Įkraunama...
Įkraunama...

Sutuoktinis - užsienietis

QUOTE(gedvy @ 2008 04 22, 10:47)
na,merginos, gana kivircitis box.gif

kiekviena turime savo nuomone ir savo isitikinimus. Jei visos butume vienodos,  butu neidomu kalbetis, nebutu diskusiju. Susitaikom 4u.gif

nesikivircijame, tik diskutuojame mirksiukas.gif
Atsakyti
Sveikos mielosios, as taip pat prie jusu jungiuosi!!! smile.gif))

Mano vyras albanas, kartu esame 4.5m, be to turim grazu 2.5m zuiki:)
Esu labai laiminga ir myliu savo vyra, nes jis yra man demesingas, gerbia mane, atsizvelgia i mano norus, man yra svelnus....
Manau sutuoktinio- mylimojo rase, kultura, religija ir t.t nieko nekeicia jei seimoje yra meile, supratimas, atleidimas....
Juk kai dingsta supratimas, prasideda pavydas, barniai.... Na, o kartais zmones izeidzia, ar padaro neapgalvotus kai kuriuos sprendimus, juk reikia moketi ir atleisti:)

Paminejau savo vyro teigiamas savybes, bet kaip ir kiekvienas juk turime ir neigiamu savybiu.... pvz. mano vyras knarkia, arba kai gryzta is darbo megsta nusiimti kojines ir labai daznai palieka jas prie sofos, tad kartais pykstu jog patingi nunesti kas ir ideti i purvinu rubu krepseli... lotuliukas.gif na, juk daug minusu visi turim...... mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo zvaigzde17: 15 gegužės 2008 - 12:05
QUOTE(zvaigzde17 @ 2008 05 15, 13:01)
Sveikos mielosios, as taip pat prie jusu jungiuosi!!! smile.gif))

Mano vyras albanas, kartu esame 4.5m,  be to turim grazu 2.5m zuiki:)
Esu labai laiminga ir myliu savo vyra, nes jis yra man demesingas, gerbia mane, atsizvelgia i mano norus, man yra svelnus....
Manau sutuoktinio- mylimojo rase, kultura, religija ir t.t nieko nekeicia jei seimoje yra meile, supratimas, atleidimas....
Juk kai dingsta supratimas, prasideda pavydas, barniai.... Na, o kartais zmones izeidzia, ar padaro neapgalvotus kai kuriuos sprendimus, juk reikia moketi ir atleisti:)

Paminejau savo vyro teigiamas savybes, bet kaip ir kiekvienas juk turime ir neigiamu savybiu.... pvz. mano vyras knarkia, arba kai gryzta is darbo megsta nusiimti kojines ir labai daznai palieka jas prie sofos, tad kartais pykstu jog patingi nunesti kas ir ideti i purvinu rubu krepseli... lotuliukas.gif  na, juk daug minusu visi turim...... mirksiukas.gif

kaip galima issimiegoti, kai knarkia?
kam jam nesti, jei turi kas tai padarys. pyk nepykusi, nepasikeis.
Atsakyti
QUOTE(laureta @ 2008 05 15, 11:24)
[size=1][/size]
kaip galima issimiegoti, kai knarkia?
kam jam nesti, jei turi kas tai padarys. pyk nepykusi, nepasikeis.



Miela Laureta,

nu ko tu cia kabiniesi? bigsmile.gif

1. Mano vyras knarkia tuomet, kai jis miega nepatogioje pozicijoje, o man tai netrukdo, nes kai as miegu, manes net sprogimas turbut neprizadintu biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
2. As nedirbu, namuose sedziu visa diena su mazuoju, kai noriu galiu ir TV paziureti, ir su drauge susitikti, ir i miesta nuvaziuoti. Beje, mane vyras lepina, ir negaili pinigu mano ''islaidziam'' gyvenimui, ir nauja masina nupirko. Matai, jis parnesa pinigus i namus, as ji pilnai suprantu, jog jis gryzta pavarges, nori atsisesti ant sofos, kojas istiesti, tad ir nusiema kojines. Jis ne specialiai palieka kojines, jog as paskui ji rinkciau, bet juk naturalu, jog galima apie jas net ir pamirsti.

