Įkraunama...
Įkraunama...

Trakai

QUOTE(sausainiai @ 2013 07 22, 23:16)
Labutis.
Ka reiskia Jums "pigi"?
Dar priklauso nuo savaites dienos, nakvyniu skaiciaus (kuo daugiau, tuo pigiau), priklauso ir nuo apsistojimo tikslo (ramus poilsis, ar vakarelis - tokiu atveju daug kur isgirsit "Aciu, bet ne").

Dauguma pasiulymu galite rasti - www.trakai-visit.lt. Desineje yra skiltis Apgyvendinimas.

4u.gif
Na,man ir studentui sąvoka "pigiai " skiriasi mirksiukas.gif Man 40 litų yra nedaug, o jiems, sako: "brangu!". Studentai (mergina ir vaikinas) nori aplankyti Vilnių ir Trakus.. Taigi, norės tik pernakvoti vieną naktį... Gal ką pasiūlys ar patars forumo dalyvės 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
Laba diena,
sausio pabaigoje su vyru turime ypatinga proga wink.gif) gal galite rekomenduoti viesbuti trakuose su graziu vaizdu pro langa i pili, sukurine vonia numeryje??
Atsakyti
QUOTE(ugnele78 @ 2014 01 15, 10:58)
Laba diena,
sausio pabaigoje su vyru turime ypatinga proga wink.gif) gal galite rekomenduoti viesbuti trakuose su graziu vaizdu pro langa  i pili, sukurine vonia numeryje??


Koks biudžetas?

Jei neskaičiuosit pinigų ir vaizdas i pilį - tuomet Apvalaus stalo klubas, Viva Trakai

Jei skaičiuosit ir vaizdo į pilį gali ir nebūti, tada pasirinkimas didesnis:
* Trakaitis Guest house
* Trasalis
* Villa Sofia
* Reginos sodyba

Nuorodų į puslapius čia dėti negalima - tai ir nedėjau smile.gif)
Atsakyti
Sveiki,
Noriu paklausti ar žinote kokį gerą krantą su privažiavimu Trakuose? Gal galite numesti kokių nors žemėlapio paveiksliukų su maršrutu? Tiems, kurie atrašė, esu labai dėkinga už mano kailio išgelbėjimą!
4u.gif blush2.gif
Atsakyti
Laba diena,

gal kas rekomenduotų jaukią kaimo turizmo sodybėlę su tvarkingais namukais ar viešbučio kambarį Trakuose ar aplink juos su gražiu vaizdu pro langą? Reikia dviviečio. Norime tilpti į 100 Lt, ar iki 130 Lt su pusryčiais.

Būčiau dėkinga wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Avocado @ 2014 07 17, 16:06)
Laba diena,

gal kas rekomenduotų jaukią kaimo turizmo sodybėlę su tvarkingais namukais ar viešbučio kambarį Trakuose ar aplink juos su gražiu vaizdu pro langą? Reikia dviviečio. Norime tilpti į 100 Lt, ar iki 130 Lt su pusryčiais.

Būčiau dėkinga wub.gif

Laba diena,
jei Trakuose - 100 LTL už tvarkingą ir švarų kambarį yra neįmanoma, nebent reikės dalintis vonios kambariu su kitu kambariu. Šiaip galite pabandyti svečių namus Babrukas jie orientuojasi į ekon klasę. Daug pasiūlymų Trakų rajone (ne Trakų mieste) galite rasti skelbiu.lt ten tikrai matėme ir už 100 LTL kambarius.
Atsakyti
O kur Trakuose būtų galima įdomiau papietauti - ne kibinų? Labai rekomendavo tradicinį patiekalą ant iešmų, tik pamiršau vietos pavadinimą doh.gif.
Atsakyti
Temą pakelsiu. Trakuose buvom apsistoję Akmeninėj rezidencijoj. Aplinka patiko, smagu, kad vasarą galima ir ežere išsimaudyt (buvom žiemą), labai mielas šuo wub.gif kambariai šiaip gražūs. Vakarieniavom ten esančiam restorane, tai aptarnavimas super wub.gif
Dabar kas nelabai patiko: bent man žiauriai nepatogi lova, ypatingai minkšta, atrodo ant kokio batuto gulėtum biggrin.gif buvom savaitgalį, tai labai vėlyvi pusryčiai (10h). Nežinau, mūsų šeimai toks laikas jau yra labai vėlus, mes ilgiau 8 retai kada miegam, tai taip durnai buvo. Išvis su pusryčiais įdomiai. Iš gėrimų buvo tik kava/arbata, jokių sulčių. Nors patys patiekalai skanūs, bet nepatiko, kad beveik jokio pasirinkimo: šaltų užkandžių lėkštė ir iš kelių karštų pasirinkt vieną (blynus arba kiaušinienę). Man labiau pusryčiams prie širdies švediškas stalas, mėgstu pati viską pasirinkt.
Atsakyti
O kas buvote Trakuose, Trasalyje?Turim progą tokią, norim dviese pasibūti,pasimaudyti,Bet kiek skaičiau atsiliepimus,tai Trasalis baisiau už atominį karą.Ar tai tiesa? Nes nesinori šventės gadintis.
Atsakyti

Lisiteja2. Kiek zmoniu, tiek nuomoniu.

Trakaityje (www.poilsistrakuose.lt) apsistoja daug sveciu, kurie atvyksta i Trasali maudynems, SPA proceduroms. ten pasipliuskena ir atvyksta pas mus nakvynei (vietoj 70 EUR gauna privatų numerį už 30-38 EUR - dabar ne sezono metu).

 

Ka norime pasakyti - niekas dar nesiskunde tom paslaugom, t.y. nekomentavo, koks ten karas ir pan.

Šventę ne jie jums daro, o jus pati sau :) Su gera nuotaika visur smagu:)

Atsakyti
Sausainiai, ačiū už atsakymą.Man svarbiausia,kad būtų kambaryje šilta, švaru ir patalynė švari.Ir vandens būtų daug ir šilto.
O dėl maisto ,tai galiu bet kur pavalgyti.Net kavą gali pati numeryje pasiruošti.Apie mane nereikia šokinėti.
Tiesiog prisiskaičiau neigiamų atsiliepimų.
Atsakyti
QUOTE(Lisitėja2 @ 2017 10 27, 09:07)
O kas buvote Trakuose, Trasalyje?Turim progą tokią, norim dviese pasibūti,pasimaudyti,Bet kiek skaičiau atsiliepimus,tai Trasalis baisiau už atominį karą.Ar tai tiesa? Nes nesinori šventės gadintis.

Mes Trakuose gyvename. Trasalyje paskutinį kartą teko lankytis kai laukiausi ( prieš 8 gerus metus), dar anksčiau sporto salę ten lankiau. Nešvaru, neremontuota. Man ten labai prasta vieta. Mes važinėjame dažnai po įvarius kurortus tiek LT tiek užsienyje, bet va po nosimi, ir nesinori...
Atsakyti