Įkraunama...
Įkraunama...

Purškiamojo įdegio procedūra

mergickos, atsibodo soliariumai, tepliojimaisi idegio kremu.
girdejau apie tokia procedura (lyg vadina san tropezo): ateini i specialia kabina, ten tave visa apipurskia kazkokiu losjonu ir iseini idegusi wink.gif
gal kas isbandet, tai patarkit ar verta? kas ten per losjonas ir kiek laiko laikosi idegis? idomu kokio tamsumo buna?
Atsakyti
O tai cia netaspats, kas tepliotis idegio kremu?
Tik, kad pavadinimas sustresnis ir paciai nereikia
tepliotis.
Atsakyti
As tiksliai nezinau ar cia tas pats, bet yra tokia procedura, kuri trunka 1 min, idegis atsiranda po keliu val., o laikosi 10 dienu. Na, pastarasis faktas mane ir liudina, nes ka reiskia laikosi 10 dienu? Kiekviena diena idegis vis nusitrina, vis svieseja svieseja, todel realiai, manau, idegio nebesimatys po kokiu 5 dienu sad.gif
Atsakyti
Idegis be saules - kaip sudas be kvapo
Atsakyti
Gal jau buvo kazkur rasyta, bet as neradau, todel noriu jusu paklausti: gal kuri nors bandet dabar ypac reklamuojama purskiamojo idegio procedura, atliekama nail bar? rolleyes.gif Mano oda balta (tiesiog melynai), daug apgamu ir as nenoriu eiti i soliariuma, bet kadangi po keliu savaiteliu mano vestuves, tai nenoriu stypsoti balta kaip suris. Todel uzsirasiau siai procedurai pabandymui. unsure.gif Bet galvoju jusu pasiteirausiu gal kuri bandet ir kokie jusu ispudziai ir nuomone apie tai??? rolleyes.gif
Atsakyti
as nusiunciau uzklausa i Nail bar kiek si procedura kainuoja ir isvis kas tai per velnias... aisq man atsiunte atsakyma ir prieda su proceduros aprasymu, idomiausia tai, kad ta prieda pavadino "sudo priedas" ... wink.gif
bet deja as dar nenuejau jos pasidaryti, bet mano pazistama ejo, tai sake thumbup.gif idegi gavo... biggrin.gif biggrin.gif
Atsakyti
Apie tai buvo rašyta praeitos savaitės "Lietuvos ryto" priede "Stilius" (penktadienio). Hm, g.gif aprašymas tai patiko: išpurškia, pabūni šiek tiek, po to apie 5 val. negalima praustis (duše ir t.t.), o po to apie 10 dienų tas įdegis laikosi.... Ir odai, pasirodo, nekenkia... blink.gif
Šiaip tai mane tai irgi sudomino. Kai kuri nors išbandysite - parašykite savo nuomonę, gerai? wink.gif
Atsakyti
O idomu, Kaune atlieka tokia procedura? g.gif
Atsakyti
na gal 10 dienu ir laikosi bet po keliu dienu maudymosi pasidariau dryzuota kaip zebras. Baisu i gatve iseiti kad zmones nepamatytu. Galit eiti ir pabandyti. Kelias dienas atrodo thumbup.gif thumbup.gif , bet ka ipradeda atsiplauti tai bek i miska.. doh.gif doh.gif doh.gif .Vestuvems gali apsipurksti. Zinoma jeigu medaus menesiui niekur nevaziuojat.
Atsakyti
o tai cia ne tas pats kaip namuose issipurksti savaiminio idegio losjonu???
Atsakyti
as irgi bandziau, taciau daugiau nebeeisiu. Nupurske isvis netolygiai, tad vaiksciojau plemuota kuri laika kol viskas nusiplove doh.gif
Atsakyti
SIAUBAS!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ohmy.gif ohmy.gif ohmy.gif ohmy.gif ohmy.gif Isgasdinot Jus cia mane... unsure.gif unsure.gif unsure.gif unsure.gif Mes tai ruosiames medaus menesiui i siltus krastus, tai kaip as vaiksciosiu visa plemuota???? Ka daryti?????????? Gerai, kad uzsirasiau bandymui.... o tai po kiek laiko tie plemai visiskai nusiplauna?????????????? unsure.gif unsure.gif
Atsakyti