Įkraunama...
Įkraunama...

Saldūs receptai su nuotraukomis

QUOTE(aguonele @ 2008 04 22, 22:37)
Taip tas pats. Taigi tu pudingu pilna visur pirkti.Emiau net brangesni varijanta, kad tikrai gautus  biggrin.gif. paziurek kur buna lentynose visokios pudros, kisieliai ir pan. manau bet kokioj saly turi ju buti.
user posted image as sita pirkau  blush2.gif
Niekad nemaniau kad pyragai su pudingu tokie skanus gaunas.Turiu pora dar kitokiu receptu, tai sakau pradzia padaryta , reiks ir kitus isbandyti  mirksiukas.gif

Beje Daividija, bandziau sokoladini ta vyniotini su philadelphia daryti. Ne toks skanus gavos  schmoll.gif , darysiu tik su mascarpone. dabar jos net light atradau. matai mano mb per riebu kitaip  doh.gif


norejau paklausti o po kiek gramu yra tuose pakeliuose? blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(*irma* @ 2008 04 23, 11:04)
norejau paklausti o po kiek gramu yra tuose pakeliuose? blush2.gif

Na raso taip: 37g pudingo milteliu vienam pakely
Atsakyti
QUOTE(aguonele @ 2008 04 23, 11:07)
Na raso taip: 37g pudingo milteliu vienam pakely


dekui labai,nes pas mus jie buna didesniais kiekiais supakuota,teks matuoti tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(*irma* @ 2008 04 23, 11:20)
dekui labai,nes pas mus jie buna didesniais kiekiais supakuota,teks matuoti tongue.gif


As Varsuvoj ju uzsipirkau, pastebejau, kad kaina skiriasi keliolika centu, o grizusi pamaciua, kad skirtingu rusiu ir kiekiai skiriasi - sokoladinio berods daugiau, tu vaisiniu, maziau, bet svyruoja apie 37-48 gramus pakeliai
Atsakyti
QUOTE(Katu @ 2008 04 23, 11:35)
As Varsuvoj ju uzsipirkau, pastebejau, kad kaina skiriasi keliolika centu, o grizusi pamaciua, kad skirtingu rusiu ir kiekiai skiriasi - sokoladinio berods daugiau, tu vaisiniu, maziau, bet svyruoja apie 37-48 gramus pakeliai


nu pas mus tai visi virs 100 gramu,tik sokoladinis iki 100 g
Atsakyti
QUOTE(zebra @ 2008 04 19, 16:54)
Sveikutės 4u.gif

padariau tortuką rytdienai,savo berniukui,gimtadieniui ax.gif labai paprastas,vėliau parašysiu receptą,jei domins.
user posted image
user posted image

o kur sito skanesto receptukas bigsmile.gif ax.gif
Atsakyti
QUOTE(aguonele @ 2008 04 23, 08:02)
Parasyk adresa atsiusiu  thumb_yello.gif

lotuliukas.gif Aciu,aguonele,o tu nejuokauji???nes nu tiksliai nerandu,yra tokie kur reikia uzpilt pienu ir nevirt,bet su tais nieko nesigauna schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(aguonele @ 2008 04 22, 18:35)
SUNO aciuks.gif  uz tikrai skanaus pyrago recepta karsta.gif Jis tirpsta burnoj...bijau jau vasaros  blush2.gif
Mano rezultatas:
user posted image

aguonele labai skaniai atrodo jei rasiu cia (nes is LT atsivezus buvau bet liko vienas pakutis sokoladinio ) tokio pudingo tai tikrai savaitgali garuos ant musu stalo thumbup.gif siandien man iskrovos diena ir pamaciau tavo pyraga siaubas karsta.gif
Atsakyti
QUOTE(aguonele @ 2008 04 22, 18:35)
SUNO aciuks.gif  uz tikrai skanaus pyrago recepta karsta.gif Jis tirpsta burnoj...bijau jau vasaros  blush2.gif

Malonu kad patiko.Skanaus. mirksiukas.gif

QUOTE(aguonele @ 2008 04 22, 22:37)
Taip tas pats. Taigi tu pudingu pilna visur pirkti.Emiau net brangesni varijanta, kad tikrai gautus  biggrin.gif. paziurek kur buna lentynose visokios pudros, kisieliai ir pan. manau bet kokioj saly turi ju buti.
user posted image as sita pirkau  blush2.gif



Aš ir toki pati pudinga naudojau. smile.gif
Atsakyti
user posted imageuser posted image
cia irgi saldu ir gardu biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo rusaite: 23 balandžio 2008 - 18:21
QUOTE(rusaite @ 2008 04 23, 19:18)
cia irgi saldu ir gardu  biggrin.gif

Kaip noriu pasivaišinti lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
Nu as biski blondine pabusiu - galit duot konkrecia nuoroda i recepta su tuo varskes pyragu?.. blush2.gif Nu tam puslapy, kuris nurodytas, randu kazkoki panasu, ale jis su kakava, o jusu visu cia atrodo, kad be kakavos...

ir ar jis didelis gaunasi? nes turesim savaitgali sveciu, apie 7 zmones. Idomu, ar uzteks visiems?
Atsakyti