Įkraunama...
Įkraunama...

Automobilio raktų pakabukas

Pas mane vobleris Rapala (zuvyte), nes MB zvejas lotuliukas.gif Bet ta zuvyte jau prie 5 masinos parsitempiu, pereinama relikvija doh.gif Prie darbines masinos tik rakteliai ir signalizacijos pultelis, o pas MB prie rakteliu kazkoks heroglifas is zalvario- draugas jam padovanojo pats padares smile.gif
Atsakyti
pas mus kazkaip prie masinos rakteliu kabo tik signalizacija ir namu raktai ( kad jeigu ka neuzsiotrengti kai is baliuko grizti) tongue.gif ai dar parduotuves nuolaidu korteles barkodas ax.gif
Atsakyti
Pastovu pakabutis tik signalizacijos pultelis ir danijos krona, o kiti keičiasi priklausomai nuo to kas vairuoja. Kadangi mašina bendra, vairuoju ir aš ir MB tai kuris važinėjam tuo metu tas ir pasikabinam namų raktus su pakabukais. pas mane tuomet kabo eifelis, parvežė dovanų ir paryžiaus ir rožinis kvarcas, mano akmuo ax.gif smile.gif
Atsakyti
Prie mano mersiuko raktelių kabo labai "mielas" skorpioniukas smile.gif
Atsakyti
o as pasikabinau ta pati zenkliuka kaip ir ant masiniuko priekio "Audi",na su masina is gamyklos gamintojai ir prideje buvo
Atsakyti
QUOTE(Subjektyvi @ 2008 05 01, 08:10)
Nemėgstu su auto marke, nebent prabangesnis dailesnis daikčiukas, nei plastmasės gabalas. Be to vagims tai kaip palengvinantis signalas, kokios mašinos reikia ieškoti, jei raktus rastų. Maža kas. Kol maniškio ieškotų, nežinia kokios markės, gal užtruktų ir nespėtų nuvažiuoti. Savisauga.

Chi chi smile.gif Jei aš būčiau vagis, tikrai ne pagal markę ieškočiau, o pagal tai, kas pypteli paspaudus biggrin.gif
Atsakyti
user posted image

Štai tokį šiandien pakabuką gavau. Net šešių skirtingų spalvų voveraitės atkeliavo iš Kinijos. Gavau dovanų biggrin.gif
Atsakyti
Su MB dalijames viena masina tai masinos rakteliai kaba kartu su signalizacija ir raktais nuo namu...a ir dar juosteles per kakla dalis ax.gif zodziu "bardakas" doh.gif
Atsakyti
QUOTE(rutajon @ 2008 07 14, 18:38)
o as pasikabinau ta pati zenkliuka kaip ir ant masiniuko priekio "Audi",na su masina is gamyklos gamintojai ir prideje buvo

as plasmasini ir nukabinciau, bet toks man visai patinka.o kas del vagiu,tai jei jau vogs tai ir be raktu pavogs...
va ko jau ko,tai namu raktu ir masinu,ir dar visu kitokiu tai kartu nesikabinciau
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Subjektyvi @ 2008 05 01, 08:10)
vagims tai kaip palengvinantis signalas, kokios mašinos reikia ieškoti, jei raktus rastų. Maža kas. K


boolshit kai saka, visi zinom, kad gerose auto ir signalizacija neeiline smile.gif be tam tikru priemoniu neuzvesi vien raktus radus, o sh ir vagim nereikia, vargas tik laugh.gif nors beabejo visko buna blink.gif
Atsakyti
Ant mano raktų jokio pakabuko nėr, tik signalizacijos pultelis ir slapukas,o MB tokį baisų pasikabinęs, negaliu žiūrėt ir kai su jo auto važiuoju niekad nedemonstruoju jo ir eidama rakteliais nemosikuoju lotuliukas.gif
Atsakyti
bigsmile.gif šiuo metu kabo Toyotų garažo firminis pakabukas, nes vairuoju toyotą...aplamai nemėgstu daug prisikabinti į krūva-mašinos raktai sau, namų sau, ofisa dar kitas ryšulys ax.gif
Atsakyti