Įkraunama...
Įkraunama...

Sausainiai

QUOTE(rasa316 @ 2005 10 16, 20:30)
Nu to pasekoj, prispaudziau daug plonu sasyskyciu  biggrin.gif Nu nesigavo man tos gelytes, nors tu ka. Bet man tai ir tesla tokia kietoka gavosi, kazkaip daug skystesnes tikejausi. Gal kuri zinot kame reikalas, ka daryt, kad tureciau graziu sausainiuku  4u.gif

Gal tu iš aukštai tas gėlytes darei? Aš vos ne prie bliekos prispaudus švirkštą spaudžiau (gėlytei- 2 paspaudimai), o po to šiek tiek pakėlus tą švirkštą, kiek papurtau, kad gėlytė atšoktų.
O tešla gaunasi... g.gif Nu va nemoku papasakot, kokia sad.gif Su šaukštu ją kabinti eina ir į švirkštą nuo šaukšto nuslysta, bet kai paimi į ranką- galima formuot figurėles, kaip su labai šiltu plastelinu ax.gif Nu siaubas, kaip sunku nupasakoti doh.gif blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Letta @ 2005 10 14, 21:48)
ČIA tema apie sausainukus iš trapios tešlos, formuojamus švirkštu 4u.gif

jeejum kaip dekavoju smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Letta @ 2005 10 14, 17:15)
Ką tik gavau velnių iš moderatės, kad dalinamės receptais netinkamose temose blush2.gif  Todėl taisausi ir dedu ir čia Sausainių su obuoliais receptuką. 4u.gif
Tešlai reikia:
200g margarino,
200g grietinės,
1 kiaušinis,
Miltų

Užsiminkai tešlą, kad neliptų prie rankų (margariną aš tarkuoju per stambią tarką). Išsikočioji, susipjaustai trikampinėmis (ilgesnėmis) juostelėmis. Susipjaustai skiltelėmis obuolius. Ant supjaustytų skarelių (galima ir prieš jas pjaustant) apsibarstai cukraus sumaišyto su cinamonu. At storojo "skarelės" galo dedi obuolio skiltelę ir susuki. Dedi į skardą ant kepimo popieriaus. Susidėjus visus sausainiukus, apteplioji juos kiaušinio plakiniu, apibarstai cukrumi su cinamonu ir dedi kept. Kepi kol paruduoja. mirksiukas.gif

Skanaus  4u.gif



Oioioioi aš žinau šiuos sausainiukus thumbup.gif . Mano mama ankščiau juos kepdavo, tai apsirijimas tikrąją ta žodžio prasme. Bet va, aš niekaip nepagaminu bilei kokios tešlos į kurią įeina margarinas. Man jis pradeda lyditis, rankos riebaluotis ir t.t. Bet nesugalvoju kaip dar kitaip išmynkit, be rankų kad nesušiltų.
Ar jum neiškyla tokių problemų g.gif ?
Atsakyti
QUOTE(Gyncė @ 2005 10 19, 00:07)
Ar jum neiškyla tokių problemų g.gif ?

schmoll.gif Nes darau su kombainu blush2.gif rolleyes.gif
Atsakyti
Sviekos, kepejėlės. Radau imbierinių sausainių receptą visai nesudėtingą, bet ten reikia malto imbiero. Aš jo niekur nerandu. g.gif
Gal kuri nors matėtė, arba gal galima bandyti šviežią šaknį malti kaip nors? Bet ar nebus per aštru? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Kozete @ 2005 10 20, 13:31)
Sviekos, kepejėlės. Radau imbierinių sausainių receptą visai nesudėtingą, bet ten reikia malto imbiero. Aš jo niekur nerandu.  g.gif

O kur receptas? g.gif ax.gif 4u.gif
Atsakyti
Jis iš psl. patiekalai.lt nenusikopijuoja. 4u.gif
Gali jį rasti čia:
http://www.patiekala...id=2514_0_1_0_C
Atsakyti
Aš pirkau paprastoje parduotuvėje. Prie priekonių padėtas. Arba gali pamėginti į kokią specializuotą prieskonių parduotuvę užsukt.
<o kaip dėl šv. imbiero, nežinau>
Atsakyti
QUOTE(sharkis @ 2005 10 20, 17:13)
Aš pirkau paprastoje parduotuvėje. Prie priekonių padėtas. Arba gali pamėginti į kokią specializuotą prieskonių parduotuvę užsukt.
<o kaip dėl šv. imbiero, nežinau>


