Įkraunama...
Įkraunama...

Onkologines ligos - melanoma 9

jo...nelabai ir as noreciau nauduoti unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(ksien @ 2009 02 17, 22:35)
as gyduos pas daktara Vytauta Čepuli Santariskese,kol kas jokiu vaistu nepaskire,sake tikrint limfazgius,stengiuos nesinervuot,kartais net pamirstu,kad sergu.As ir nelabai noreciau ji vartuot,nes pasiskaicius forume atsiliepimus,tai ne kas.Paklausiu daktaro del siu vaistu,o ka jie butent daro?kokia tau stadija?
Papildyta:

kokia butent pas tave melanoma,mazgine,piktibine ar kt.


Man, deja, trečia stadija,bet su ja aš jau 4,5 metų gyvenu. Tavo padėtis turbūt geresnė, kiek suprantu, tau 1 stadija. Būk optimistė ,1 stadija-kaip ir visai pasveikstama. O nuo Realdirono man buvo blogai: iš pradžių temperatūra kildavo iki 40, laužydavo kaulus, pykindavo, o po pusės metų pradėjo slinkt plaukai, vos nenuplikau, nors daktarė sakė, kad nenuslinks.
Atsakyti
mano mama tai tiesiog "ant akiu" gest pradejo, kai si vaista vartojo. jai spejo suleisti apie 30 injekciju, o tai gavosi apie 3,5 menesio..dabar tik belieka spelioti, jei ji sio vaisto nevartotu, gal ilgiau dar pagyventu, o jei ir gyventu tik tuos 3,5 menesiu, tai gal jau bent pilnavertiskiau, o ne gulint visas dienas lovoje, nes tai kaulus lauze, tai pykino, tai krato visa ir su kiekviena diena vis silpniau ir silpniau jautesi..
nezinau, gal jei apie Bloznelytes metoda daktarai butu pasake mums pries metus, t.y. tada, kai ji kreipesi pas juos pirma karta del savo ligos, gal tai butu jai padeje, jau bent kazkiek..bet vietoje to dave 3 chemoterapijos kursus, sakydami, kad jai tai nepades, dave 25 kartus spinduliavimo, vel sakydami, kad nepades.. o juk Bloznelyte dirba tame paciame pastate ph34r.gif "uzmusa" toks gydytoju poziuris i ligonius. mamos gydytojas sake, kad jo praktikoje toks atvejis pirmas, o med. sesute jam iskart primine, kad jau buvo viena tokia moteris..jis liko labai nustebintas blink.gif
kas del Interferono (Realdironas), tai man idomu, ar skirdami si vaista, gydytojai remiasi statistika, t.y. kiek zmoniu vartojo ir kokiam procentui tai padejo.. g.gif
Atsakyti
[nezinau, gal jei apie Bloznelytes metoda daktarai butu pasake mums pries metus, t.y. tada, kai ji kreipesi pas juos pirma karta del savo ligos
o koks tas Bloznelytes metodas?
blondine2 man 1 stadija,kol kas nieko nesako daktaras del tu vaistu,as nenoriu ju nauduot,chemoterapijos irgi,pasveiksiu pati,mirt tikrai nesiruosiu,man dar mokslus pabaigt reikia,karjera padaryt,seima sukurt,i lyga stengiuos nekreipt demesio,jums ir patariu,daugiau sypsokytes mergytes ir nesijaudinkit,kas nebeatsityktu,tai tik i gera,sustyprina mus 4u.gif 4u.gif 4u.gif pas daktara noriu pasikonsultot del ProGard Atioxidant ir Transfer Factor?
Papildyta:
Viktute uzjauciu del mamytes,laikykis 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(ksien @ 2009 02 20, 14:02)
[nezinau, gal jei apie Bloznelytes metoda daktarai butu pasake mums pries metus, t.y. tada, kai ji kreipesi pas juos pirma karta del savo ligos
o koks tas Bloznelytes metodas?
blondine2 man 1 stadija,kol kas nieko nesako daktaras del tu vaistu,as nenoriu ju nauduot,chemoterapijos irgi,pasveiksiu pati,mirt tikrai nesiruosiu,man dar mokslus pabaigt reikia,karjera padaryt,seima sukurt,i lyga stengiuos nekreipt demesio,jums ir patariu,daugiau sypsokytes mergytes ir nesijaudinkit,kas nebeatsityktu,tai tik i gera,sustyprina mus 4u.gif  4u.gif  4u.gif pas daktara noriu pasikonsultot del ProGard Atioxidant ir Transfer Factor?
Papildyta:
Viktute uzjauciu del mamytes,laikykis 4u.gif


