Įkraunama...
Įkraunama...

Purškiamojo įdegio procedūra

QUOTE(Mantila @ 2010 05 23, 13:19)
o LT ju buna pirkt?

Sveikos, nezinau ar yra LT, bet pirkit is ebay jeigu galit, tikrai tikrai geri dalykai 4u.gif mano dabar purskimo sistema stovi ir renka dulkes doh.gif
Atsakyti
smile.gif+2010 05 24, 12:36-->
QUOTE(suilele smile.gif @ 2010 05 24, 12:36)
Sveikos, nezinau ar yra LT, bet pirkit is ebay jeigu galit, tikrai tikrai geri dalykai  4u.gif mano dabar purskimo sistema stovi ir renka dulkes  doh.gif

o kodel ? ax.gif g.gif o tai gal galit kazka parekomenduot?
Atsakyti
QUOTE(giedruze @ 2010 05 24, 17:21)
o kodel ? ax.gif  g.gif  o tai gal galit kazka parekomenduot?


As pati juos perku internetu


http://www.famousdav...ium_to_dark.htm

https://www.modelco....t.aspx?TabID=88
Atsakyti
QUOTE(river* @ 2010 05 13, 00:58)
teko pasinaudoti purskemu idegiu,sakiau gyvenime nebesipurksiu schmoll.gif baisiau nebuna,dvi savaites vaiksciojau kaip purvina,demeta,nors ir maudziaus kiekviena diena,jau kuna bruzinau belekaip,dar koju nagai po siai dienai geltoni,po truputi nuaugineja doh.gif jau geriau pavaikscioti i soliariuma rolleyes.gif

Na o man tai viskas gerai buvo, aš patenkinta likau purškiamu įdegiu thumbup.gif
Atsakyti
rekomenduokit prasau vilniuje kur nusipurksti,aciu,gal ir varda merginos 4u.gif purskiancios 4u.gif
Atsakyti
Buvau purškiamo įdegio salone Vilniuje - gražu, man patiko, bet vienam kartui 60 lt, ir kelios maudynės ežere (per dvi dienas) ir įdegio nebeliko g.gif

Ir baisiausiai esu patenkinta atradusi įdegio putas. Na negaliu patikėt - iki vakarėlio likus gerai valandai, po vonios išsitepiau - jokių dryžių, įdegis rudas rudas (aš baltos odos).
Siunčiaus iš UK (ten pigiau kainuoja), bet atsiuntimo mokesčiai, rūpesčiai pasiimt, atėjimo eiga ir t.t. - vargina ir erzina.
Draugas (taip pat thumbup.gif pats trinasi, nes fitneso varžybose lipa ant scenos) rekomendavo ir dabar užsisakiau iš čia www.uoga.net - atsiuntė jau už dienos thumbup.gif
Atsakyti
Pritariu, kad purskiamas idegis brangus ir trumpalaikis, man tai paciai net nepatiko tas purskiamas idegis , gal blogai atliko ta procedura, bet tiesiog likau ne ruda, o oranzine, tai norejosi greiciau viska nusiprausti, kad neatrodyciau kvailai smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Alaja @ 2006 01 13, 08:57)
Grazus ir lygus idegis buna kazkur 3 dienas.Ibaseinus,tai jau geriau nevziuot,tuo labiau,i pirtis,nes viskas pasidaris demem.

pati isbandziau,idegis issilaike virs savaites,o nuejus i pirti ir baseinus idegis kaip buvo taip ir liko,visai nenusiplove.
Papildyta:
QUOTE(maxim1016 @ 2010 08 16, 13:43)
rekomenduokit prasau vilniuje kur nusipurksti,aciu,gal ir varda merginos 4u.gif purskiancios 4u.gif

Vilniuje,SunFx salone,ten viena mergina tik purskia ir thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Citadele @ 2010 12 08, 20:31)
Ir baisiausiai esu patenkinta atradusi įdegio putas. Na negaliu patikėt - iki vakarėlio likus gerai valandai, po vonios išsitepiau - jokių dryžių, įdegis rudas rudas (aš baltos odos).
Siunčiaus iš UK (ten pigiau kainuoja), bet atsiuntimo mokesčiai, rūpesčiai pasiimt, atėjimo eiga ir t.t. - vargina ir erzina.
Draugas (taip pat thumbup.gif pats trinasi, nes fitneso varžybose lipa ant scenos) rekomendavo ir dabar užsisakiau iš čia www.uoga.net - atsiuntė jau už dienos thumbup.gif


Jus cia gal apie St Tropez idegio putas kalbat? 4u.gif

As turiu nusipirkus purskiama idegi, bet kol kas nebandziau, laukiu vasaros rolleyes.gif

user posted image

http://www.youtube.c...feature=related
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Sunreja: 14 kovo 2011 - 09:20
Sviekos merginos, as svarstau varianta, nusipurksti pries savo vestuves (nes gaila oda gadinti soliariume) bet labai, labai bijau... Mano veido oda problematiskai, visada yra vienas kitas spuogas, demele ar kazkas panasaus. Kaip aisku, pries vestuves, del rupesciu, streso oda dar suprastes... Tai, kazin ar nusipurskus veidas nebus demetas, ar poros dar labiau neuzsikims?Ar neatsiras dar daugiau spuogeliu? gal kas nors susiduret su tuo? kaip problematiska oda reaguoja i purskiama idegi??
Atsakyti
Niekada daugiau to nedaryciau,graziai atrodo tik reklamoje:)pries vestuves dariausi sia procedura,gavau gera adrenalino doze,nes rezultatai buvo Stresiniai lotuliukas.gif
Atsakyti
Man irgi teko kartą išbandyti šią procedūrą.
Daugiau niekada gyvenime!!!! doh.gif

Taip baisiai dar niekad neatrodžiau. Purvinai orandžiniai. Nu žodžiu.
Galvojau pasipuošiu šiek tiek prieš draugės vestuves. Jos vyko žiemą, mano oda gan papilkėjusi buvo. Mąsčiau, kad bus pats tas. Iki šiol vestuvių foto nemačiau ir net nenoriu žiūrėt. Siaubas. fool.gif
Tryniau tryniau su muilu ir nieko.

Aišku, pati kalta. Tokius dalykus reikia iš anksto išsibandyti, o ne kelios dienos prieš. Bet čia buvo pamoka visam gyvenimui. Purškiamam įdegiui NE.

Man visai patiko Johnson's ar Dove kūno losjonas, kuris suteikia ale įdegio efektą. Atrodo natūraliai, tik kad užtrunka, kol kas efektas plika akim pasimato.
Atsakyti