Įkraunama...
Įkraunama...

Sutuoktinis - užsienietis

QUOTE(Isabelle @ 2004 03 21, 09:27)
nera ko isizeisti.....jei teisybe akis bado niekas nekaltas.....cia ne is pirsto lauzta...statistika tai rodo...koledizia darem apklausa....

baigiam ta tema...atsiprasau jei ka izeidziau.....
Papildyta @ [mergetime]1079850512[/mergetime]
koledzia...istaisau klaida

Is didelio rasto, isejom is krasto lotuliukas.gif .Vietininko linksnyje visada galune -e, -y arba -j. Va taip buna su tais mokslais koledzuose lotuliukas.gif . Mano tai vyras lietuvis ax.gif . Tik staiga kilo didelis noras igelti sio svieto teisuoliams. Tikiuosi atleisit blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Frinja @ 2008 04 13, 13:56)
o del ko taip? laiko trukumas ar kazkokiu leidimu?



kol kas dar esame nesusituoke,tai jam sunku viza gauti i Lietuva
Atsakyti
as ka tik uzsiregistravau ir skubu pasireiksti biggrin.gif
mano vyras - egiptietis, del kulturiniu skirtumu..ju visada buna, bet juos issiaiskint padeda zmogiskas supratimas, meile ir svelnumas, o svarbiausia tolerancija.. prie kulturiniu skirtumu dar pridekime teritorinius, religinius, ir visus kitus velnius smile.gif)
mazyliui musu metukai ir 7 menesiai, as uz ji atsakinga smile.gif) vyras pataria ir manes klauso.. mazylis musu supranta angliskai, moka vandeni i saldytuva pastatyt, televizoriu ijungt, distancini atnest, mobilu parnesa jei girdi kad kas skambina, iseidamas ar islydedamas svecius ate pasako, va cia surasau jo zodyna:

caca
ate
bucia
mama
baba
kaka
abe (reiskia alio)

vyras mano kalbedamas i sakini iterpia 3-4 lietuviskus zodzius 2-3 angliskus ir 3 arabiskus smile.gif) taip ir gyvenam, esperanto smile.gif)
zodziu zmones daznai sako reik teket uz savo kulturos ir aplinkos zmogaus, nes nebus laimes, nu ir nusisneka stipriai, paskaiciau forume ir matai kad va kokia begale merginu laimingos uz svetimsaliu istekejusios.. svarbiausia toleruoti myleti suprasti priimti.. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(erika_elgisr @ 2008 04 14, 16:45)
as ka tik uzsiregistravau ir skubu pasireiksti biggrin.gif



sveika prisijungus prie musu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(erika_elgisr @ 2008 04 14, 18:45)
as ka tik uzsiregistravau ir skubu pasireiksti biggrin.gif
mano vyras - egiptietis, del kulturiniu skirtumu..ju visada buna, bet juos issiaiskint padeda zmogiskas supratimas, meile ir svelnumas, o svarbiausia tolerancija.. prie kulturiniu skirtumu dar pridekime teritorinius, religinius, ir visus kitus velnius smile.gif)
mazyliui musu metukai ir 7 menesiai, as uz ji atsakinga smile.gif) vyras pataria ir manes klauso.. mazylis musu supranta angliskai, moka vandeni i saldytuva pastatyt, televizoriu ijungt, distancini atnest, mobilu parnesa jei girdi kad kas skambina, iseidamas ar islydedamas svecius ate pasako, va cia surasau jo zodyna:

caca
ate
bucia
mama
baba
kaka
abe (reiskia alio)

vyras mano kalbedamas i sakini iterpia 3-4 lietuviskus zodzius 2-3 angliskus ir 3 arabiskus smile.gif) taip ir gyvenam, esperanto smile.gif)
zodziu zmones daznai sako reik teket uz savo kulturos ir aplinkos zmogaus, nes nebus laimes, nu ir nusisneka stipriai, paskaiciau forume ir matai kad va kokia begale merginu laimingos uz svetimsaliu istekejusios.. svarbiausia toleruoti myleti suprasti priimti.. 4u.gif


