Įkraunama...
Įkraunama...

Trakai

pilies personalas man irgi paliko ispudi biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Odora @ 2009 08 05, 11:34)
pilies personalas man irgi paliko ispudi biggrin.gif

Karta nusivedziau ten draugus is Danijos ... Buvo ziema... Traku pilis... Sniegas aplink .. Grazuuuu bigsmile.gif wub.gif
Nu bet jau personalas doh.gif
Draugai (neseniai tape jaunavedziais), apsikabino ir pasibuciavo .. Tai pamacius, viena sarge kad pradejo saukti, kad viesoj vietoj, o ypac tokioj garbingoj pily nevalia buciuotis doh.gif lotuliukas.gif
Tai vargsas danas taip pasimete ... Nuotaika buvo sugadinta galutinai doh.gif
Jis sako, kad tokiu piktu zmoniu dar nera mates ... Zmogelis nesuprato niekaip, ka jis tokio blogo padare, pabuciuodamas zmona tokioj romantiskoj vietoj biggrin.gif
Atsakyti
Man laisvalaikio organizavimui pravertė šitas puslapiukas www.seniejitrakai.lt
Atsakyti
Galiu pagirti vengrų patiekalų restoraną Csarda thumbup.gif . Labai patiko vengriški patiekalai, o ir kibinai pas juos liuksiniai, nereikia parkuotis mokamoj aikštelėj, jie truputį atokiau, dar labai liuksinė žaidimų aikštelė vaikams, maniškiams patiko toks namukas ant vištos kojos thumbup.gif
Dar patarčiau Senojoje kibininėje paragauti kmynų gėrimo ir giros. Kas be ko kibinai jų geri , o ir bulviniai blyniukai purūs purūs buvo thumbup.gif
Nu o apeiti lanku siūlyčiau tokią maitinimo įstaigą skambiu pavadinimu- Karališkas sodas (jie šalia Apvalaus stalo klubo). Na sodas karališkas tik tuo, kad ten vaizdas tiesiai į pilį, tai ir moki už tą vaizdą , o ne už maistą doh.gif . JAu tokių sudegintų bulvyčių tai net Trasalyje negautum biggrin.gif , o kuilienos kepsnys tai kirvio prašėsi biggrin.gif - skrandį skaudėjo....gerai, kad neilgai. O kainos pas juos dar didesnės nei Kybynlar'e doh.gif .
Liuks maistas Margyje, tik jis už Trakų, bet verta pavažiuot tuos kelis km.
Atsakyti
gal kas zino ar Trakuose jau yra vandens dviraciai? bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Bussinkka @ 2010 04 22, 11:30)
gal kas zino ar Trakuose jau yra vandens dviraciai? bigsmile.gif

Prie pilies bent jau vasaros sezonu buna pilna vandens dviraciu ir valciu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Karmenta @ 2010 04 22, 12:20)
Prie pilies bent jau vasaros sezonu buna pilna vandens dviraciu ir valciu smile.gif

vasara tai ir as zinau, kad yra biggrin.gif man idomu, kada jie ten istraukia tos dviracius, nes karta buvom nuvaziave tai dar nebuvo g.gif
Atsakyti
QUOTE(Bussinkka @ 2010 04 22, 11:30)
gal kas zino ar Trakuose jau yra vandens dviraciai? bigsmile.gif


Vakar buvome Trakuose wub.gif gaila, kad mažai laiko turėjom, bet labai patiko. Vandens dviračiais žmonės jau plaukiojo, jau atrodo, kad prasidėjo sezonas, nes ir valčių, valtelių gausybė.
O plaukimas jachta vienam asmeniui 20 lt doh.gif brangoka sakyčiau.
Atsakyti
Labai svajojame su vyru nuvaziuot i Trakus, paejet tuo traku tiltu, aplankyt Traku pili. Ka dar galima pamatyti idomaus?
O gal zinote kur galima pigiai issinuomoti seimai kambarely nakvynei? Ar nuomoja kaip Plalangoj moteriskes kambarelius?
Atsakyti
mums patiko Trasalis thumbup.gif ,kadangi vaziavom vidury savaites tai is vis buvo super ir baseine beveik vieni maudemes ir boulinga vieni zaidem ir pusryciai labai gausus ir skanus buvo
Atsakyti
QUOTE(Labri_ @ 2010 07 15, 09:37)
Labai svajojame su vyru nuvaziuot i Trakus, paejet tuo traku tiltu, aplankyt Traku pili. Ka dar galima pamatyti idomaus?
O gal zinote kur galima pigiai issinuomoti seimai kambarely nakvynei? Ar nuomoja kaip Plalangoj moteriskes kambarelius?


Man dar labai patinka Uzutrakis
Megstantiems gamta Varniku pazintinis takas
Atsakyti
dabar dar yra angelų kalva (Budos kaime, netoli Užutrakio). ten daug gražių iš medžio drožinėtų angelų. lakstėm ten po sniegą saulėtą dieną thumbup.gif nerealiai smagu buvo.

ir dar jei ieškot ko nors įdomaus, tai siūlau išbandyti Slėnio japonišką pirtį. thumbup.gif
dar tokių Lietuvoj neteko matyt smile.gif o ir kaina prieinama... blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo linakamile: 08 kovo 2011 - 11:06