Įkraunama...
Įkraunama...

Saldūs receptai su nuotraukomis

Bet as niekad apie toki nesu girdejusi g.gif Reikes gal pamegint kept kas 10 dienu biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(daividija @ 2008 05 12, 22:10)
Bet as niekad apie toki nesu girdejusi g.gif Reikes gal pamegint kept kas 10 dienu biggrin.gif

Nieko nepraradai irnesakyk.gif man jis net labai siaipsau irnesakyk.gif ji reikia laikyti ne saldytuve, kad augtu ir daugintusi tos bakterijos, tai vasara turi toki nelabai koki kvapa, kuris jauciasi ir iskepus wink.gif
Atsakyti
mane tai net purto kai kazkoki daikta reikia tiek raugt ilgai ph34r.gif As geriau liksiu prie svieziu kepiniu blush2.gif ,nes tokiom terlionem nelabai noro ir laiko tureciau...Lenkiu galva kas sugeba tai.
Atsakyti
QUOTE(Asio @ 2008 05 12, 19:15)
Nieko nepraradai irnesakyk.gif man jis net labai siaipsau irnesakyk.gif ji reikia laikyti ne saldytuve, kad augtu ir daugintusi tos bakterijos, tai vasara turi toki nelabai koki kvapa, kuris jauciasi ir iskepus  wink.gif

dar ir kvapa turi, schmoll.gif ne tada susilaikysiu,sviezienos ir man labiau patinka thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(daividija @ 2008 05 12, 22:10)
Bet as niekad apie toki nesu girdejusi g.gif Reikes gal pamegint kept kas 10 dienu biggrin.gif

Aš ir kažkada auginau tokį pyragą.Man ir tas kvapelis,o ir neapetitnai atrodo,kol jis tarp to indo augo schmoll.gif o ir skonis man nelabai schmoll.gif
Atsakyti
Pagyrimu mazai surinko tas pyragas, tai jau ir isvadas padariau didis.gif, kad kazkaip gyvenau be jo, tai ir toliau gyvensiu, karts nuo karto ko nors skanaus ir sviezio iskepdama mastau.gif
Atsakyti
Dabar megaujuos sokoladine svajone.... wub.gif

user posted image
user posted image

100 g lazdyno riesutu be odeles
400g maltu lazdyno riesutu
200g juodo sokolado
300g sviesto
6 kiausiniai
250g cukraus


>Sukapoti riesutus ir paskrudinti trumpai.Taip pat maltus paskrudinti.
>Sokolada su sviestu islydinti ant garu voneles.Leisti praausti.
>Kiausinius atskirti.Baltymus iki stangrumo isplakti ir padeti saltai. Kiausinio tryni isplakti 5min kartu su cukrumi.Imaisyti riesutus ir sokolado mase. Balytmus atsargiai imaisyti i mase.
>Supilti i kepimo forma (ja pries tai patepti riebalais ir cukrumi) ir pasauti i ikaitinta orkaite 45-55 min (150°). Iskepus leisti maziausiai 20 min atvesti.


P.S. As kepiau is puses normos(30min).kadangi riesutam alergiska esu, tai dejau tik 100g kapotu ju (kad negautu organizmas soko tongue.gif ).Tirpsta ant liezuvio... wub.gif Bet tikra kaloriju bomba(gabaliukas ca.480kcal,bet gabaliukas gabaliukui nelygus lotuliukas.gif ), nespejau net atvesti leisti.. blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo aguonele: 13 gegužės 2008 - 17:32
QUOTE(*Marija* @ 2008 05 13, 17:03)
Pagyrimu mazai surinko tas pyragas, tai jau ir isvadas padariau didis.gif, kad kazkaip gyvenau be jo, tai ir toliau gyvensiu, karts nuo karto ko nors skanaus ir sviezio iskepdama mastau.gif

