Įkraunama...
Įkraunama...

Vonios kambario interjeras

na pas mus WC ir tokioje skyleje tai pamatavau 70cm plotis is bedos gali buti ir 60cm db atsisedus primeciau smile.gif taip kaip dabar pas mus tai tikrai vietos sociai ir sepetukui bus ir siuksliadezei ir popieriaus laikikliui smile.gif nes WC MB pakabino pries 30min thumbup.gif
man tai antras variantas atrodo mielas nematau problemu del ranksluosciu smile.gif
o ir ta bide kaip pirmajame reiks apeidineti na ne kilmetra bet vistiek smile.gif o manau kabliukas prie duso netrugdys tam ranksluosciui juk tarpas tai bus tarp bide ir duso
na o jeigu pasirinktumete 3varianta jis ir visai nieko tai as tame tarpe laikyciau pvz sluotas pasidaryti kokias dureles juk galima nes as snd kaip tai susimasciau kur man reiks laikyti sluotas g.gif tai taip ir nematau tam tinkamo kampo pas save blink.gif
Atsakyti
QUOTE(kycia @ 2008 06 29, 12:06)
...
Prasau patarti del suplanavimo erdves, ar imanomi tokie variantai, kaip cia mes pabraizem. Butinai norim tureti didele vonia dviems (issirinkom Ravak Love story), butinai reikalingas bide, kriaukle su spintele, na ir zinoma, tualetas.
...
gal ka patarti galetumete? man idealus pirmasis variantas, tik nevisai patogu atrodo bus sedeti ant wc  4u.gif  biggrin.gif

O nenorėtum vietoj bidės pasidaryti bidetę, mes neseniai apie jas kalbėjom - toks specialus dušiukas prie tualeto, neužima vietos, o patogumo tiek pat, kaip ir bidė. Tada atkristų visos problemos dėl vietos - statyk tualetą, kur erdvu. 4u.gif
Noriu priminti visoms merginoms, kad sugrūdus viską arti vienas kito, po to bus labai nepatogu valyti, palįsti, užlįsti, o vonia juk tokia gana tepli patalpa, reikalaujanti dažno valymo... g.gif
Atsakyti
QUOTE(Viktorijag @ 2008 06 29, 13:41)
na pas mus WC ir tokioje skyleje tai pamatavau 70cm plotis is bedos gali buti ir 60cm db atsisedus primeciau  smile.gif taip kaip dabar pas mus tai tikrai vietos sociai ir sepetukui bus ir siuksliadezei ir popieriaus laikikliui  smile.gif nes WC MB pakabino pries 30min  thumbup.gif
man tai antras variantas  atrodo mielas nematau problemu del ranksluosciu  smile.gif
o ir ta bide kaip pirmajame reiks apeidineti na ne kilmetra bet vistiek  smile.gif  o manau kabliukas prie duso netrugdys tam ranksluosciui juk tarpas tai bus tarp bide ir duso
na o jeigu pasirinktumete 3varianta jis ir visai nieko tai as tame tarpe laikyciau pvz sluotas pasidaryti kokias dureles juk galima nes as snd kaip tai susimasciau kur man reiks laikyti sluotas  g.gif  tai taip ir nematau tam tinkamo kampo pas save  blink.gif


labai dekui uz nuomone- kaip man smagu, kad kazkas is salies pataria ir neleidzia uzsideti roziniu akiniu blush2.gif ax.gif sluotu mes nelaikysim, nes koridoriuje turesim didele sieninie spinta, plius daugiau nei 2 kv sandeliuka, ten irgi dideles lentynas turesim, kur zadam siurbli, sluotas ir t.t. sutalpinti bigsmile.gif dar miegamajame bus drabuzine.

QUOTE(agente009 @ 2008 06 29, 13:55)
O nenorėtum vietoj bidės pasidaryti bidetę, mes neseniai apie jas kalbėjom - toks specialus dušiukas prie tualeto, neužima vietos, o patogumo tiek pat, kaip ir bidė. Tada atkristų visos problemos dėl vietos - statyk tualetą, kur erdvu.  4u.gif
Noriu priminti visoms merginoms, kad sugrūdus viską arti vienas kito, po to bus labai nepatogu valyti, palįsti, užlįsti, o vonia juk tokia gana tepli patalpa, reikalaujanti dažno valymo...  g.gif


ooo... kas tai per daiktas? Siandien senukus prabegom visus- nelabai maciau mazu "bideciu" ar kas tai bebutu, einu tema skaitineti, gal rasiu, bet jeigu kas tikslia nuora turit, busiu dekinga cool.gif rolleyes.gif
Atsakyti
sad.gif vyras iskart sukritikavo ta slangute bidete, ar kaip ji... sad.gif sako ne tas pats, kur tau tualeto forma ir bide forma, patoguma sprausiantis, zodziu jam is esmes netiko ir nezinau kaip susitart- man tualetas igrustas kampe irgi netinka doh.gif naujakuriu problemos smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo kycia: 29 birželio 2008 - 14:47
Sveikos, uzeikite i

www.naminis.lt

tenrasite viska vonios kambariui - sukelti pagrindiniai Lietuvos pardavejai.

GALERIJOJE - pas juos netgi nuotraukos yra ivairiausiu vonios kambario stiliu, labai saunus puslapis.
Atsakyti
QUOTE(MIA30 @ 2008 06 29, 16:25)
Sveikos, uzeikite i

www.naminis.lt

tenrasite viska vonios kambariui - sukelti pagrindiniai Lietuvos pardavejai.

