Įkraunama...
Įkraunama...

Receptai su nuotraukomis

QUOTE(Ingule20 @ 2008 04 15, 15:37)
drinks_cheers.gif  aš savanoriu maximoj kai paklausiau apie lavašus, pardavėjos išpūtė akis ir klausė-o kas čia yra?  biggrin.gif
Šiandien dariau vištienos vėrinukus-šašlykiukus, ačiū mergaitėms už rceptus ir pagalbą pagaliukų beieškant. Taigi, vakar užmarinavau vištos krūtinėlės gabaliukus druska, truputėliu cukraus, vištienos prieskoniais, kariu, baziliku, medum ir baltu vynu. Šiandien suvėriau ant iešmukų:
user posted image
tada viską į orkaitę ant grotelių (po apačia, aišku, skarda), pakepinau apie 10 min, o paskui įjungiau grilių. Valgiau su kuskusu, agurkais ir konservuotom morkytėm su žirneliais:
user posted image

koks vasariskas patiekaliukas mmm kaip skaniai atrodo thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Lera @ 2008 04 15, 14:21)
tik nepersidekok, nieko ten nebuna buvau šiandien spec. nuvažiavus nera ten jokių lavasų tortiliju taip kokiu nori lavašu NERA  schmoll.gif  veltui važiavau blink.gif

Būna tikrai to lavašo prie duonos kur nors kukliai apatinėse lentynose priglausta (Iki parduotuvėse) 4u.gif tik kažkada girdėjau tokį "gandą", kad didesnė tikimybė jo rasti tam tikrom savaitės dienom (lyg ir savaitės pradžioje? ), nes jo galiojimo laikas gana trumpas
Atsakyti
QUOTE(dziugena @ 2008 04 15, 16:06)
Būna tikrai to lavašo prie duonos kur nors kukliai apatinėse lentynose priglausta (Iki parduotuvėse)  4u.gif  tik kažkada girdėjau tokį "gandą", kad didesnė tikimybė jo rasti tam tikrom savaitės dienom (lyg ir savaitės pradžioje? ), nes jo galiojimo laikas gana trumpas

į iki vaikštau kiekvieną rytą niekada nieko panašaus nebuvo , katik ten buvau paklausiau sako nebuna pas mus (čia kaune) verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(6663 @ 2008 04 15, 04:19)
Grikiu paploteliai:

Tokius dariau pirma karta (gan sveikuolishki smile.gif ): grikiu kruopas pamerkiau ish vakaro, kita diena jas sumaliau blenderyje. I ta mase ipjausciau turputi silpnai marinuotu pievagrybiu, sutryniau cesnako ir imushiau kiaushini. Truputis prieskoniu, pipiru,galima ir shaukshciuka majonezo ir..kepam keptuveje su trupuciu aliejaus..
Gaunasi gan sausoki, tad skanu su ashtresnem salotom ar padazu...

user posted image


sugundei, reiks pamegint pasidaryt thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(dziugena @ 2008 04 15, 16:06)
Būna tikrai to lavašo prie duonos kur nors kukliai apatinėse lentynose priglausta (Iki parduotuvėse)  4u.gif  tik kažkada girdėjau tokį "gandą", kad didesnė tikimybė jo rasti tam tikrom savaitės dienom (lyg ir savaitės pradžioje? ), nes jo galiojimo laikas gana trumpas

Nu bliamba, tu užmačiusi jo nusipirk ir nufotkink mums pakuotę parodyti, ok? smile.gif vienos randa, kitos neranda, toks įspūdis, kad lavašus kepa, ar veža tik į Vilnių, arba jo užmato tik išrinktosios lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Pukis Baisalis @ 2008 04 15, 17:53)
sugundei, reiks pamegint pasidaryt  thumbup.gif

sekmes ir skanaus 4u.gif
nepamirshk salotu ar padazo!!!
Atsakyti
Kotletukai su bulviu koshe:

Pasinaudojau ideja ish kitu kulinariu: labai patiko, nes lengva ir labai skanu:
Vishtienos farshas (tik toki turejau, galima bet koki), pokutis varshkes (stengiuosi deti kur reikia, kur nereikia, nes daug turiu biggrin.gif ), truputis piene ar vandeny pamirkyto batono, kiaushinis, cesnakas, vishtienos prieskoniai, juodieji pipirai. Idaras - bulviu koshe.
Kepiau orkaitej, todel patiko, nereikia stoveti prie virykles: buvo toookie minkshtuciai (gal del varshkes? g.gif ) ir skanuciai...Niam.

user posted image

Sk 4u.gif anaus
[/quote]
Labai skaniai atrodo, kaip visada 4u.gif tik noreciau suzinoti salotyciu receptuka ax.gif
Atsakyti
[quote=sandrucka,2008 04 15, 19:57]
Kotletukai su bulviu koshe:


[/quote]
Labai skaniai atrodo, kaip visada 4u.gif tik noreciau suzinoti salotyciu receptuka ax.gif
[/quote]
Aciu, tik su shiuo patiekalu salotu nedariau smile.gif , valgem su mano raugtais agurkeliais ir su raugintais kopustais( kopustai, svogunu laishkai, saulegrazu aliejus) 4u.gif
Atsakyti
Atleiskit man neismanelei, kopustus ir turejau galvoj blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(sandrucka @ 2008 04 15, 20:22)
Atleiskit man neismanelei, kopustus ir turejau galvoj  blush2.gif

baik tu, koks cia atleisk smile.gif ..
pati kalta, galvojau matosi, kad raugti kopusteliai tongue.gif ..
Atsakyti
Svarbiausia, kad issiaiskinom , kas ten taip skaniai atrodo mirksiukas.gif 4u.gif
Atsakyti
Musu pietus, kepsniukai user posted image

kiaulienos kumpi supjaustom ir atmusam + prieskoniai, tada aptepam majonezu, dedam svoguna ir i ikaitinta orkaite ~ 15 min, paskui ant virsaus dar pomidoro ir surio gabaliuka, dar 10 min ir skanaus mirksiukas.gif
Atsakyti