Kokia tu šauni Ksien mergaitė ok.gif kupina optimizmo-šaunuolė-laikykis-tau visas gyvenimas prieš akis. Gyveni su diagnoze-melanoma, o dar ir kitus pripildai optimizmu. mirksiukas.gif
Tau jei pati pradžia, tai gali būti, kad nereiks jokių interferonų, tik nuolat tikrintis.
Atsakyti
QUOTE(aire-armante @ 2009 02 20, 15:10)
Kokia tu šauni Ksien mergaitė ok.gif kupina optimizmo-šaunuolė-laikykis-tau visas gyvenimas prieš akis. Gyveni su diagnoze-melanoma, o dar ir kitus pripildai optimizmu. mirksiukas.gif
  Tau jei pati pradžia, tai gali būti, kad nereiks jokių interferonų, tik nuolat tikrintis.

Iskart tai sunku buvo,soliariume dirbu jau 5 metus,apie sia liga zinojau,klientus perspejau visus,kad su protu vaiksciotu,nepiktnaudziautu,bet isejo taip ,kad nusvilau saulej labai ziauriai peti,pirma diena kai atvaziavau i Kryma,zaizdos buvo siaubingos,bet nemaniau,kad taip iseis,kai suzinijau,tai verkiau taip,kad pati stebejausi,is kur tiek asaru,bet....poto pagalvojau,o ka pakeis tos asaros?....nieko,todel gyvenu toliau,meldziuos kiekviena vakara uz save,savo artymus ir jus visus....keista,kol nesusiduri su tokia situacija,kartais net Dieva pamirstam,nu bet viskas bus gerai,man,jums,kitiems.Jokiu asaru ir blogos nuotaikos,ta liga tik to ir telaukia,man atrodo juoku ir optimizmu as uzmusu ja iki galo,ir jums patariu,mylekit kiekviena praleista diena,nes as tai labai vertinu.VISKAS BUS GERAI,KITAIP JUG IR NEGALI BUTI 4u.gif SILTAI APKABINU KIEKVIENA IS JUSU,LINKIU STYPRIAUSIOS SVEIKATOS,NES VISA KITA YRA MENKNEKYS......
Atsakyti
Sveikos paneles, lankausi cia pirma karta, bet labai reikia pagalbos, nes mano mylimai tetai melanoma, metastazes galvoje, ji mamytes sese, mamyte labai pergyvena...Teta gyde gydytojas Reklaitis, likom juo nusivyle...gal kuri galetu duoti Bloznelytes kontaktus.
Tikiuosi busiu perskaityta ir atsakysite i mano prasyma, nes labai labai reikia...
O visiems sekmytes, sveikatos, stiprybes!!!
Gal kas nors galetu placiau papasakoti apie ROLLD draugija, kada ir kur vyksta susitikimai?
Is anksto dekoju. 4u.gif wub.gif
Papildyta:
Taip pat man teko girdeti apie toki kokteiliuka, degtine su aliejumi, kad padeda nuo metastaziu...gal kas bandete, kokie atsiliepimai, gal zinote kokiu kitu geru ir naudingu receptu, pasidalinkite!
Atsakyti
Labutis, Teisybė kad, melanomos būna ne tik ant odos. Man prieš pusantrų metų aptiko melanoma akyję, teko išimti visą akį verysad.gif Padarius operaciją mėginys buvo išsiūstas į Vilnių, atsakymas buvo nieko gero nežadantis:piktybinis auglys 3st. verysad.gif ,bet ir gera žinia, kad jis dar neišplitęs smile.gif Apie visas kitas vėžio formas galima rasti informacijos daug,bet apie akies melanoma labai mažai informacijos.Labai norisi pabendrauti su žmonėmis turinčiais būtent akies melanoma,bet vis nepavyksta.Gal kas perskaitys, ir atsilieps su tokia pat problema.
Atsakyti
QUOTE(vyyyka @ 2009 02 24, 23:35)
gal kuri galetu duoti Bloznelytes kontaktus.
Papildyta:
Taip pat man teko girdeti apie toki kokteiliuka, degtine su aliejumi, kad padeda nuo metastaziu...gal kas bandete, kokie atsiliepimai, gal zinote kokiu kitu geru ir naudingu receptu, pasidalinkite!