Oi, visas gyvenimas dar priesaky, kai nugyvensi su vieninteliu tuomet galesi taip ir sakyti, o dabar siek tiek per anksti.
Sveika prisijungus prie musu.
Atsakyti
QUOTE(erika_elgisr @ 2008 04 14, 16:45)


vyras mano kalbedamas i sakini iterpia 3-4 lietuviskus zodzius 2-3 angliskus ir 3 arabiskus smile.gif) taip ir gyvenam, esperanto smile.gif)
zodziu zmones daznai sako reik teket uz savo kulturos ir aplinkos zmogaus, nes nebus laimes, nu ir nusisneka stipriai, paskaiciau forume ir matai kad va kokia begale merginu laimingos uz svetimsaliu istekejusios.. svarbiausia toleruoti myleti suprasti priimti.. 4u.gif


panasei ir mes kalbames: lietuviu, anglu ir ispanu. Bet nieko atrodo susikalbam,juk jau 4 m. kartu.
Na, o kur ta laime slepiasi, tai niekas nezino. Vienos su lietuviais gyvena ir yra labai laimyngos, kitos su uzsienieciais irgi yra laimingos, o dar kitos nei su tuo,nei su anuo laimes neranda. Geru vyru yra visam pasaulyje, nieksu taip pat.
Tad mylekit ir bukit mylimos wub.gif , odos spalva, religija tai ne kliutis. Musu visu sirdys yra vienos spalvos wub.gif
Atsakyti
QUOTE(gedvy @ 2008 04 19, 14:13)
Tad mylekit ir bukit mylimos wub.gif , odos spalva, religija tai ne kliutis. Musu visu sirdys yra vienos spalvos wub.gif

Ne visiems yra priimtina odos spalva, religija. Man tai buvo ir yra kliutis. As noriu vyro savo religijos ir savo spalvos. Taciau visi esame skirtingi ir gyvename taip kaip mums patogiau.
Atsakyti
jegu man kas pries kokius 5.m butu pasake, kad as gyvensiu su juoduku, buciau tikrai nepatikejus. Nes net neisivaizdavau,o gal ir masciau panasei kaip tu, kad neimanoma bendrauti su kitos spalvos zmonemis. Taciau, taciau... Dabar esu labai laiminga. Ir jo spalva man netrugdo.
Atsakyti
QUOTE(laureta @ 2008 04 19, 11:51)
Ne visiems yra priimtina odos spalva, religija. Man tai buvo ir yra kliutis. As noriu vyro savo religijos ir savo spalvos. Taciau visi esame skirtingi ir gyvename taip kaip mums patogiau.

Manau pats laikas pradeti keisti savo poziuri mirksiukas.gif juk gyvensi salyje kurioja zmoniu pilna is visu pasaulio krastu,nes dabar sis tavo postas labai jau rasistiskai skamba 4u.gif ( kas bus kai jei tavo vaikai nuspres draugauti su kitos rases vaikasi g.gif irgi drausi?)
Atsakyti
QUOTE(mamia @ 2008 04 20, 07:45)
Manau pats laikas pradeti keisti savo poziuri mirksiukas.gif  juk gyvensi salyje kurioja zmoniu pilna is visu pasaulio krastu,nes dabar sis tavo postas labai jau rasistiskai skamba 4u.gif ( kas bus kai jei tavo vaikai nuspres draugauti su kitos rases vaikasi g.gif irgi drausi?)


drinks_cheers.gif as irgi pagalvojau, kad moteriskei bus sunku labai JAV gyventi su tokiu poziuriu. doh.gif
Atsakyti
taip keista, kai pas zmones toks poziuris g.gif
Atsakyti
QUOTE(mamia @ 2008 04 20, 14:45)
Manau pats laikas pradeti keisti savo poziuri mirksiukas.gif  juk gyvensi salyje kurioja zmoniu pilna is visu pasaulio krastu,nes dabar sis tavo postas labai jau rasistiskai skamba 4u.gif ( kas bus kai jei tavo vaikai nuspres draugauti su kitos rases vaikasi g.gif irgi drausi?)

bendrauti ir miegoti yra du ir net labai skirtingi dalykai. As nesakau, kad man nepriimtina su jais bendrauti. Man gyventi su jais nereikia. O bendrauti as nematau nieko blogo. As juk aiskiai parasiau, as noriu vyro savo religijos ir savo spalvos.
Papildyta:
QUOTE(MichGirl @ 2008 04 20, 22:22)
drinks_cheers.gif  as irgi pagalvojau, kad moteriskei bus sunku labai JAV gyventi su tokiu poziuriu.  doh.gif

pasiskaityk moterie mano pasisakyma dar karta apie vyra (religija ir spalva). daugiau nekartosiu.
Papildyta:
QUOTE(gedvy @ 2008 04 21, 12:24)
taip keista, kai pas zmones toks poziuris g.gif

man dar keisciau, kad neperskaitai kas mano parasyta, o mano mintis interpretuoji savaip. taip keista
Atsakyti