Man atrodo, kad geriausia, kaip Viktutė sakė, pasitarti su gydytojais...
Yra labai daug žolių ir kitų preparatų, kuriuos laiko gelbėjančiais, stebuklingais ir tt. Nežinau, ar yra tame tiesos. Girdėjau net, kad kai kurie žmonės aviaciniu benzinu gydosi nuo melanomos (geria)
Man atrodo, kad geriausia, kaip Viktutė sakė, pasitarti su gydytojais...
Man atrodo, kad geriausia, kaip Viktutė sakė, pasitarti su gydytojais...
sedet sudejus rankas,ir laukt kol tau kazka paskyrs,o gal ne...nesamone,jeigu daktaru,dirbanciu vienoj Santariskiu ligoninej apie vaistus nuomone skyriasi,pvz. Realdron,vieni sake pries,kiti skyria,tai ka su jais tartis,o sedet sudejus rankas...be komentaru
niekas ir nesako, kad reikia sedeti rankas sudejus
jei yra atliekjamu pinigu pirkti nepatikimus vaistus, kuriu kaina tikrai kosmine (pvz. tas pats GA40, tai, priklausomai nuo ligos rimtumo, reikia iki 20 ampuliu, veliau pertrauka ir t.t., tai cia jau apie 10000Lt+"ir t.t." - taip man buvo paskaiciave mano mamos atveju tarpininkai), tai jau geriau siuo atveju dar prideti pinigu ir vaziuoti gydytis i uzsienio privacia klinika, veliau ten vazineti profilaktiniam patikrinimui
o jei pinigu truksta, tai gimines savo vardu gali paimti paskola, nes nesu tikra ar bankas isduos paskola tokia liga serganciam zmogui...
as radau, kad melanoma gydo nemazai privaciu kliniku Izraely, radau kelias ir Prancuzijoje..tada jau geriau ten, bet cia tik mano tokia nuomone
Ksien, iš tiesų juk galima atsirinkti. Ar iš Interneto bet ką užsisakinėt (stebuklingų preparatų - aibė), ar vis dėl kreiptis į specialistus. Ne tik tuos, kurie operuoja, bet ir pvz. onkologus-fitoterapeutus, kurie ir profesionalūs gydytojai, ir domisi homeopatiniais preparatais (pvz, dr. Ruolia).
Beje, aviacinį benziną man irgi medikas rekomendavo, labai rimtai. Taip kad galiausiai renka sava galva rinktis, kuo tikėti, ką vartoti. Kaip visada.
Beje, aviacinį benziną man irgi medikas rekomendavo, labai rimtai. Taip kad galiausiai renka sava galva rinktis, kuo tikėti, ką vartoti. Kaip visada.
QUOTE(ksien @ 2009 02 26, 22:51)
Sveiki,man sian atveze is Maskvos labai gera dalyka,vadinasi ,,PALMOVOJE MASLO,, Labai daug vitaminu A,E,Q10.Gert po viena sauksta per diena,uzmusa blogas lasteles,cia butent apie melanoma sakau,siaip geras labai dalykas,laukiau beveik menesi jo,radau per interneta rusiskose sajtose,pasiskaitykit,iveskit per google rus. raidem Palmovoje maslo (Zlata palma),1100ml,kaina 250lt
sveikos mergaites
noreciau pasisakyt del palmiu aliejaus,tikiuosi nesupyksit.
sekmes ir daug daug sveikatos jums
QUOTE(vyyyka @ 2009 03 02, 02:17)
Sako, kad gerti
Bet tik nesugalvokit to daryt, ok?
tai as ir geriu kad sustiprint imuniteta,daktarai pasake,kad viskas priklauso nuo imuniteto,jei imunitetas stiprus,jis uzmus metastazes,tfu tfu tfu tikiuos ju nera,as niekam cia nesiulau begt ir pirkt kazka,kiekvienas gydosi savaip.man idomu aviacini benzina specialistai patare gert????matot irgi kazkas kazka girdejo!zodziu kiekvienas is musu pats zino ka daro.sekmes jums.
Sveikos mielos mergaitės
Kaip jums sekasi kovoti su šia baisia liga?
QUOTE(aire-armante @ 2009 04 30, 21:47)
Sorry, ne i tema as... O Jus kartais ne p. Inga.K.?
QUOTE(Snape @ 2009 03 01, 22:18)
Beje, aviacinį benziną man irgi medikas rekomendavo, labai rimtai. Taip kad galiausiai renka sava galva rinktis, kuo tikėti, ką vartoti. Kaip visada. 
atsiprasau o kokios srities cia medikas