as turejau Bloznelytes kontaktus, bet ismeciau, nes man jau nebeauktualu. suzinojau juos, paskambinus i Santariskiu onkologijos instituto informacija. tad pabandykite per ten susizinoti 4u.gif
kas del ivairiu receptu, tai nepykit, bet nesamone, kad degtine su aliejumi nuo metastaziu apsaugo... blink.gif taip pat ir kiti panasus dalykai. stiprinkite organizma - miegokite tiek, kiek sirdis geidzia, daugiau ilsekites, nevartokite to, ko negalima sios ligos atveju, bukite grynam ore, vedinkite patalpas, nepersidirbkite - manau, tai geriausias "kokteilis" siuo atveju, nebent tai gali suteikti jegu organizmui ne tiek kovojant su sia liga, kiek atlaikant gydyma.
Atsakyti
Sveiki ir sveikos. Ka tik uzsiregistravau cia del vienos priezasties - susirgo mano mama. Buvo pas ja apgamas ant rankos, mazas toks, bet paskutiniu metu labai isdidejo. Nuejo ji i ligonine, gavo siuntima i onkologini i Siaulius. Ten jai pasake, kad visas tas reikalas taip pat persimete i pazasti, ir kad reiks operuoti. Padare operacija, sake, kad pavyko gerai. Mama vazinejo i Siaulius, nes vis reikejo nutraukineti kazkokius skyscius, kurie kaupiasi pazasty po operacijos. O va siandien grizo su asarom akyse, ir pasake, kad gydytojas jai pasake, kad tai buvo melanoma, ir kad vien tos operacijos neuzteks, ir paskyre leistis 18mln Realdirona. Va siandien suleido 11.30 pirma karta, tai dabar yra 19.30, temperatura 39', kaulus lauzo, as skaiciau ta lapeli apie pasalinius poveikius, bet ar taip bus visa laika? Jei taip, tai ar tas vaistas padeda kiek nors? Parasykite, prasau, kas ka zinot, ka girdejot, viskas pravers, skaiciau biskutuka sita tema forume, bet dar neturejau kada isigilinti, tik prabegom permeciau akim. Gal kas zinote kokiu nors gydytoju geru ar kaip kitaip galit padeti, man yra labai sunku, nes as 8 metus gyvenau Londone ir nezinau nieko apie tai, kaip gydytis cia, Lietuvoje, i ka kreiptis, nei kaip siuntima pas gydytoja gauti... Aciu uz bet kokia informacija!
Atsakyti
QUOTE(alvydas.ralys @ 2009 02 25, 21:47)
Gal kas zinote kokiu nors gydytoju geru ar kaip kitaip galit padeti... Aciu uz bet kokia informacija!


Bloznelyte. Vilniaus onkologijos institutas Santariskese... Tai mano nuomone ir mano patarimas siuo atveju. Kreipkites kuo greiciau, kol Jusu mama nenusilpo.
Tik gal tarkites pas ja privaciai, lengviau bus susikalbeti wink.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Viktute: 25 vasario 2009 - 22:12

Bloznelytės kontaktai: 8615 39102 ir 85 269 77 20 (registracija: 8-10 val ir 20-22 val), o cia jos asmeninis tel - 8673 05308, paparastai jinai i smabucius neatsiliepineja, bet skaito sms, tai gali parasyt, jei neprisiskambinsi.
Papildyta:
Man iseme visus siulus jau,randas didelis,bet manau kai uzgis,atrodys geriau,vaikstau irgi jau normaliai.Vakar buvau Santariskese,pasake tikrint save kaskart,uzrase kovo 18 echoskopijai,tikiuos viskas bus gerai.Nieko negeriu,nes nepaskyre,tfu tfu tfu,tik vitamina c geriu,kad krauja sustiprint.Tai ka rasykit kaip jums sekas,nes man labai svarbu kaip jus ten laikotes.Gero vakaro mielosios 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ksien: 25 vasario 2009 - 22:51