Įkraunama...
Įkraunama...

Sutuoktinis - užsienietis

QUOTE(zvaigzde17 @ 2008 05 15, 15:04)
Matau Rico, mes panasu m drinks_cheers.gif astyma turim

drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif
Smagu
kazkada su kursioke LT kalbejau kazka panasaus, tai ir ji - nenoriu buti feministe, noriu seimos ir pan, smagu, kai randi bendraminciu blush2.gif
tai ir pasimatyma reiks organizuoti thumbup.gif
Atsakyti
mane tai pradžioj labai trikdė baisaus išlaidumo ir skūpumo priešprieša. pvz. užsikišmo vonia. ne, kad paimt pompą ir dratą ir pakrapštyt, tai reik kviest remontininką. arba atsiklijavo magnetofono durelės -- iškart perkam naują, nesvarbu kad priklijavus dar šimtą metų tarnautų. bet batus užtai gali su izoliacija susiklijuot ir taip vaikščiot (atseit per brangu taip dažnai "gerus" batus pirkaliot), arba akinių rėmelius su viela apsivyniot kad neišsiskėstų. galima prisipirkt pilną šaldytuvą maisto, ir daugiau nei pusę produktų supūdyt ir išmest, bet jei restorane doleriu daugiau teks sumokėt už porciją, tai baisus pasipiktinimas "lupikautojais".
Atsakyti
Visokiu yra, visokiu reikia.
Atsakyti
QUOTE(zvaigzde17 @ 2008 05 15, 10:04)
Taip pat, as kazkada skaiciau viena psichologine knyga, buvo parasyta jog VISI vyrai yra tokie, jog kai jie gryzta po darbo i namus, jiems reikia laiko persiorienuoti... Juk dauguma vyru, gryze po darbo, nepuola sakyti savo moterims- ''klausyk sesk pasnekesime, as tau noriu papasakoti kaip man sekesi siandien biggrin.gif ''
Vyrai megsta issidriebti priesais TV ir jungineti kanalus, ar siaip kazka  nesamoninga ziureti. Jie ziuri TV ne del to, jog jiems labai idomu, jiems reikia paprasciausiai tumpam pabuti ramybeje. Moterys daro klaida sakydamos vyrams, ''kodel tu tyli, nesneki su manimi, kas blogai ir t.t.?''
Kai maniskis gryzta po darbo, as dazniausiai nepuolu su juo ''bazarinti'', palieku ramybej ir visada po kokios valandos ar dvieju matau kaip jis pats tada nori sneketi, ar sypsos biggrin.gif
Anksciau kai as prdedavau su juo sneketi arba klausineti per daug kai jis gryzdavo i namus, pastebedavau jog labai daznai apsipykdavome,tad pasimokiau mirksiukas.gif

Matau Rico, mes panasu m drinks_cheers.gif astyma turim


niekada netikiu tokia literatura, kuri aiskina kokie yra VISI zmones... manishkis grizes nei prie teliko guli, nei kojines savo meto kur papuole, nei kalbetis vengia - ir as tikrai nesitvarkau namu, nes tuoj vyras griz namo ir jam taip maloniau... kazkaip man cia keistokai viskas... nu bet visi gyvenam taip kaip mum geriau... as asmenishkai tikrai nesu baisiai tvarkingas zmogus, bet jau besivoliojancios svetainej purvinos kojines butu siek tiek per daug - ir tikrai neiciau ir nerankiociau schmoll.gif O dar jei vyras uzpyktu, kad as su juo pradedu sneketis jam tik namo grizus tai is vis nesuprasciau kodel seima sukurem blink.gif
Atsakyti
Tu nerinktum ir as to nedaryciau. Bet yra tos kurios taip daro ir jos laimingos. Laimingos kad turi gerus vyrus.
Atsakyti
QUOTE(MichGirl @ 2008 05 16, 01:32)
niekada netikiu tokia literatura, kuri aiskina kokie yra VISI zmones... manishkis grizes nei prie teliko guli, nei kojines savo meto kur papuole, nei kalbetis vengia - ir as tikrai nesitvarkau namu, nes tuoj vyras griz namo ir jam taip maloniau... kazkaip man cia keistokai viskas... nu bet visi gyvenam taip kaip mum geriau... as asmenishkai tikrai nesu baisiai tvarkingas zmogus, bet jau besivoliojancios svetainej purvinos kojines butu siek tiek per daug - ir tikrai neiciau ir nerankiociau  schmoll.gif  O dar jei vyras uzpyktu, kad as su juo pradedu sneketis jam tik namo grizus tai is vis nesuprasciau kodel seima sukurem  blink.gif