O kokioj? Minimoj, Medijoj, IKI ir pan.?
Nes IKI neradau.
Atsakyti
QUOTE(Lukutis @ 2004 11 28, 13:29)
TRIUFELIAI
5 virti kiausinio tryniai
100g sviesto
125g margarino
2 tiklines miltu
1/2 saukstelio sodos
acto sodai nugesinti
KREMUI;
4 saukstai kakavos
4-5 saukstai pieno
1/2 stiklines miltinio cukraus
50g sviesto
2-3 vafliai(lakstai)
kiausiniu trynius sutrinti su sakute ir sumaisyti su grietine, soda ir actu.
sviesta ir margarina sutarkuoti, suberti miltus ir suminkyti.
isteslos sojormuoti triufelius, deti i sviestiniu popieriumi isklota skarda, kepti apie 20min.
kremui skirtus produktus sudeti i puoda ir kaitinti neuzverdant, kol pasidarys vientisa mase.
iskeptus triufelius pamirkyti kreme ir apvolioti vaflio trupiniuose.


Na, čia mano patys mėgstamiausi sausainiai, vietoj vaflių galima volioti kokoso drožlėse, trupiniuose ar šiaip maltuose mėgstamuose riešutuose. Turiu pastebėti, kad šie sausainiai visada išeina, o kas negali valgyti cukraus į kremą gali dėti saldiklio. Ir atrodo sausainiai - super, ypač jei paserviruoju tokiuose poperiniuose , gofruotuose keksiukų popierėliuose (na, kaip Rafaelo būna)
Atsakyti
QUOTE(Gyncė @ 2005 10 19, 00:07)
Oioioioi aš žinau šiuos sausainiukus thumbup.gif . Mano mama ankščiau juos kepdavo, tai apsirijimas tikrąją ta žodžio prasme. Bet va, aš niekaip nepagaminu bilei kokios tešlos į kurią įeina margarinas. Man jis pradeda lyditis, rankos riebaluotis ir t.t. Bet nesugalvoju kaip dar kitaip išmynkit, be rankų kad nesušiltų.
Ar jum neiškyla tokių problemų g.gif ?


Aš tai margariną ir tarką palaikau kameroje, galima taip pat ir indą, į kurį tarkuosi (jei jis metalinis), taip pat iš pradžių tešlą stengiuosi maišyti šaukštu, o kai ji tampa per kieta, suspaudžiu rankomis, kad viskas suliptų.

Gal kas parašytų "smėlinių" sausainiukų receptą, na, tokių, trapių, kur per konditerinį švirkštą formuojami. Ir būt gerai, kad receptas išbandytas būtų, nes staigmenų nesinori biggrin.gif

Atsakyti
QUOTE(Lukutis @ 2004 11 28, 13:29)
TRIUFELIAI
5 virti kiausinio tryniai
100g sviesto
125g margarino
2 tiklines miltu
1/2 saukstelio sodos
acto sodai nugesinti
KREMUI;
4 saukstai kakavos
4-5 saukstai pieno
1/2 stiklines miltinio cukraus
50g sviesto
2-3 vafliai(lakstai)
kiausiniu trynius sutrinti su sakute ir sumaisyti su grietine, soda ir actu.
sviesta ir margarina sutarkuoti, suberti miltus ir suminkyti.
isteslos sojormuoti triufelius, deti i sviestiniu popieriumi isklota skarda, kepti apie 20min.
kremui skirtus produktus sudeti i puoda ir kaitinti neuzverdant, kol pasidarys vientisa mase.
iskeptus triufelius pamirkyti kreme ir apvolioti vaflio trupiniuose.


QUOTE
Na, čia mano patys mėgstamiausi sausainiai, vietoj vaflių galima volioti kokoso drožlėse, trupiniuose ar šiaip maltuose mėgstamuose riešutuose. Turiu pastebėti, kad šie sausainiai visada išeina, o kas negali valgyti cukraus į kremą gali dėti saldiklio. Ir atrodo sausainiai - super, ypač jei paserviruoju tokiuose poperiniuose , gofruotuose keksiukų popierėliuose (na, kaip Rafaelo būna)

Gerai, sugundėte, bet iškilo klausimų...
Iš kur atsirado grietinė ir kiek jos reikia (Tarp produktų ji nepaminėta)...
Parašyta, kad sviesta su margarinu ir miltais suminkyti, ir iš jos formuoti triufelius... O kur tada dėt kiaušinių trynių masę?
O tai patys triufeliai nesaldūs būna, tik kremas saldus g.gif
Atsakyti