Įkraunama...
Įkraunama...

Įvaikinto kūdikio žindymas

QUOTE(Gytukė @ 2009 11 10, 21:35)
Kiek truko tas Jūsų netrukus? Eilės yra, nori tu to ar nenori.... Vat dėl tų eilių aš savosios laimės laukiu jau 5 mėnesius. 5 mėnesius turiu galvoj, kai jau įtraukė į eilę, jau po PRIDE baigimo...


porą mėnesių
Atsakyti
QUOTE(mama32 @ 2009 11 11, 09:28)
porą mėnesių



Per pora mėnesių Jūs sulaukėte kūdikio? Šiais metais? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Gytukė @ 2009 11 11, 14:15)
Per pora mėnesių Jūs sulaukėte kūdikio? Šiais metais? g.gif

parašiau AŽ smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Gytukė @ 2009 11 10, 21:35)
Kiek truko tas Jūsų netrukus? Eilės yra, nori tu to ar nenori.... Vat dėl tų eilių aš savosios laimės laukiu jau 5 mėnesius. 5 mėnesius turiu galvoj, kai jau įtraukė į eilę, jau po PRIDE baigimo...

aš taip pat manau, kad eilės yra, nes mes laukėme 6 mėnesius ir taip nieko nesulaukėme. Po to pasitaikė tokia proga, kad mūsų mažylio nenori mama, mes jį paėmėm net negalvodami ir nesirinkdami. buvo labai sunku apsispręsti, kad mama neapgautų, bet ačiū dievui viskas puikiai, sklandžiai susiklostė. mažylis su mumis, o iš vaikų teisių taip ir negavome pasiūlymų. labai mąstome apie antrą vaikelį, ir beveik ketiname rašyti prašymą, nes kol sulauskime pasiūlymų, tai ir skirtumas tarp vaikučių bus labai superinis. Visoms mamytėms kantrybės ir ištvermės laukime 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Gusto mama @ 2009 11 18, 12:53)
aš taip pat manau, kad eilės yra, nes mes laukėme 6 mėnesius ir taip nieko nesulaukėme.


O kokio amžiaus vaiką pageidavote įvaikinti?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Laima29: 18 lapkričio 2009 - 13:44
QUOTE(Gusto mama @ 2009 11 18, 11:53)
aš taip pat manau, kad eilės yra, nes mes laukėme 6 mėnesius ir taip nieko nesulaukėme. Po to pasitaikė tokia proga, kad mūsų mažylio nenori mama, mes jį paėmėm net negalvodami ir nesirinkdami. buvo labai sunku apsispręsti, kad mama neapgautų, bet ačiū dievui viskas puikiai, sklandžiai susiklostė. mažylis su mumis, o iš vaikų teisių taip ir negavome pasiūlymų. labai mąstome apie antrą vaikelį, ir beveik ketiname rašyti prašymą, nes kol sulauskime pasiūlymų, tai ir skirtumas tarp vaikučių bus labai superinis. Visoms mamytėms kantrybės ir ištvermės laukime 4u.gif



Ar sita proga pasitaike be ivaikinimo tarnybos pagalbos? Is kur gavote mazyli (galite a z atsakyti)?
Atsakyti
QUOTE(ziv @ 2009 11 18, 20:25)
Ar sita proga pasitaike be ivaikinimo tarnybos pagalbos? Is kur gavote mazyli (galite a z atsakyti)?


Man irgi tas pats klausimas iskilo...
Atsakyti
QUOTE(Laima29 @ 2009 11 18, 14:43)
O kokio amžiaus vaiką pageidavote įvaikinti?

iki 4 mėnesių smile.gif
Atsakyti
kazkokia iskrypeliska tema. kam tam vaikui kisti papa jei jis jau atpratintas nuo MP?
Atsakyti
QUOTE(Mimyyyte @ 2009 11 27, 22:51)
kazkokia iskrypeliska tema. kam tam vaikui kisti papa jei jis jau atpratintas nuo MP?


Pati turite vaiką ir nesuprantate, kam doh.gif Tie vaikiukai greičiausiai iš vis nebuvo maitinami krūtimi, tai kodėl įmotė negalėtų tai padaryti, kas čia jums iškrypėliško g.gif Juk maitinant vaikutį krūtimi, tarp vaiko ir motinos atsiranda daug stipresnis ryšys ir motinos pienas daug geriau negu mišinukai, nors ir ne nuo gimimo maitins, o vėliau pradės. Tai tik sveikintina, kad įmotės gali maitinti vaikučius savo pienuku thumbup.gif Mamytėms kurios maitina įvaikintus vaikučius 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(auklyte @ 2009 11 28, 12:47)
Pati turite vaiką ir nesuprantate, kam doh.gif Tie vaikiukai greičiausiai iš vis nebuvo maitinami krūtimi, tai kodėl įmotė negalėtų tai padaryti, kas čia jums iškrypėliško g.gif

čia iš tų blondinių, kurios mano kad "papai ne tam skirti". <-citata, nepamenu autorės, bet buvo skyriuje apie natūralų maitinimą
Atsakyti
Toms mamytems patarciau pasidometi pasaulines sveikatos organizacijos naujausiomis ziniomis apie svetimo vaiko maitinima savo pienu.... Nefilosofuosiu, tiesiog jei bus idomu tegu pasidomi lotuliukas.gif isvados dabar jau tokios kad jei nejturi pienuko- kad ir savo vaikiukui negalima duoti kitos mamos. Del kai kuriu medziagu nesuderinamumo ir t.t. Kiekvienas vaikas "uzsisako" pas mama pienuka toki koks jam turi buti skirtas (pagal genus ir dar simta priezasciu). Taigi tos kurios galvoja ta daryti- pasidomekit naujausiais moksliniais straipsniais g.gif
Atsakyti