Zinai, kai as turiu tikrai nuostabu vyra, man net negaila ir ji kazkaip palepinti- skania vakariene, arba mano tvarkingumu:)
Papildyta:
dar pridedu, jog nesu materialiste, kuriai svarbiausia pinigai....
Norejau pabrezti, jog sios mazos mano vyro ydos (nors ir galejau jums apie jas net nesakyti), jos tikrai yra MAZOS ir nevertos pykciams seimoje.
Atsakyti
QUOTE(zvaigzde17 @ 2008 05 15, 14:51)
Miela Laureta,
nu ko tu cia kabiniesi? bigsmile.gif
1.  Mano vyras knarkia tuomet, kai jis miega nepatogioje pozicijoje, o man tai netrukdo, nes kai as miegu, manes net sprogimas turbut neprizadintu biggrin.gif  biggrin.gif  biggrin.gif
2.  As nedirbu, namuose sedziu visa diena su mazuoju, kai noriu galiu ir TV paziureti, ir su drauge susitikti, ir i miesta nuvaziuoti. Beje, mane vyras lepina, ir negaili pinigu mano ''islaidziam'' gyvenimui, ir nauja masina nupirko. Matai, jis parnesa pinigus i namus, as ji pilnai suprantu, jog jis gryzta pavarges, nori atsisesti ant sofos, kojas istiesti, tad ir nusiema kojines. Jis ne specialiai palieka kojines, jog as paskui ji rinkciau, bet juk naturalu, jog galima apie jas net ir pamirsti.
Zinai, kai as turiu tikrai nuostabu vyra, man net negaila ir ji kazkaip palepinti- skania vakariene, arba mano tvarkingumu:)

na ir kurgi as kabinuosi? bigsmile.gif
atsakymas saunus.
Atsakyti
QUOTE(zvaigzde17 @ 2008 05 15, 12:57)
Miela Laureta,

nu ko tu cia kabiniesi? bigsmile.gif

1.  Mano vyras knarkia tuomet, kai jis miega nepatogioje pozicijoje, o man tai netrukdo, nes kai as miegu, manes net sprogimas turbut neprizadintu biggrin.gif  biggrin.gif  biggrin.gif
2.  As nedirbu, namuose sedziu visa diena su mazuoju, kai noriu galiu ir TV paziureti, ir su drauge susitikti, ir i miesta nuvaziuoti. Beje, mane vyras lepina, ir negaili pinigu mano ''islaidziam'' gyvenimui, ir nauja masina nupirko. Matai, jis parnesa pinigus i namus, as ji pilnai suprantu, jog jis gryzta pavarges, nori atsisesti ant sofos, kojas istiesti, tad ir nusiema kojines. Jis ne specialiai palieka kojines, jog as paskui ji rinkciau, bet juk naturalu, jog galima apie jas net ir pamirsti.
 
Zinai, kai as turiu tikrai nuostabu vyra, man net negaila ir ji kazkaip palepinti- skania vakariene, arba mano tvarkingumu:)
Papildyta:
dar pridedu, jog nesu materialiste, kuriai svarbiausia pinigai....
Norejau pabrezti, jog sios mazos mano vyro ydos (nors ir galejau jums apie jas net nesakyti), jos tikrai yra MAZOS ir nevertos pykciams seimoje.


Labai tave suprantu smile.gif ir manau taip pat, ir maniskis kojines buna palieka biggrin.gif
man dar reikia is taves mokytis blush2.gif
nes del mano nepakankamo tvarkingumo dazniausi musu barniai buna...
Atsakyti
QUOTE(Rico @ 2008 05 15, 15:10)
Labai tave suprantu smile.gif ir manau taip pat, ir maniskis kojines buna palieka  biggrin.gif
man dar reikia is taves mokytis  blush2.gif
nes del mano nepakankamo tvarkingumo dazniausi musu barniai buna...

tik vat turiu klausimeli, kada paskutini karta vyras jusu kojines (ar kitaip pavadinti?) nunese?
Atsakyti
QUOTE(laureta @ 2008 05 15, 13:12)
tik vat turiu klausimeli, kada paskutini karta vyras jusu kojines (ar kitaip pavadinti?) nunese?


o prie ko cia kojines? bigsmile.gif
Zinai, kai as uzmiegu living room'e ant sofkutes beziuredama TV, mane vyras nunesa i lova! biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
Manau, man lengviau butu nunesti jo kojines, o ne ji pati!!! mirksiukas.gif

Papildyta:
QUOTE(Rico @ 2008 05 15, 13:10)
Labai tave suprantu smile.gif ir manau taip pat, ir maniskis kojines buna palieka  biggrin.gif
man dar reikia is taves mokytis  blush2.gif
nes del mano nepakankamo tvarkingumo dazniausi musu barniai buna...



Zinai, turiu as tokia paprasta taisykle- kartais diena apsijaukiu su mazuoju, nieko nedarau ir netvarkau, bet apytiksliai pora valandu iki vyro grizimo- as kaip uraganas per namus praeinu, susitvarkau, pagaminu ir..... jokiu pykciu del tvarkos ir vakaras ramus:D biggrin.gif biggrin.gif
Maniskis nera labai reiklus del tvarkos, bet manau kiekvienam yra zymiai maloniau grizti i tvarkingus, o ne i apverstus namus po darbo mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(zvaigzde17 @ 2008 05 15, 15:26)
o prie ko cia kojines? bigsmile.gif
Zinai, kai as uzmiegu living room'e ant sofkutes beziuredama TV, mane vyras nunesa i lova!  biggrin.gif  biggrin.gif  biggrin.gif
Manau, man lengviau butu nunesti jo kojines, o ne ji pati!!! mirksiukas.gif

kiekvienai sava dalia, nei teisti nei saipytis neturiu teises. darom tai kas mums yra priimtina, o nedarom to kas isties nepriimtina.
Atsakyti
QUOTE(laureta @ 2008 05 15, 13:36)
kiekvienai sava dalia, nei teisti nei saipytis neturiu teises. darom tai kas mums yra priimtina, o nedarom to kas isties nepriimtina.


