Įkraunama...
Įkraunama...

Purškiamojo įdegio procedūra

QUOTE(Vanesa @ 2006 01 30, 14:51)
Del sunny spray proceduros.As ji daryciausi tik ekstremaliu atveju,kai netiketai pakvieciama i koki baliu ir mirtinai turiu graziai atrodyti.
Mano drauge darosi pastoviai,nes negali pernesti soliariumo,jai alergija.
Tai viena karta ji buna graziai,tolygiai idegusi,kita karta demeta.Cia priklauso nuo darbuotojos profesonalumo.Bent jau tame salone,kur ji vaiksto ja apipurskia darbuotoja.Pirma diena yra toks lengvas idegis,o sekancia diena atrodo,kaip is Karibu atostogu sugrizusi.
Reikia apsirengti tamsius apatinius ir drabuzius,nes dazniausiai nudazo.



O į kokį saloną ji vaikšto? ax.gif
Man kaip tik atvirkščiai- tą vakarą kai išpurškė-atrodžiau kaip iš Karibų grįžusi..bet tai todėl, kad buvo tas tamsus sluoksnis užpukrštas, kurį ryte reikia nusiplauti gerai. smile.gif
Gal priklauso nuo salonų..... ax.gif Beje jų daug ir nėra..Kaune vienas, ir vilniuje berods vienas. bigsmile.gif
Atsakyti
purskiuosi kaune, savanoriu pr. 66lyg ir ten kur zaliakalnio bible ar kas tok didelis skelbimas SunFx, tai man issilaiko kunas tai apie 10 dienu,bet veidas jau po 4 dienu labai plemajs nuejna o kol aciplauna;// nu bet kaj as soleriume vejdo visiskaj neydegu per savajte suvajkstau 60in o niekas net nepastebi kad soleriumine as,kunas taj rudaj dega, taj db ketinu ajti tiktaj vejda nusipurksti sake kajna 15lt, ir jajgu ajsit y ta sunfx purkstis taj sakykit kad cia nuo ievos, aisku jaigu nesunku:))p.s purskime yra 3 lygiaj spalvos, 3 lygis taj tiktaj tamsiaodziams,mane kaj purske pirma kart taj paciu sviesiausiu(1),taj kita diena atvariau ir dar karta nupurske taj buvau toke ruda gryna negre,pilvas juodas o kojos isvis:DD
Atsakyti
QUOTE(nicci @ 2004 07 13, 21:23)
Apie tai buvo rašyta praeitos savaitės "Lietuvos ryto" priede "Stilius" (penktadienio). Hm,  g.gif aprašymas tai patiko: išpurškia, pabūni šiek tiek, po to apie 5 val. negalima praustis (duše ir t.t.), o po to apie 10 dienų tas įdegis laikosi.... Ir odai, pasirodo, nekenkia...  blink.gif
Šiaip tai mane tai irgi sudomino. Kai kuri nors išbandysite - parašykite savo nuomonę, gerai?  wink.gif

Si straipsni skaiciau ir as.Todel uzsirasiau siai procedurai. Jos kaina yra 45 Lt. Sia procedura jums padarys tik Kaune, savanoriu prospekte 66.
Atsakyti
labutis!noriu ir as pasidalinti savo ispudziais, va ir as nesenai isbandziau purskiama idegi.purskiausi tik veida, nu bet man tai nepatiko.visu pirma kai ispurske atrodziau kaip negre,labai tamsus idegis, o kita diena kai prausiausi tai plemais ismete tas pats kaip savaiminio idegio kremas, tai sveiciau veida kad neatrodyciau ziauriai.veida kinavi ispurkst 10lt cia klaipedoje.
Atsakyti
Tai Kaune pigiau?Vilniuj Nail bare -85lt.visam kunui.
Atsakyti
as purskiausi vakar irgi SunFx technologija. Neraliai graziai atrodo, viena karta buvau Savanoriuose(kaune cia veiksmas) o dabar buvau ta pati technologija bet kitoj vietoj labai faiani labai patiko ir jokiu demiu neliko. REIKIA LABAI GERA PYLINGA KUNO PASIDARYT....Uj kokia ruda:) ir nereikia gulinet nesvariuose soliariumuose o dar ir laikas ir pinigai susitaupao(45 lt) .... smaguma smile.gif
Atsakyti
QUOTE(borooze @ 2006 02 11, 00:49)
as purskiausi vakar irgi SunFx technologija. Neraliai graziai atrodo, viena karta buvau Savanoriuose(kaune cia veiksmas) o dabar buvau ta pati technologija bet kitoj vietoj labai faiani labai patiko ir jokiu demiu neliko. REIKIA LABAI GERA PYLINGA KUNO PASIDARYT....Uj kokia ruda:) ir nereikia gulinet nesvariuose soliariumuose o dar ir laikas ir pinigai susitaupao(45 lt) .... smaguma smile.gif



Taigi... bigsmile.gif Man ir patiko. smile.gif Jaučiu reikia nueiti prieš Valentino dieną... bigsmile.gif O kuioj vietoj dar yra? Sakė, kad tik Savanoriuose... g.gif
Atsakyti
QUOTE(Renata0819 @ 2006 02 05, 19:19)
labutis!noriu ir as pasidalinti savo ispudziais, va ir as nesenai isbandziau purskiama idegi.purskiausi tik veida, nu bet man tai nepatiko.visu pirma kai ispurske atrodziau kaip negre,labai tamsus idegis, o kita diena kai prausiausi tai plemais ismete tas pats kaip savaiminio idegio kremas, tai sveiciau veida kad neatrodyciau ziauriai.veida kinavi ispurkst 10lt cia klaipedoje.



Tai jūs nelygininkit, kur purškia kosmetologės paprastu įdegio losjonu, ir kur čia specialia technologija. wink.gif Sakau, ryte po procedūros reikia labai gerai nusiplauti visą kūną, tame tarpe ir veidą..aš veidą net su pilingu šveičiau. Tada lieka gražus įdegis. Po to jau nebereikia stipriai trinti..ir laikosi įdegis ilgiau.
O jei einat i paprastus salonus, kur paprastai nupurškia-tai nereikia ir tikėtis kažin kokio rezultato..nes tai tas pats kai namie pati išsiteptum.

Taigi, pabandykit į tą SunFx- ir žiūrėkit kaip skirsis rezultatas. bigsmile.gif


Papildyta:
QUOTE(liutukee @ 2006 02 04, 14:20)
purskiuosi kaune, savanoriu pr. 66lyg ir ten kur zaliakalnio bible ar kas tok didelis skelbimas SunFx, tai man issilaiko kunas tai apie 10 dienu,bet veidas jau po 4 dienu labai plemajs nuejna o kol aciplauna;// nu bet kaj as soleriume vejdo visiskaj neydegu per savajte suvajkstau 60in o niekas net nepastebi kad soleriumine as,kunas taj  rudaj dega, taj db ketinu ajti tiktaj vejda nusipurksti sake kajna 15lt, ir jajgu ajsit y ta sunfx purkstis taj sakykit kad cia nuo ievos, aisku jaigu nesunku:))p.s purskime yra 3 lygiaj spalvos, 3 lygis taj tiktaj tamsiaodziams,mane kaj  purske pirma kart taj paciu sviesiausiu(1),taj kita diena atvariau ir dar karta nupurske taj buvau toke ruda gryna negre,pilvas juodas o kojos isvis:DD



O kodėl sakyt, kad nuo Ievos? Manęs klausė tada kai buvau, ar aš ne nuo Ievos-pasakiau, kad ne... blush2.gif Nes aš pamačiau jų skelbimą didelį Savanoriuose..smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Renata0819 @ 2006 02 05, 21:19)
labutis!noriu ir as pasidalinti savo ispudziais, va ir as nesenai isbandziau purskiama idegi.purskiausi tik veida, nu bet man tai nepatiko.visu pirma kai ispurske atrodziau kaip negre,labai tamsus idegis, o kita diena kai prausiausi tai plemais ismete tas pats kaip savaiminio idegio kremas, tai sveiciau veida kad neatrodyciau ziauriai.veida kinavi ispurkst 10lt cia klaipedoje.

cia irgi dar gincitina,nes yra tu lasijonu tryju stiprumu ir tas kas tave purske turejo ivertinti tavo veido odos tamsuma! smile.gif

PVZ.jai vis eini ir vis nori tamsesnio idegio tai ir turi jiems pasakyt arba jie patys turetu taves paklausti kaip tu nori.
Atsakyti
QUOTE(Tylene @ 2006 02 11, 17:05)
Taigi... bigsmile.gif  Man ir patiko. smile.gif Jaučiu reikia nueiti prieš Valentino dieną... bigsmile.gif  O kuioj vietoj dar yra? Sakė, kad tik Savanoriuose... g.gif

tei tas pats dalykas tik kitoj vietoj yra Juozapaviciaus pr. 10 a ten uz mokesciu toliau vaziuot reikia ir netoli tilto namas toks dvieju aukstu grazi vitrina ir iskaba - purskiamas idegis... jei reikes koordinaciu tai parasyk i az ... smile.gif man ten patiko smile.gif super:)
Atsakyti
o siauliuose ar purskai kur nors,ne kosmetologes?
Atsakyti
QUOTE(borooze @ 2006 02 10, 22:49)
as purskiausi vakar irgi SunFx technologija. Neraliai graziai atrodo, viena karta buvau Savanoriuose(kaune cia veiksmas) o dabar buvau ta pati technologija bet kitoj vietoj labai faiani labai patiko ir jokiu demiu neliko. REIKIA LABAI GERA PYLINGA KUNO PASIDARYT....Uj kokia ruda:) ir nereikia gulinet nesvariuose soliariumuose o dar ir laikas ir pinigai susitaupao(45 lt) .... smaguma smile.gif

o kur ta kita vieta? ir kiek laiko tau tas idegis laikosi? uz triju savaiciu griztu, tai butinai nuleksiu? o kur po 45 litus? nes savanoriuose 80 litu.
Papildyta:
QUOTE(borooze @ 2006 02 11, 19:16)
tei tas pats dalykas tik kitoj vietoj yra Juozapaviciaus pr. 10 a ten uz mokesciu toliau vaziuot reikia ir netoli tilto namas toks dvieju aukstu grazi vitrina ir iskaba - purskiamas idegis... jei reikes koordinaciu tai parasyk i az ... smile.gif man ten patiko smile.gif super:)

oi , sorry jau atsakiusi esi. taigi as gyvenu netoli juozapaviciaus, 10 minuciu kelio biggrin.gif kaip fainai. butinai nuleksiu. tik kiek laiko jis laiko?
Atsakyti