Įkraunama...
Įkraunama...

Virtuvės baldai

QUOTE(Ashai @ 2008 05 07, 17:14)
ax.gif Na va ir mano virtuvėlė jūsų dėmesiui, ir nedideliai kritikai  blush2.gif
http://picasaweb.goo...ManoVirtuvL2008
rolleyes.gif



thumbup.gif thumbup.gif ypač kampas. o ar čia jau taip buvo siena nestačiu kampu, ar patys taip sugalvojot padaryt?
aš dar dėl visiško spalvų vientisumo buitinę techniką dėčiau vienodą (turiu omeny baltas šaldytuvas, o kiti metaliko. Bet ką aš čia šneku - pati iš taupumo iš pradžių taip darysiu, nes jau turim beveik naują baltą šaldytuvą, o paskui jau žiūrėsim, gal perdažysim...
Atsakyti
As del virtuves apsisprendziau. Idejau vizija i dienorasti.
Atsakyti
QUOTE(Lilajar @ 2008 05 07, 20:28)
As del virtuves apsisprendziau. Idejau vizija i dienorasti.


Apziurejau tavo virtuves projekteli smile.gif O saloj kriaukle? Ar as ne taip kazka matau? Bus patogu?
Atsakyti
QUOTE(Rimvyda @ 2008 05 07, 18:37)
simpatiska, man gal noretusi virsutiniu spinteliu su stiklu g.gif

man taip pat pasirodė drinks_cheers.gif
QUOTE
Vis tiek ir per matinį stiklą matosi kas viduje sudėta

ot ir ne ax.gif - pas mane matinis stiklas ir nieko, nebent gal jei su prožiku tiesiai į spintelę šviestum.
Atsakyti
QUOTE(Irongė @ 2008 05 07, 18:54)
thumbup.gif  thumbup.gif ypač kampas. o ar čia jau taip buvo siena nestačiu kampu, ar patys taip sugalvojot padaryt?
aš dar dėl visiško spalvų vientisumo buitinę techniką dėčiau vienodą (turiu omeny baltas šaldytuvas, o kiti metaliko. Bet ką aš čia šneku - pati iš taupumo iš pradžių taip darysiu, nes jau turim beveik naują baltą šaldytuvą, o paskui jau žiūrėsim, gal perdažysim...

Tam kampe pas mus eina kanalizacijos nuorinimo vamzdis ir dar kažkoks vamzdis, tai vyras juos paslėpė po gipskartoniu ir taip gavosi kaip jau matosi thumbup.gif
Na šaldytuvą mes jau nužiūrėjom metaliko tik truputį reikia palaukti...kol sutaupydiu kiek trūksta blush2.gif

QUOTE(vasarė @ 2008 05 07, 20:11)
man taip pat pasirodė  drinks_cheers.gif

ot ir ne  ax.gif  - pas mane matinis stiklas ir nieko, nebent gal jei su prožiku tiesiai į spintelę šviestum.

Na nesakau kad kiaurai matytųsi, bet formos tai jau taip, o pas mane ten ivairūs kavos ir arbatos serviziukai, tai jie nelabai vienodai stovi ... tongue.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ashai: 07 gegužės 2008 - 20:23
QUOTE(Rimvyda @ 2008 05 06, 10:11)
Na mes pasitarę su projektuotoju darysim uždaroje spintelėje tiesiog dar neišsirinkome kokį spintelės atidarymo tipą imsim, kainos panašios tik aišku bus brangiau nei šiaip ja padėti kur nors... Kadangi visa kita buitinė technika integruojama kažkaip man ta mikrobangė kaip koks svetimkūnis, tai ir nutarėm uždaryti į spintelę biggrin.gif


pas mus irgi paprasta mikrobanginė paslėpta spintutėje biggrin.gif labai džiaugiuos, kad taip padarėm thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Lilajar @ 2008 05 07, 20:28)
As del virtuves apsisprendziau. Idejau vizija i dienorasti.


o kiek kvadratų jūsų virtuvė? visai erdvi atrodo, ir salelė telpa thumbup.gif aš tai pagalvojau, kad ta kriauklė per vidurį bus tikras perliukas, man patinka ar kriauklė, ar viryklė su gartraukiu salelėj, deja, mūsų virtuvėj tai būtų ant praėjimo, tai atsisakiau šios idėjos,kad nesąmonių nepridarytume...

dėl spalvų sunku spręsti, nes jos labai jau netikros, ir jei stalviršis su raštu, man rodos be reikalo dėl praktiškumo abejoji, ant vienspalvių ir labai tamsių-šviesių viskas matosi, o toks turėtų būti kaip tik.

poster_offtopic.gif paklausiu: o plyteles katilinei jūs netyčia ne iš hansa turgaus per išpardavimą pirkot? vienas prie vieno su mūsų katiline ir sandėliuku lotuliukas.gif

Atsakyti
QUOTE(Irongė @ 2008 05 07, 22:11)
o kiek kvadratų jūsų virtuvė? visai erdvi atrodo, ir salelė telpa  thumbup.gif aš tai pagalvojau, kad ta kriauklė per vidurį bus tikras perliukas, man patinka ar kriauklė, ar viryklė su gartraukiu salelėj, deja, mūsų virtuvėj tai būtų ant praėjimo, tai atsisakiau šios idėjos,kad nesąmonių nepridarytume...

dėl spalvų sunku spręsti, nes jos labai jau netikros, ir jei stalviršis su raštu, man rodos be reikalo dėl praktiškumo abejoji, ant vienspalvių ir labai tamsių-šviesių viskas matosi, o toks turėtų būti kaip tik.

poster_offtopic.gif paklausiu:  o plyteles katilinei jūs netyčia ne iš hansa turgaus per išpardavimą pirkot? vienas prie vieno su mūsų katiline ir sandėliuku  lotuliukas.gif


kartu su valgomaju 22 kv., tai salai vietos per akis. Man jau atsibodo metytis su tom spalvom, tikiuosi, kad bus gerai.
O plyteles is senuku, ispardavimas buvo mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Ashai @ 2008 05 07, 17:14)
ax.gif Na va ir mano virtuvėlė jūsų dėmesiui, ir nedideliai kritikai  blush2.gif
http://picasaweb.goo...ManoVirtuvL2008
rolleyes.gif

O jau kampo idėja kokia thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
Sveikos, bigsmile.gif
Spec. AEG technikos kainos gegužes men. ka domina rasykit a.z. su savo emailo adresu persiusiu faila smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Ashai @ 2008 05 07, 17:49)
blink.gif Na stiklinių ir aš norėjau, bet kadangi turiu daug turto, o jį reikia sutalpinti, tai nesinori kad tas burdakas matytusi...Vis tiek ir per matinį stiklą matosi kas viduje sudėta  ax.gif


Aš irgi pas ką žiūrėjau, tai kontūrai padėtų indų matosi per tą matinį stiklą... ten galima tik kokias taures ar puodelius gražiai sudėti tokiose spintelėse drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(Nanda @ 2008 05 08, 18:06)
Aš irgi pas ką žiūrėjau, tai kontūrai padėtų indų matosi per tą matinį stiklą... ten galima tik kokias taures ar puodelius gražiai sudėti tokiose spintelėse  drinks_cheers.gif


Niu nežinau pas mus dabar toks oranžinis stiklas g.gif Aišku šiek tiek matosi, bet jei gražiai tvarkingai sudėta, kodėl gi ne...
Kažkaip keistai jūs čia rašot skirtingi aukščiai bardakas ir t.t Juk ne skalbinių krūva lotuliukas.gif
Atsakyti