Saunus atsakymas thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(zvaigzde17 @ 2008 05 15, 13:36)
o prie ko cia kojines? bigsmile.gif
Zinai, kai as uzmiegu living room'e ant sofkutes beziuredama TV, mane vyras nunesa i lova!  biggrin.gif  biggrin.gif  biggrin.gif
Manau, man lengviau butu nunesti jo kojines, o ne ji pati!!! mirksiukas.gif

Papildyta:
Zinai, turiu as tokia paprasta taisykle-  kartais diena apsijaukiu su mazuoju, nieko nedarau ir netvarkau, bet apytiksliai pora valandu iki vyro grizimo- as kaip uraganas per namus praeinu, susitvarkau, pagaminu ir..... jokiu pykciu del tvarkos ir vakaras ramus:D  biggrin.gif  biggrin.gif
Maniskis nera labai reiklus del tvarkos, bet manau kiekvienam yra zymiai maloniau grizti i tvarkingus, o ne i apverstus namus po darbo mirksiukas.gif


man tos kojines irgi dideliu problemu nedaro, jei labai nori susipykti, priezasciu ir lengvesniu galima rasti...

As irgi panasiai... pries pora val pradedu viska, bet vis noriu is ryto susitvarkyti, o paskui laisva sedeti, bet ir paskui buna ka tvarkyti... be to, kartais prireikia ka nors greitai padaryti, tai kiti darbai lieka...
Uzvakar buvau mieste su popieriu tvarkymais, grizau negyva, vos nuo sofos atsistojau... o kai pagalvoji jis tai vis diena dirba, 6 kelia, o as dar bunu nepatenkinta kartais kai jis parejes ant sofos pora val prasivarto, kai pati prisiminiau ka tai reiskia, kitaip vertinu blush2.gif ir norisi jam kazka gero ir smagaus padaryti, kad grizes rastu namus tvarkingus, pietus skanius ir t.t. del to kartu ir gyvenam, kad vienas kitam paetume, palaikytume ir t. t.
Atsakyti
QUOTE(Rico @ 2008 05 15, 14:43)
man tos kojines irgi dideliu problemu nedaro, jei labai nori susipykti, priezasciu ir lengvesniu galima rasti...

As irgi panasiai... pries pora val pradedu viska, bet vis noriu is ryto susitvarkyti, o paskui laisva sedeti, bet ir paskui buna ka tvarkyti... be to, kartais prireikia ka nors greitai padaryti, tai kiti darbai lieka...
Uzvakar buvau mieste su popieriu tvarkymais, grizau negyva, vos nuo sofos atsistojau... o kai pagalvoji jis tai vis diena dirba, 6 kelia, o as dar bunu nepatenkinta kartais kai jis parejes ant sofos pora val prasivarto, kai pati prisiminiau ka tai reiskia, kitaip vertinu  blush2.gif ir norisi jam kazka gero ir smagaus padaryti, kad grizes rastu namus tvarkingus, pietus skanius ir t.t. del to kartu ir gyvenam, kad vienas kitam paetume, palaikytume ir t. t.



Taip pat, as kazkada skaiciau viena psichologine knyga, buvo parasyta jog VISI vyrai yra tokie, jog kai jie gryzta po darbo i namus, jiems reikia laiko persiorienuoti... Juk dauguma vyru, gryze po darbo, nepuola sakyti savo moterims- ''klausyk sesk pasnekesime, as tau noriu papasakoti kaip man sekesi siandien biggrin.gif ''
Vyrai megsta issidriebti priesais TV ir jungineti kanalus, ar siaip kazka nesamoninga ziureti. Jie ziuri TV ne del to, jog jiems labai idomu, jiems reikia paprasciausiai tumpam pabuti ramybeje. Moterys daro klaida sakydamos vyrams, ''kodel tu tyli, nesneki su manimi, kas blogai ir t.t.?''
Kai maniskis gryzta po darbo, as dazniausiai nepuolu su juo ''bazarinti'', palieku ramybej ir visada po kokios valandos ar dvieju matau kaip jis pats tada nori sneketi, ar sypsos biggrin.gif
Anksciau kai as prdedavau su juo sneketi arba klausineti per daug kai jis gryzdavo i namus, pastebedavau jog labai daznai apsipykdavome,tad pasimokiau mirksiukas.gif

Matau Rico, mes panasu m drinks_cheers.gif astyma turim
Atsakyti