Įkraunama...
Įkraunama...

Virtuvės baldai

QUOTE(Rimvyda @ 2008 05 08, 18:12)
Niu nežinau pas mus dabar toks oranžinis stiklas g.gif  Aišku šiek tiek matosi, bet jei gražiai tvarkingai sudėta, kodėl gi ne...
Kažkaip keistai jūs čia rašot skirtingi aukščiai bardakas ir t.t  Juk ne skalbinių krūva lotuliukas.gif



niu tai ir esmė, kad 'gražiai - tvarkingai' smile.gif
viena aišku, kad tokios spintelės tik indams būtų, o jau jei kruopas, makaronų maišelius - tai jau čia nepadėsi... taigi sakyčiau priklauso nuo to, kokią paskirtį numatom tokiom spintelėm,ir ar mėgstam tvarkytis. blush2.gif
Atsakyti
Beje, kažkas rašė, kad matinis stiklas sunkiai prižiūrimas. Mes dėjom listralį vietoj matinio, lengviau prižiūrimas. Man tai super jis. Beje, sukroviau lėkštes ir puodelius, nepasakyčiau, kad labai stipriai matosi. Tiesa jie baltos spalvos, tai matyt todėl smile.gif O iš kitos pusės gal ir gerai, kad matosi per juos, priverčia susitvarkyt thumbup.gif
Atsakyti
Kad pats matinis būna skitingas- vienas labiau permatomas , kitas toks visai baltas- nelabai kas pro jį matos tai tikrai blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Irongė @ 2008 05 08, 18:31)
niu tai ir esmė, kad 'gražiai - tvarkingai' smile.gif 
viena aišku, kad tokios spintelės tik indams būtų, o jau jei kruopas, makaronų maišelius - tai jau čia nepadėsi... taigi sakyčiau priklauso nuo to, kokią paskirtį numatom tokiom spintelėm,ir ar mėgstam tvarkytis.  blush2.gif

Nu nebeistveriau - mano patarimas -atsikratyti tokiu iprociu, kaip laikyti kruopas ar makaronus maiseliuose. Dabar pilna paciu ivairiausiu indu biriems produktams - jei jau perkate nauja virtuve, tai nepagailekite ir keliu desimtiniu ir nusipirkit vienodus tik skirtingu dydziu indelius - ir tada ar spintele su matiniu stiklu ar su nematiniu ar stalciu atidarysite visuomet bus ideali tvarka (netgi nieko nepribires is suplysusiu maiseliu, bus lengva viska surasti ir lengva i puoda supilti). Pas mane stalciai, bet ir juos maloniau atidaryti, kai indeliai tvarkingai sudelioti.
As turiu kita problema, kai pamatau grazesnius indelius, tai vis noriu kita kolekcija susipirkti lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(reg @ 2008 05 08, 20:10)
As turiu kita problema, kai pamatau grazesnius indelius, tai vis noriu kita kolekcija susipirkti lotuliukas.gif


Aš irgi tokią problemą turiu biggrin.gif tik ji pasireiškia ne tik indelių pirkime, o ir indų ir t.t. biggrin.gif

O kur laikot arbatas ir prieskonius? Prieskoniai tai indeliuose, o juos norisi sudėt kur į vieną krūvą, į kokią dėžutę, bet neužmačiau dar tokios tinkamos. Tas pats klausimas ir apie arbatas. Turiu metalinių dėžučių, bet norisi, kad jos būtų tvarkingai g.gif
Atsakyti
QUOTE(Stikline @ 2008 05 08, 20:14)
Aš irgi tokią problemą turiu biggrin.gif tik ji pasireiškia ne tik indelių pirkime, o ir indų ir t.t.  biggrin.gif 

O kur laikot arbatas ir prieskonius? Prieskoniai tai indeliuose, o juos norisi sudėt kur į vieną krūvą, į kokią dėžutę, bet neužmačiau dar tokios tinkamos. Tas pats klausimas ir apie arbatas. Turiu metalinių dėžučių, bet norisi, kad jos būtų tvarkingai  g.gif

Arbatas aš stikliniuose indeliuose su sandariu dangteliu užsidarančiu laikau ax.gif
Atsakyti
QUOTE(reg @ 2008 05 08, 20:10)
Nu nebeistveriau - mano patarimas -atsikratyti tokiu iprociu, kaip laikyti kruopas ar makaronus maiseliuose. Dabar pilna paciu ivairiausiu indu biriems produktams - jei jau perkate nauja virtuve, tai nepagailekite ir keliu desimtiniu ir nusipirkit vienodus  tik skirtingu dydziu indelius - ir tada ar spintele su matiniu stiklu ar su nematiniu ar stalciu atidarysite visuomet bus ideali tvarka (netgi nieko nepribires is suplysusiu maiseliu,  bus lengva viska surasti ir lengva i puoda supilti). Pas mane stalciai, bet ir juos maloniau atidaryti, kai indeliai tvarkingai sudelioti.
As turiu kita problema, kai pamatau grazesnius indelius, tai vis noriu kita kolekcija susipirkti lotuliukas.gif



smile.gif čia jau trubtūt nukrypome į lankas, bet pasisakysiu.