GALERIJOJE - pas juos netgi nuotraukos yra ivairiausiu vonios kambario stiliu, labai saunus puslapis.



gal gali baigt reklama skleisti? g.gif kiekvienoje temoje...
Atsakyti
buvsu tam naminyje........ nugi visai zinok si bei ta gera uzmaciau. nors as irgi pries reklama doh.gif bet kartais - ax.gif padeda biggrin.gif kai as siaip tingiu pati ieskotis tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(uogute @ 2008 06 28, 23:51)

Gal galite pasakyti tiesiog ka detumete vaiku vonioje? dusa ar vonia???  g.gif




As vaiku kambaryje deciau tik vonia mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(kycia @ 2008 06 29, 15:47)
sad.gif vyras iskart sukritikavo ta slangute bidete, ar kaip ji... sad.gif sako ne tas pats, kur tau tualeto forma ir bide forma, patoguma sprausiantis, zodziu jam is esmes netiko ir nezinau kaip susitart- man tualetas igrustas kampe irgi netinka  doh.gif naujakuriu problemos smile.gif

Mažiau reikia paisyti vyrų biggrin.gif taigi ne jis ta bide naudosis (o gal? g.gif lotuliukas.gif nu nemačiau dar vyro ant bidės sėdinčio ir kiaušiukus skalbiančio lotuliukas.gif ) Tu jį gražiai nušnekink. Ir šiaip bide jau eina į praeitį, tik pas mus pavėlavusi atėjo, visi žiūri į funkcionalumą. Kam pirkti du daiktus, užimti dvi vietas, valyti ir t.t., jei gali viską padaryti vienoje, Aš tai kaip truputį suvalkietiško kraujo biggrin.gif , tai paskaičiavau:
-bide kaina nuo (taip apytiksliai) nuo 600 lt
-jai maišytuvas nuo 400 Lt
-įrengimas, atvestas vanduo, kanalizacija, užimta vieta, valymo priemonės...
O bidetės maišytuvas su viskuo - apie 400 Lt... aš nevarau reklamos, tiesiog garsiai mąstau ir tiek smile.gif pati taip darysiu, todėl ir siūlau ax.gif Kažkada turėjom šalia tualeto dušą, tai galėjau su dušu pasiekti ir nusiprausti sėdėdama, žinok, visai patiko, aišku, tada galvutė buvo paprasta, dušinė, o su tokia mažute tai išvis patogu. O kodėl vyras taip ant bidės užsiciklino? g.gif cool.gif
Atsakyti
QUOTE(agente009 @ 2008 06 29, 21:59)
Mažiau reikia paisyti vyrų  biggrin.gif taigi ne jis ta bide naudosis (o gal?  g.gif  lotuliukas.gif nu nemačiau dar vyro ant bidės sėdinčio ir kiaušiukus skalbiančio  lotuliukas.gif  ) Tu jį gražiai nušnekink. Ir šiaip bide jau eina į praeitį, tik pas mus pavėlavusi atėjo, visi žiūri į funkcionalumą. Kam pirkti du daiktus, užimti dvi vietas, valyti ir t.t., jei gali viską padaryti vienoje, Aš tai kaip truputį suvalkietiško kraujo  biggrin.gif  , tai paskaičiavau:
-bide kaina nuo (taip apytiksliai) nuo 600 lt
-jai maišytuvas nuo 400 Lt
-įrengimas, atvestas vanduo, kanalizacija, užimta vieta, valymo priemonės...
O bidetės maišytuvas su viskuo - apie 400 Lt... aš nevarau reklamos, tiesiog garsiai mąstau ir tiek smile.gif pati taip darysiu, todėl ir siūlau  ax.gif Kažkada turėjom šalia tualeto dušą, tai galėjau su dušu pasiekti ir nusiprausti sėdėdama, žinok, visai patiko, aišku, tada galvutė buvo paprasta, dušinė, o su tokia mažute tai išvis patogu. O kodėl vyras taip ant bidės užsiciklino?  g.gif  cool.gif


nezinau, kiek bide yra moteriskas, bet nematau nieko blogo, jei vyras nelis i dusa, o nusipraus bide- negi tai kazkas "tokio" ? blink.gif manau, kad tik reklamose egzistuoja " kita karta pasibelsk, kai as trenku galva....", bent jau pas mus seimoj viskas normalu ir viskas naturaliai suprantama g.gif Manau, kad bide bus reikalingas ne tik man g.gif
Atsakyti
O jei dar griztant prie DK..... ax.gif
Gal patartumet 4u.gif Mastau apie l.ryskias spalvas, COLOR atrodo kolekcijos (tokios salotines arba geltonos).Jos ten eina su baltos sp.plytelem.Nu va del ko labiausiai suku galva - o kokius tarpus tarp plyteliu daryt? Kiek maciau pavyzdziu (o maciau mazokai blink.gif visur jie balti...nu sienom tai nieko,bet grindim....Kiek SM prisiskaiciau,tai kategoriskai negalima baltu tarpu grindims (del prieziuros)
Patarkit mielosios blush2.gif tai ka gi dabar man ismastyt?
Atsakyti
QUOTE(Valatke @ 2008 06 30, 12:03)
O jei dar griztant prie DK..... ax.gif
Gal patartumet 4u.gif Mastau apie l.ryskias spalvas, COLOR atrodo kolekcijos (tokios salotines arba geltonos).Jos ten eina su baltos sp.plytelem.Nu va del ko labiausiai suku galva - o kokius tarpus tarp plyteliu daryt? Kiek maciau pavyzdziu (o maciau mazokai blink.gif visur jie balti...nu sienom tai nieko,bet grindim....Kiek SM prisiskaiciau,tai kategoriskai negalima baltu tarpu grindims (del prieziuros)
Patarkit mielosios blush2.gif tai ka gi dabar man ismastyt?

tokiu atveju galbut vertetu pamastyti apie kitokia grindu spalva ar jus norit kad vonioje dominuotu tik dvi spalvos?
Atsakyti