigesne. Nes, ten labai plona meziaga ir toks jausmas, kad lygini ant gelezies, o veliau ir islinko tas gelezinis pagrindas. Pliusas ir patogumas tik tas, kad yra ant pacios lentos rozete ir laikiklis laidui thumbup.gif Patogu lyginti, nes laidas per drabuzius nesitampo. Tik po 1.5 metu ji suluzo, nes jos pagrindas su skylutemis, tai lyginant lasejo vanduo (nuo garu) ir surudijo tuoje vietoje, kur kojites privirintos verysad.gif
O dabar turiu sita http://www.senukai.l...id=000050684491. Irgi labai gera, labai patogu lyginti thumbup.gif
Lenta ilga, plati, storos, tvirtos kojites, nera jokiu "zingsniu"- pagal savo ugi regulioji auksti. Aisku, sios lentos pagrindas irgi su skylutemis, bet daug geriau privirintos kojites ir jos daug storesnes, tikiuosi nesurudis ar bent ne taip greitai biggrin.gif
Vienu zodziu, man labai patika, nes malonu lyginti ant kokybiskos lentos. lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
Nu, reiks pasižvalgyti po tas lentas atidžiau g.gif , beja, o kokią galima rasti plačiausią blush2.gif , nes nelabai įsivaizduoju kokia skaitosi plati ax.gif ? Aš kai pripratau lyginti ant virtuvinio stalo, tai nelabai įsivaizduoju kaip aš susitvarkyčiau ant 40 cm g.gif g.gif g.gif , bet kaip sakoma-nepabandęs nesižinosi smile.gif
Atsakyti
Kai atėjau pas uošvius gyvent, galvojau kaip čia reiks lygint, nes jie neturi lentos, viską lygina žiauriai nepatogiai, o aš buvau pripratus prie lentos. Taip kad noriu nusipirkt lentą iki išsikraustysim į savo namus. Vieni neina gyvent, kol lovos neturi, o aš sakiau neisiu gyvent, kol neturėsiu lyginimo lentos biggrin.gif

unsure.gif
QUOTE(Alisa2 @ 2006 09 06, 12:39)
O dabar turiu sita http://www.senukai.l...id=000050684491. Irgi labai gera, labai patogu lyginti  thumbup.gif
Lenta ilga, plati, storos, tvirtos kojites, nera jokiu "zingsniu"- pagal savo ugi regulioji auksti. Aisku, sios lentos pagrindas irgi su skylutemis, bet daug geriau privirintos kojites ir jos daug storesnes, tikiuosi nesurudis ar bent ne taip greitai  biggrin.gif Vienu zodziu, man labai patika, nes malonu lyginti ant kokybiskos lentos.  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif



Žiūrinėjau aš šiandien šitą Companion lentą - thumbup.gif kojos tvirtos, apačioj užriestos, grotelės irgi gan tvirtos pasirodė, tankios ir ne plonučio metaliuko. Tik kaina man didoka unsure.gif Aš tai tai lentą renkuosi pagal jos kojas, kur tokios kaip stirnos būna, tai net neinu artyn - nes va ant tokios lyginant, tai dar ir ją pačią reiktų laikyt.

Nusižiūrėjau vokišką šiek tiek mažesnę 120*38 lentą už 159Lt, ta irgi su visais priedais, ir ten pat yra beveik tokia pati tik be tos lentukės rankovėms (kuri, mačiau Senukuos, 7Lt tekainuoja atskirai) už 142Lt, tai jaučiu tą ir imsiu bigsmile.gif

Kadangi pas mamą yra labai seniai pirkta, bet tvirta, didelė, na žodžiu liuks lenta, bet jos pagrindas ne grotelės, o lenta, tai iš pradžių ir sau tokios ieškojau, bet dabar apsižiųrėjau, pasiskaitinėjau, kad gal su grotelėm ir geriau: ir garus praleidžia, ir dabar brangesnės lentos turi karštį atspindintį sluoksnį, kuris šiek tiek ir elektros energiją sutaupo, ir tuo pačiu abis drabužio pusės išsilygina smile.gif



Atsakyti
Kas cia per sluoksnis g.gif pirma karta girdziu, gal kas gali placiau apie tai 4u.gif
QUOTE
brangesnės lentos turi karštį atspindintį sluoksnį, kuris šiek tiek ir elektros energiją sutaupo, ir tuo pačiu abis drabužio pusės išsilygina
Atsakyti
As turiu lyginimo lenta jau 10 metu, ismatavimai 30*110, gavom per vestuves dovanu, pagrindas medinis, bet po kokiu 5 metu nuo dregmes pradejo lysti pasinai is po medziagos, tai ta lenta staliai nauja ispjove, nusipirkau uztiesala nauja ir vel lyginu. Bet man ji siaip atsibodo, paseno moraliskai tongue.gif , planuoju pirkti nauja ir noreciau didesnes 38*120, gal metaliniu pagrindu tik reikia ziureti kad tas paralonas butu storesnis kad lyginant neliktu ant rubu kvadrateliu, kazkas cia taip sake kad lieka. nenoreciau kad kaina perliptu 100 Lt, dar reikes gilintis kuom jos ten skiriasi.
4u.gif

Atsakyti
Cia kur buvo ideta lyginimo lenta man gana nestabiliai atrodo. Tevai turejo tokia is maximos, bet man ji labai judedavo schmoll.gif Kazkada senukuose ziurinejom, tai kelios kritos i aki po 60-80lt. Reikes kada imt ir nusipirkt, nes marskiniu lyginimas ant stalo, jau doh.gif
Atsakyti