MichGirl,
tu esi pilnai teisi, jog visi gyvenam kaip mums geriau.
Mano tevas buvo labai didelis pedantas ir iki siol yra. Pykdavo ant mano mamos jei rasdavo kur kokia dulkyte nenuvalyta, nors mano mama turejo mane ir mano sese priziureti.... labai daug jie pykdavosi del tvarkos! O veliau ir issiskyre unsure.gif
Taip gal mano vyras ir nera pedantas, bet man zymiai lengviau, kai jis man nenurodineja kaip ka tvarkyti ar valyti- del to ir pykciu del tvarkos neturim rolleyes.gif
Maniskis turi bizni, jis labai daug dirba, parnesa pinigus i namus- man nera slykstu pakelti jo kojines, jei jis pamirstu jas nunesti kur joms vieta. Bet nesakau, jog tai toleruoju. Prasiau jog nebepalikinetu daugiau, nes jis taip pat turi rankas- jau gan senokai man neteko ju matyti besivoliojant svetainej thumbup.gif
Atsakyti
Na, as puolu tvarkytis MB griztant namo, nes dazniausiai iki tol nesusitvarkiau blush2.gif Kol mazius buvo mazesnis, nieko, bet dabar laiko daugiau turiu laisvom rankom, tai ir tvarkausi... Kai zuikis buvo is vis mazas budavo, kad MB grizes is darbo dar valgyt padaro. blush2.gif
Reikia ir is kitos puses pagalvoti - jis kelia 6, eina dirbti, grizta namo, o as puse dienos praleidus SM negaliu kilimo issiurbti ar vonios isplauti? Galiu ir daugiau.
Sakau, kai ana diena po miesta su popieriais pravazinejau, tikrai nesunku is traukinio i autobusa, paeiti 10 min, pasedeti valanda... parejau - tiesiai ant sofos ir sedejau negyva puse valandos (kai pagalvoji tikrai nieko sunkaus nedariau ir kasdiena vaikstau bent po valanda, greitu tempu,) ne tik fizinis nuovargis... MB ir pica paeme nors jau ruosiausi valgyt daryti kai grizo.
Buna manasis grizta ir pradeda "kabinetis", tai sakau, ko cia kabinejies kaip sena boba; bet kai paziuri is kitos puses- tiesa sako blush2.gif
Vakar taip gerai pasikalbejom- jis nori man kuo geriau, kad buciau gera mama ir zmona, tvarkinga ir grazi; kad labiau saves ziureciau blush2.gif ir as jauciu tai, kad reikia truputi pasistiebti.
Ir tikrai norisi del mylimo zmogaus kazka gero ir smagaus padaryti, kad jam po sunkios dienos butu smagu grizti i jaukius namus
O del ko pyktis galima susirasti labai norint... ir del svarbesniu dalyku nei kojines...
Maniskis buna kartais irgi palieka salia sofos (bet tai nereiskia, kad namai siukslynas). Bet tai dazniausiai buna kai uzmiega ten, o ji pazadinus nusimauna ir pusiau miegodamas eina i lova. Nenukrenta man rankos, ypac, kad tai nera kazkas piktybisko smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Rico @ 2008 05 16, 11:11)
Na, as puolu tvarkytis MB griztant namo, nes dazniausiai iki tol nesusitvarkiau  blush2.gif Kol mazius buvo mazesnis, nieko, bet dabar laiko daugiau turiu laisvom rankom, tai ir tvarkausi... Kai zuikis buvo is vis mazas budavo, kad MB grizes is darbo dar valgyt padaro.  blush2.gif
Reikia ir is kitos puses pagalvoti - jis kelia 6, eina dirbti, grizta namo, o as puse dienos praleidus SM negaliu kilimo issiurbti ar vonios isplauti? Galiu ir daugiau.
Sakau, kai ana diena po miesta su popieriais pravazinejau, tikrai nesunku is traukinio i autobusa, paeiti 10 min, pasedeti valanda... parejau - tiesiai ant sofos ir sedejau negyva puse valandos (kai pagalvoji tikrai nieko sunkaus nedariau ir kasdiena vaikstau bent po valanda, greitu tempu,) ne tik fizinis nuovargis... MB ir pica paeme nors jau ruosiausi valgyt daryti kai grizo.
Buna manasis grizta ir pradeda "kabinetis", tai sakau, ko cia kabinejies kaip sena boba; bet kai paziuri is kitos puses- tiesa sako  blush2.gif
Vakar taip gerai pasikalbejom- jis nori man kuo geriau, kad buciau gera mama ir zmona, tvarkinga ir grazi; kad labiau saves ziureciau  blush2.gif ir as jauciu tai, kad reikia truputi pasistiebti.
Ir tikrai norisi del mylimo zmogaus kazka gero ir smagaus padaryti, kad jam po sunkios dienos butu smagu grizti i jaukius namus
O del ko pyktis galima susirasti labai norint... ir del svarbesniu dalyku nei kojines...
Maniskis buna kartais irgi palieka salia sofos (bet tai nereiskia, kad namai siukslynas). Bet tai dazniausiai buna kai uzmiega ten, o ji pazadinus nusimauna ir pusiau miegodamas eina i lova. Nenukrenta man rankos, ypac, kad tai nera kazkas piktybisko  smile.gif