Aš, kaip išbandžiusi, galiu pasakyt, kad išvadas padarei teisingas biggrin.gif Tikrai tas Vatikano Hermanas nevertas 10 dienų terlionių, nes skonis niekuo neįpatingas, manau, dauguma jį "augina" vien dėl atrakcijos mirksiukas.gif Na, juk kai ateina draugė ir atneša, įvertindama tave kaip gerą žmogų, tai neimsi ir nemesi į šiukšliadėžę unsure.gif O pačiam tą raugą gamintis, tai tikrai neverta.. schmoll.gif
Beje, bent jau kvapo maniškis neskleidė jokio g.gif

aguonele, niammmm... bigsmile.gif Nors bomba tai jau taip, atominė lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(aguonele @ 2008 05 13, 15:23)
Dabar megaujuos sokoladine svajone.... wub.gif


thumbup.gif labai apetitna sokoladine bomba!!!!Reikes issikept,megstu riesutus ir sokolada wub.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Asio @ 2008 05 12, 21:15)
Nieko nepraradai irnesakyk.gif man jis net labai siaipsau irnesakyk.gif ji reikia laikyti ne saldytuve, kad augtu ir daugintusi tos bakterijos, tai vasara turi toki nelabai koki kvapa, kuris jauciasi ir iskepus  wink.gif

man tai per švelniai pasakyta, kad "labai šiaipsau" biggrin.gif Grįžau atostogoms namo, močiutė kviečia į svečius ir stebuklingą pyragą siūlo - tai švelniai tariant šiaip sau, o nešvelniai tariant, nieko neskaniau nesu valgius. Nueinu per tas pačias atostogas pas kitas gimines - ir vėl tas stebuklingas pyragas (visi tešla pasidalino) blink.gif . Nu kai po to Vilniuj dar pasiūlė to pyrago, tai jau iškart atsisakiau. Gerai bent jau tai, kad visi kepusieji irgi pritarė, kad neskanu ir daugiau nekeps.
Atsakyti
QUOTE(rudens-vaikas @ 2008 05 13, 20:51)
man tai per švelniai pasakyta, kad "labai šiaipsau"  biggrin.gif Grįžau atostogoms namo, močiutė kviečia į svečius ir stebuklingą pyragą siūlo - tai švelniai tariant šiaip sau, o nešvelniai tariant, nieko neskaniau nesu valgius. Nueinu per tas pačias atostogas pas kitas gimines - ir vėl tas stebuklingas pyragas (visi tešla pasidalino) blink.gif . Nu kai po to Vilniuj dar pasiūlė to pyrago, tai jau iškart atsisakiau. Gerai bent jau tai, kad visi kepusieji irgi pritarė, kad neskanu ir daugiau nekeps.

lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif schmoll.gif schmoll.gif tikrai nekepsiu schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(aguonele @ 2008 05 13, 18:23)
Dabar megaujuos sokoladine svajone.... wub.gif

user posted image
user posted image

100 g lazdyno riesutu be odeles
400g maltu lazdyno riesutu
200g juodo sokolado
300g sviesto
6 kiausiniai
250g cukraus


>Sukapoti riesutus ir paskrudinti trumpai.Taip pat maltus paskrudinti.
>Sokolada su sviestu islydinti ant garu voneles.Leisti praausti.
>Kiausinius atskirti.Baltymus iki stangrumo isplakti ir padeti saltai. Kiausinio tryni isplakti 5min kartu su cukrumi.Imaisyti riesutus ir sokolado mase. Balytmus atsargiai imaisyti i mase.
>Supilti i kepimo forma (ja pries tai patepti riebalais ir cukrumi) ir pasauti i ikaitinta orkaite 45-55 min (150°). Iskepus leisti maziausiai 20 min atvesti.


P.S. As kepiau is puses normos(30min).kadangi riesutam alergiska esu, tai dejau tik 100g kapotu ju (kad negautu organizmas soko  tongue.gif ).Tirpsta ant liezuvio... wub.gif Bet tikra kaloriju bomba(gabaliukas ca.480kcal,bet gabaliukas gabaliukui nelygus  lotuliukas.gif ), nespejau net atvesti leisti.. blush2.gif



Kaip noreciau dabar su kava verysad.gif verysad.gif verysad.gif . Labai skaniai atrodo thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti