Įkraunama...
Įkraunama...

Saldūs receptai su nuotraukomis

QUOTE(aguonele @ 2008 04 22, 19:35)


as cia pasirodysiu visiska blondine doh.gif ir neismanele fool.gif , bet man neaisku... tai sis pyragas cia varskes ar su pudingu? ir kur rasti jo recepta tikslu,jei cia su pudingu? ryt laisva diena turiu, namie metos pakelis pudingo nuo neatmenamu laiku,labai noreciau ji ryt iskepti seimai mirksiukas.gif
paaiskinkit man fool.gif . busiu labai dekinga aciuks.gif
Atsakyti
QUOTE(SUNO @ 2008 04 21, 16:58)

na mielos motereles, receptas yra pacioj apacioj,kur SUNO nuoroda davus. Ten viskas aiskiai paaiskinta , kad pudingas maisomas i varskes mase. Ji padaryti vieni juokai thumbup.gif ir tikrai 7 zmonems uzteks, bent as taip manau blush2.gif
Atsakyti

as dar labiau palengvinsiu jei nerandat mirksiukas.gif

zinoma suno neuzpyk ax.gif

Varškes pyragas:
Tešla:pakelis sviesto,šaukštas grietines,1,5 stiklines miltu,šaukštelis kepimo milteliu.
Idaras:400-500g.varškes,stikline cukraus,2 kiaušiniai,3 šaukštai grietines,vanilinio pudingo pakelis.

Sviesta išlydyti,i kiek atvesusi sviesta imaišyti miltus,kepimo miltelius,grietine ir suminkyti tešla.Padalinti i dvi dalis,viena dali suvynioti i maistine plevele ir padeti i šaldymo kemera.Iš likusios tešlos iškocioti plona lakšta ir itiesti i apvalia kepimo skarda.
Varške pertrinti per sieteli ir sumaiįyti su cukrum,plaktais kiaušiniais,grietine ir vaniliniu pudingu.Mase paskleistiant tešlos lakšto.Iš kameros išimta tešla sutrupinkite ir gautus trupinius tolygiai paskirstyti ant varškes sluoksnio.Kepti 180 laipsniu ikaitintoje orkaiteje apie 45-50 min.Galima pabarstyti cukraus pudra.Labai skanus pyragas šiandien,kepsiu.
Atsakyti
O cia mano megiamas desertas:vafliai.Turbut visos zinot blush2.gif vafliai pertepti virtu kondensuotu pienu sumaisytu su 200g sviesto.
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Boružėlė @ 2008 04 23, 19:23)
Kaip noriu pasivaišinti lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif

user posted image
prasom, visiems pakaks smile.gif
Atsakyti
QUOTE(rusaite @ 2008 04 23, 20:30)
user posted image
prasom, visiems pakaks  smile.gif

sveikos vis nosi ikisu ka skanaus ir grazaus gaminate
o sita grozybe kaip daroma ax.gif
Atsakyti
sitas vadinamas skruzdelynas daromas labai ilgai ir nuobodziai...
Atsakyti
rusaite,nu tavo skruzdelynas butu prarytas dabar essen.gif jau tooooks grazus,as neturiu zodziu clap_1.gif
Atsakyti
QUOTE(daividija @ 2008 04 23, 21:26)
O cia mano megiamas desertas:vafliai.Turbut visos zinot blush2.gif vafliai pertepti virtu kondensuotu pienu sumaisytu su 200g sviesto.
user posted image

Jezau kaip seniai dariau wub.gif wub.gif sakyk o kiek laiko verdi kondensuota piena? 4u.gif blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(rusaite @ 2008 04 23, 21:30)
user posted image
prasom, visiems pakaks  smile.gif



bigsmile.gif bigsmile.gif bigsmile.gif o skrudzelynas wub.gif taip imk lapeli ir skanauk thumbup.gif thumbup.gif gala butu ir valgyti toki
Atsakyti
QUOTE(rusaite @ 2008 04 23, 21:30)
user posted image
prasom, visiems pakaks  smile.gif


rusaite, ir kiek gi jis sveria? Neįžiūriu su savo veizolais smile.gif rolleyes.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Pjuvena po krūmu: 24 balandžio 2008 - 00:16
QUOTE(daividija @ 2008 04 23, 21:26)
O cia mano megiamas desertas:vafliai.Turbut visos zinot blush2.gif vafliai pertepti virtu kondensuotu pienu sumaisytu su 200g sviesto.
user posted image



O būtinai reikia su virtu kondensuotu pienu? bigsmile.gif
Atsakyti