Rico, tu esi tikra saunuole, jog nesigedini sakyti tiesa... thumbup.gif
Tu teisi, zmona, norinti islikti vyrui patraukli- turi truputi kartais ''pasistiebti'' ax.gif
Pas mane taip pat kartais buna tokios dienos, jog tingisi pasidazyti, ar jei plaukai susiriebalave- tingisi isplauti.... bet pas mane dazniausiai tas tinginiukas porai dienu, o tada pas mane prasideda grozio proceduros- kauke plaukams, veidui, issitepu visa savaiminio idegimo kremukais, pasidazau, graziai apsirengiu tongue.gif
Net ir pati zymiai grazesne jauciuosi, o ir vyras kai vakare pamato- akutes pavarto, vos ne kur as siandien buvau tokia grazi? g.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Malonu, kai vyras ivertina mano pastangas,kai as noriu jo akytes palepinti thumbup.gif
O be to, ir pas mane nuotaika zymiai geresne mirksiukas.gif

Atsakyti
Michgirl drinks_cheers.gif su tavo postu 4u.gif

Paskaicius jusu pasisakymus kaip stengetes vyra patenkinti,man gaila jusu pasidare unsure.gif ,nes man tai jau butu kaip vergavimas.Nei vienam vyrui rankos nenukris ,kai jis su shkurlium pereis ir grindis isvalys,kambariuis issiurbliuos,ar dulkes nuvalys -juk tai ne tik moters darbas.Ir nebutina ieskoti priezasciu pateisinti,kodel jus visa tai PRIVALOT ar TURIT daryti schmoll.gif .Jus sakot jis dirba ir pinigus uzdirba-tai tiesa,bet ir jus dirbat 24/7 ir uz tai jums niekas nemoka. Be to i ta darba ieina ne tik vaiko prieziura ,taip kad ir jus man atroodo nusipelnot tokio pat poisio kaip ir jis. mirksiukas.gif Kas liecia pasidazyma ar galvos issiplovima tai irgi juokingai skamba,nes realybeje jei jau eis i sona tai ir nueis-ir nesvarbu ar tu busi grazi kaip Barbe ar baisi ir susivelus kaip ragana 4u.gif

Atsakyti
QUOTE(mamia @ 2008 05 16, 16:06)
Paskaicius jusu pasisakymus kaip stengetes vyra patenkinti,man gaila jusu pasidare unsure.gif ,nes man tai jau butu kaip vergavimas.Nei vienam vyrui rankos nenukris ,kai jis su shkurlium pereis ir grindis isvalys,kambariuis issiurbliuos,ar dulkes nuvalys -juk tai ne tik moters darbas.Ir nebutina ieskoti priezasciu pateisinti,kodel jus visa tai PRIVALOT ar TURIT daryti schmoll.gif .Jus sakot jis dirba ir pinigus uzdirba-tai tiesa,bet ir jus dirbat  24/7 ir uz tai jums niekas nemoka. Be to i ta darba ieina ne tik vaiko prieziura ,taip kad ir jus man atroodo nusipelnot tokio pat poisio kaip ir jis. mirksiukas.gif  Kas liecia pasidazyma ar galvos issiplovima tai irgi juokingai skamba,nes realybeje jei jau eis i sona tai ir nueis-ir nesvarbu ar tu busi grazi kaip Barbe ar baisi ir susivelus kaip ragana 4u.gif

