Įkraunama...
Įkraunama...

Purškiamojo įdegio procedūra

Nu ir prigasdinot cia mane blink.gif nebezinau ka daryt... Isbandyt negaliu, nes esu ne Lietuvoj... Speju,kad taip ir liksiu balta kaip popierius doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Pjuvena po krūmu @ 2009 07 07, 18:11)
o vilniuje nera sunfx?

yra Vilniuje SunFx, dabar Pilies g.23.
Papildyta:
QUOTE(sigiote @ 2011 03 31, 13:16)
Nu ir prigasdinot cia mane  blink.gif  nebezinau ka daryt... Isbandyt negaliu, nes esu ne Lietuvoj... Speju,kad  taip ir liksiu balta kaip popierius  doh.gif

Neliks jokiu demiu, ir bus graziai, naturaliai ir tolygiai, jei laikysites visu instrukciju, tai yra butina pasidaryti pylinga ir nesitepti kremais pries procedura, tai yra labai svarbu, tokiu atveju rezultatas bus superinis!!! thumbup.gif mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Citadele @ 2010 12 08, 21:31)
Buvau purškiamo įdegio salone Vilniuje - gražu, man patiko, bet vienam kartui 60 lt, ir kelios maudynės ežere (per dvi dienas) ir įdegio nebeliko g.gif

Ir baisiausiai esu patenkinta atradusi įdegio putas. Na negaliu patikėt - iki vakarėlio likus gerai valandai, po vonios išsitepiau - jokių dryžių, įdegis rudas rudas (aš baltos odos).
Siunčiaus iš UK (ten pigiau kainuoja), bet atsiuntimo mokesčiai, rūpesčiai pasiimt, atėjimo eiga ir t.t. - vargina ir erzina.
Draugas (taip pat thumbup.gif pats trinasi, nes fitneso varžybose lipa ant scenos) rekomendavo ir dabar užsisakiau iš čia www.uoga.net - atsiuntė jau už dienos thumbup.gif



Gal galetumete detaliau apie putas papasakoti? ax.gif kaip supratau tai issimaudzius putoms pasitepti reikia ar kaip ax.gif . Ar greit isdziusta. Kolkas ju nera prekyboj, laukiu kol atves
Atsakyti
Sveikos merginos mirksiukas.gif Gal kas parekomenduotumėte kur Kaune būtų galima gražiai nusipurkšti įdegiu? rolleyes.gif Iki vestuvių turiu dar 2 mėnesiukus, tai galvoju pasibandysiu g.gif
Atsakyti
QUOTE(kirmeliuke28 @ 2011 07 07, 06:50)
Sveikos merginos mirksiukas.gif Gal kas parekomenduotumėte kur Kaune būtų galima gražiai nusipurkšti įdegiu? rolleyes.gif Iki vestuvių turiu dar 2 mėnesiukus, tai galvoju pasibandysiu  g.gif



Junoroj draugė liko patenkinta thumbup.gif šaunu kad pabandysit prieš, nes teke matyt plėmuotą nuotakja blink.gif
Atsakyti
QUOTE(Sunreja @ 2011 03 14, 10:16)
Jus cia gal apie St Tropez idegio putas kalbat?  4u.gif

As turiu nusipirkus purskiama idegi, bet kol kas nebandziau, laukiu vasaros  rolleyes.gif

user posted image

http://www.youtube.c...feature=related


Ohoho koks agregatas bigsmile.gif Jei ne paslaptis, kur galima tokį įsigyti? rolleyes.gif Nes pasižiūrėjau per yt ir sudomino kažkaip biggrin.gif blush2.gif
Atsakyti
man teko viena karta ismeginti sia procedura, purske veido ir dekolte sriti. Na daugiau nebenoreciau, nes nupurske ne itin tolygiai, ir po keleto valandu atrodziau kaip negriuke (labai nenaturaliai), dantys ir akys sviete, kad kita diena teko gerokai sveisti oda biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(karmah @ 2011 08 15, 23:40)
Ohoho koks agregatas bigsmile.gif Jei ne paslaptis, kur galima tokį įsigyti? rolleyes.gif Nes pasižiūrėjau per yt ir sudomino kažkaip biggrin.gif  blush2.gif


Jau nebepamenu, is kur pirkau, bet per google tikrai rasit mirksiukas.gif
Atsakyti
sveikos, kazkaip nutilusi tema smile.gif noreciau pabanyti nusipurskti missisipi salone Vilniuje,gal kas esate bande? as lygiai nupurskia?kiek laiko idegis laikosi? 4u.gif
Atsakyti
Esu missisipi, visai gražiai, laikiausi instrkcijų, bet po keturių dienų įdegio nebeliko. gal kažką netaip dariau, arba oda tiesiog tokia g.gif nes draugei lakė ilgiau.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Muskato riešutas: 09 liepos 2012 - 10:49
Merginos,tu idegiu galima isgauti ivairiu atspalviu,priklauso nuo likvido koki naudoja kokybes,spalvos ir pan.cia jau daugiau priklauso nuo salono.Tikrai nebuna taip baisu kaip manot,aisku,jei einat i gera salona. mirksiukas.gif Cia UK turiu savo salona,ir viena panele daro purskiama idegi,tai tikrai nei viena nei negriuke neisejo nei morkine biggrin.gif O laikosi tai taip,apie dvi savaites, + -.
Atsakyti
Sveikos, merginos!
Norėjau pasikonsultuoti ir paklausti, kur Šiauliuose daro purškiamą įdegį? smile.gif Kokios kainos, kokie įspūdžiai, nuomonė ir pnš. smile.gif Lauksiu Jūsų atsakymų!
Atsakyti