Įkraunama...
Įkraunama...

Purškiamojo įdegio procedūra

nius zinau kad jau buvo kalbeta truphciuka apie tai...bet labai jau nepatogu narsineti tarp tu temu ir ieskoti kur yra kalbeta apie tai....tai va nusprendziau atskira tema uzvest...noreciau suzinoti tu nuomones kurie jau bande ta procedura....kokie rezultatai...kaina....ar tai netepa po to drabuziu...nes man uz menesiuko isleistuves ir kita diena iskarto i vestuves biggrin.gif taigi man labai idomu suzinoti...ir sukneles nenoriu istepliot...nes i soliariuma man jau nusibodo vaiksciot...kojos uzpakaliukas ir krutine neidega sad.gif ....iki tu svenciu manau norimo idegio soliariume taip ir negausiu.... sad.gif
Atsakyti
Kiek beskaitau apie kremus, soliariuma ar purskiama idegi-viskas baigiasi Beta karotinu biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif

Tai kaip tas purskiamas g.gif , pvz. ant baltos su apgamu serija mergos?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo PAME: 09 birželio 2005 - 09:26
Gal yra tokia tema, tačiau aš neradau... ax.gif
Gal esat kuri buvusi ten? Gal bandėt šią naujovę? Labai įdomu kaip ten viskas vyksta...kiek laiko laikosi įdegis...ar nenueina dryžiais po maudymosi ir pan. ax.gif
Pati užsirašiau rytdienai, bet kitą dieną po procedūros važiuosiu į baseinus..tad įdomu ar nenusiplaus ten iškart...ir pan. biggrin.gif

Lauksiu komentarų tų, kurios jau išbandė....arba ketina išbandyt SUNFX. bigsmile.gif
Atsakyti
O kas čia per procedūra?
Atsakyti
QUOTE(Vasara @ 2006 01 12, 13:53)
O kas čia per procedūra?



Pasiskaityti anglų kalba galima čia www.sunfx.com.au

Kiek suprantu, tai nupurškia specialiu aparatu. Per 5-8 valandas paruduoja oda. Tai tikriausiai tas pats, kaip savaiminio įdegio kremai..tik tiek, kad tas aparatas gal lygiau nupurškia nei pati namuose. smile.gif Manau toms, kurios negali degintis soliariumuose dėl apgamų-čia turėtų būti geras būdas.smile.gif Tik neaišku kiek laikosi ir koks vaizdas išgaunamas.... ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Tylene @ 2006 01 12, 15:45)
Gal yra tokia tema, tačiau aš neradau... ax.gif
Gal esat kuri buvusi ten? Gal bandėt šią naujovę? Labai įdomu kaip ten viskas vyksta...kiek laiko laikosi įdegis...ar nenueina dryžiais po maudymosi ir pan.  ax.gif
Pati užsirašiau rytdienai, bet kitą dieną po procedūros važiuosiu į baseinus..tad įdomu ar nenusiplaus ten iškart...ir pan. biggrin.gif

Lauksiu komentarų tų, kurios jau išbandė....arba ketina išbandyt SUNFX.  bigsmile.gif

Grazus ir lygus idegis buna kazkur 3 dienas.Ibaseinus,tai jau geriau nevziuot,tuo labiau,i pirtis,nes viskas pasidaris demem.
Atsakyti
QUOTE(leja30 @ 2006 01 13, 07:57)
Grazus ir lygus idegis buna kazkur 3 dienas.Ibaseinus,tai jau geriau nevziuot,tuo labiau,i pirtis,nes viskas pasidaris demem.


hmmm..ka dabar daryt... doh.gif Užsirašiau įdegiui šiandienai, o rytoj ryte važiuoju į Jūrmalą.... doh.gif negaliu nevažiuot.... doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Tylene @ 2006 01 13, 10:46)
hmmm..ka dabar daryt... doh.gif  Užsirašiau įdegiui šiandienai, o rytoj ryte važiuoju į Jūrmalą.... doh.gif  negaliu nevažiuot.... doh.gif

Tai tada nors i pirtis neik.
Atsakyti
As tai prisiminiau, kad mano drauge buvo isbandziusi sita procedura. Veidelis kita diena demetas atrode truputuka... Bet jei su pudra, manau, taip nesimato... Galvoju, kad tai panelei, kuri snd purskesi, o ryt i Jurmala vaziuoja, idegis turetu rytoj dar gerai atrodyt. Tik aisku, svarbu neiti i pirti, taip pat vengti chloruoto baseino vandens... Zodziu, sau graziai vaikscioti aplink baseina ir savo idegusi kuna demonstruoti belieka smile.gif Juokauju, manu, kad viskas bus gerai! Parasyk, kaip sekiojosi smile.gif
Atsakyti
sesuo isbande visokius- ejo i tuos purskiamus, pirkosi tuos tepiamus, brangius,pigius,visokius....ir padare isvada-rezultatas tas pats,niekuo nesiskiria schmoll.gif ...visas tas grozis greit demem nusiplove doh.gif ...grazu vienam kartui iki kol maudysies,o paskui neik is namu.... lotuliukas.gif ir,kad visi vienodai rubus tepa blink.gif .. tai ji tik tiek pasake,norint,kad greiciau nusiplautu tolygiai, reikia pasidaryti pylinga,na vieno karto aisku neuzteks,bet vaizdas bus geresnis tikrai .... thumbup.gif 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mami-papi: 15 sausio 2006 - 20:43
QUOTE(mami-papi @ 2006 01 15, 22:36)
sesuo isbande visokius- ejo i tuos  purskiamus, pirkosi tuos su dozatoriumi,tepiamus , brangius,pigius....ir padare isvada-rezultatas tas pats,niekuo nesiskiria schmoll.gif ...visas tas grozis greit demem nusiplove doh.gif ...grazu vienam kartui iki kol maudysies,o paskui neik is namu.... lotuliukas.gif tai ji tik tiek pasake,norint,kad greiciau nusiplautu tolygiai,pasidaryti pylinga,na vieno karto aisku neuzteks,bet  vaizdas bus  geresnis tikrai .... thumbup.gif  4u.gif

Siaip ir as esu daug dirbtinio idegio priemoniu isbandzius ir galiu pasakyti, kad svarbu pries issitepant ta priemone nusisveisti oda sveitikliu, tada nei demeta buni, nei ka, tolygiai idegis nusiplauna. Nebent jei tepi pora sluoksniu, tai nelabai naturaliai atrodys ir plausis demem.
Atsakyti
QUOTE(Viktuteee @ 2006 01 15, 20:43)
Siaip ir as esu daug dirbtinio idegio priemoniu isbandzius ir galiu pasakyti, kad svarbu pries issitepant ta priemone nusisveisti oda sveitikliu, tada nei demeta buni, nei ka, tolygiai idegis nusiplauna. Nebent jei tepi pora sluoksniu, tai nelabai naturaliai atrodys ir plausis demem.


pries isitepant ,tai zinau tikrai,kad butina pasidaryti kuno pylinga bigsmile.gif
Atsakyti