as neisdrisau taip rasyti, pabijojau buti isspirta is temos. lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(zvaigzde17 @ 2008 05 15, 17:04)
Taip pat, as kazkada skaiciau viena psichologine knyga, buvo parasyta jog VISI vyrai yra tokie, jog kai jie gryzta po darbo i namus, jiems reikia laiko persiorienuoti... Juk dauguma vyru, gryze po darbo, nepuola sakyti savo moterims- ''klausyk sesk pasnekesime, as tau noriu papasakoti kaip man sekesi siandien biggrin.gif ''

maniškis (turbūt kaip daug skandinavų) visada pirmiausia klausia, kaip diena praėjo, pasakoja, kaip jam sekėsi.
Atsakyti
QUOTE(mamia @ 2008 05 16, 14:06)
Paskaicius jusu pasisakymus kaip stengetes vyra patenkinti,man gaila jusu pasidare unsure.gif ,nes man tai jau butu kaip vergavimas.Nei vienam vyrui rankos nenukris ,kai jis su shkurlium pereis ir grindis isvalys,kambariuis issiurbliuos,ar dulkes nuvalys -juk tai ne tik moters darbas.Ir nebutina ieskoti priezasciu pateisinti,kodel jus visa tai PRIVALOT ar TURIT daryti schmoll.gif .Jus sakot jis dirba ir pinigus uzdirba-tai tiesa,bet ir jus dirbat  24/7 ir uz tai jums niekas nemoka. Be to i ta darba ieina ne tik vaiko prieziura ,taip kad ir jus man atroodo nusipelnot tokio pat poisio kaip ir jis. mirksiukas.gif  Kas liecia pasidazyma ar galvos issiplovima tai irgi juokingai skamba,nes realybeje jei jau eis i sona tai ir nueis-ir nesvarbu ar tu busi grazi kaip Barbe ar baisi ir susivelus kaip ragana 4u.gif


Mamia,
tau nereikia manes gaileti, nesu as savo vyro verge, bet man daugiau gaila butu tavo vyro, jei tu nedirbi- priziuri namie vaikus, o jis grizta is darbo ir dar jam siurbliuoti kambarius reikia g.gif
Manau, jei as parnesciau i namus pinigus, o mano vyras priziuretu sunu namuose- tikrai tikeciausi gryzdama i namus rasti nors elementaria tvarka, o ne jovala. Beje, jei dar pavargusi isgirsciau is savo vyro lupu- ''eik issiurbliuok namus'', ar ''padaryk man valgyti'' tikrai pamastyciau kodel as istekejau uz tokio nesupratingo vyro mirksiukas.gif
Antra, neminejau jog privalau ar turiu savo vyra tenkinti visa tai darydama. Tai yra malonumas man thumbup.gif
O jei del poilsio- kai mano vyras nedirba, jis isleidzia mane viena eiti i ''shopping'us'' (man tai puikiausias poilsis), nueinu pasidaryti veido masaza, manikiura, pedikiura, susitinku su drauge, nueinam kur vyno isgerti ir mano vyras neskambina man kas 15minuciu, klausinedamas ''kada grysi''. Jis puikiai susitvarko su musu sunumi ir jam nesunku, kai jis pailsejes, ir namus sutvarkyti, ir mazaji priziureti thumbup.gif
Man keista, kai moteris pasako, jog nesvarbu kaip tu trodai- kaip barbe, ar kaip ragana, yra tas pats.
Na, jei as buciau vyras ir mano zmona atrodytu kaip ragana, tada manau issirinkciau barbe biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
Maniskis save visada labai priziuri, man tai labai patinka. Nepakesciau, jei mano vyras butu apsileides ir jei jam nerupetu, ar jis man iki siol patrauklus schmoll.gif
Atsakyti