Įkraunama...
Įkraunama...

ar draugas perka dovanu?

QUOTE(meravigliosa @ 2009 02 23, 11:49)
perka, ir dažnai. gėlės praktiškai visada namie šviežios, tik nuvysta jau ir kitų žiūrėk gaunu... tai smulkmenėlę kokią, tai brangia dovaną, tai kuro įpila, tai maisto atveža, tai nuveža kur pasibūt romantiškai, tai pats ką sumeistrauja gražaus, tai laišką parašo, tai parduotuvėj atima piniginę ir pats sąskaitą apmoka... ir bariausi, ir mėgavausi, ir draudžiau, ir džiaugiausi, ir vengiau kur eiti kartu.. sako: "neturėsiu už ką, negausi nieko". išlepino labai.. nepatinka man, kad taip daug ir dažnai viskas, bet negaliu įtikint jo niekaip liautis! o pati atsakyti bent panašiu kiekiu neturiu galimybių..

smalsumas mane pribaigs, jei nepaklausiu... o tai draugas ar vyras? Jei draugas, tai kartu gyvenate ar tik susitikinejate?
Atsakyti
QUOTE(Alexandra.R. @ 2009 02 24, 10:42)
smalsumas mane pribaigs, jei nepaklausiu... o tai draugas ar vyras? Jei draugas, tai kartu gyvenate ar tik susitikinejate?


draugas, jau metus susitikinėjam, kartu negyvenam, vienas pas kitą nenakvojam ax.gif
Atsakyti
Šiaip gėlių atveža visada kiekvieno mėn 20 dieną, tai šiokia tokia proga.
Labai nustebai, kai per Valentino dieną gavau molbertą dovanų. Kažkada senai senai buvau užsiminusi, kad jo labai noriu ir GALBŪT jei turėčiau, tai vėl grįžčiau prie piešimo (čia profesija mano tokia). Įpareigojanti ir ;labai netikėta dovana, net stebėjausi tokiu orginalumu
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Forget The Pain: 24 vasario 2009 - 15:54
Kai gyvenome Kaune, tai gėlės nelabai spėdavo nuvysti, kai ir vėl gaudavau naujų. Tačiau dabar, kai persikraustėme į savo sodybą, o ir darbas vyro ne mieste, gėlių gaunu tik tada, kai yra kokia proga. O dėl dovanų, tai tuolabiau. Tik progomis. smile.gif
Atsakyti
As dazniausiai geles ir dovanas gaunu tik progomis,aisku gelyciu noretusi dazniau,bet ka jau...uztenka 4u.gif gal kai geriau gyvensim bus ir tu gelyciu daugiau.
Atsakyti
Gaunu ne taip dažnai kaip norėtusi,bet dovanos tai thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(karoliukkas @ 2009 02 28, 20:14)
Gaunu ne taip dažnai kaip norėtusi,bet dovanos tai thumbup.gif

as tai kiekvieno menesio 27 diena po orchideja...tai jau nera kur deti lotuliukas.gif
Atsakyti
labos mergaites,o as daznai dovanoju geles,dovanas,smulkmenas,ir per du metus karta is jos gavau kojines! cool ???
Atsakyti
Pries pora savaiciu padovanojau zieda. O siaip retokai, bet dovanos noriu tiketi patinka.
Atsakyti
QUOTE(Mindendas @ 2009 03 04, 16:36)
labos mergaites,o as daznai dovanoju geles,dovanas,smulkmenas,ir per du metus karta is jos gavau kojines! cool ???

per du metus vienus kojines? nu iki cool tikrai toli ... smile.gif niekada jokiomis progomis jokiu dovanu? g.gif
Atsakyti
Nuolatos jauciu demesi is savo mylimojo,ir geliu gaunu ir dovanu ypatingomis progomis,malonu kad galvoja apie mane,bet mums svarbiausia laikas praleistas kartu,to neatstos jokios dovanos... 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(Mindendas @ 2009 03 04, 16:36)
per du metus karta is jos gavau kojines! cool ???

gal kojiniu neturit,ar retai jas keiciat? lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Mindendas @ 2009 03 04, 16:36)
labos mergaites,o as daznai dovanoju geles,dovanas,smulkmenas,ir per du metus karta is jos gavau kojines! cool ???


ga cia subtili uzuomina apie koju higiena? lotuliukas.gif
Atsakyti