Taip aš irgi mėgstu indelius ir susipirkčiau jų begalę, jei tik būtų kur dėti smile.gif Bet taip pat ir naudojų kelių rūšių ryžius pvz., ir visada noriu žinoti kokius konkrečiai imu iš spintelės - jei jau su indeliais, tektų su visa pauote ten grūsti. Be to paprastai perku tokius produktus, kurie turi dėžutę, arba lipduką ir praplėšus pakuotę lengvai sandariai vėl uždaromi, arba kitu atveju aišku tenka perpilti į indą.

na, bet ačiū dievui man ir negresia problemos su stiklais - iš viso neturėsiu pakabinamų spintelių, ir viskas bus stalčiuose, kuriem nusipirkau skirtukus, kad galėčiau dėti ne tik indelius thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Irongė @ 2008 05 09, 07:59)
smile.gif čia jau trubtūt nukrypome į lankas, bet pasisakysiu.

Taip aš irgi mėgstu indelius ir susipirkčiau jų begalę, jei tik būtų kur dėti smile.gif Bet taip pat ir naudojų kelių rūšių ryžius pvz., ir visada noriu žinoti kokius konkrečiai imu iš spintelės - jei jau su indeliais, tektų su visa pauote ten grūsti. Be to paprastai perku tokius produktus, kurie turi  dėžutę, arba lipduką ir praplėšus pakuotę lengvai sandariai vėl uždaromi, arba kitu atveju aišku tenka perpilti į indą.
na, bet ačiū dievui man ir negresia problemos su stiklais - iš viso neturėsiu pakabinamų spintelių, ir viskas bus stalčiuose, kuriem nusipirkau skirtukus, kad galėčiau dėti ne tik indelius thumbup.gif

Sutinku drinks_cheers.gif ir pas mane ryžių kokios 6 rūšys doh.gif ir spintelių nekabinsiu, tik nedideles stiklines lentynėles - va ir bus graži vieta arbatos indelims sudėti (jų irgi turiu daugybę, bet kai bus viešai, reikės susipirkti bent jau derančius tarpusavyje arba dar geriau - stiklinius... thumbup.gif ), na gal dar ir puodelius gražius ten pastatysiu, o gal ir ne... g.gif ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Irongė @ 2008 05 09, 07:59)
smile.gif čia jau trubtūt nukrypome į lankas, bet pasisakysiu.

Taip aš irgi mėgstu indelius ir susipirkčiau jų begalę, jei tik būtų kur dėti smile.gif Bet taip pat ir naudojų kelių rūšių ryžius pvz., ir visada noriu žinoti kokius konkrečiai imu iš spintelės - jei jau su indeliais, tektų su visa pauote ten grūsti.


cia ir as dar prie tos temos ne i tema biggrin.gif

drinks_cheers.gif ir dar viena argumenta pazersiu smile.gif Dar ant pakuociu buna galiojimo data, o tas nieks nenugincins yra labai svarbu smile.gif Nors indeliuose produktai man grazu ir patogu 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vasara77: 09 gegužės 2008 - 08:49
QUOTE(agente009 @ 2008 05 09, 08:41)
Sutinku  drinks_cheers.gif ir pas mane ryžių kokios 6 rūšys  doh.gif ir spintelių nekabinsiu, tik nedideles stiklines lentynėles - va ir bus graži vieta arbatos indelims sudėti (jų irgi turiu daugybę, bet kai bus viešai, reikės susipirkti bent jau derančius tarpusavyje arba dar geriau - stiklinius...  thumbup.gif  ),

Gincytis beprasmiska - kiekviena pasirenka sau priimtina varianta - jei norisi tu pokeliu, tai nieko nepadarysi, pirmyn. Tik ir as turiu skirtingas ryziu rusis, bet jas skiriu vizualiai (tai patirties dalykas) - indelius tik tuos ir renkuosi, kad matyciau tik atidarius spintele. Kitas variantas - daikta visada padeti i ta pacia vieta
Atsakyti
QUOTE(vasara77 @ 2008 05 09, 09:48)
cia ir as dar prie tos temos ne i tema biggrin.gif

drinks_cheers.gif  ir dar viena argumenta pazersiu  smile.gif  Dar ant pakuociu buna galiojimo data, o tas  nieks nenugincins yra labai svarbu  smile.gif Nors indeliuose produktai man grazu ir patogu  4u.gif


Pas mane tai jokie produktai neužsilaiko taip ilgai, kad galiojimo laikas pasibaigtų rolleyes.gif Jei nusiperki pvz. ryžių pakelį, tai negi jis stovės ilgai?
Atsakyti
QUOTE(reg @ 2008 05 09, 09:54)
Gincytis beprasmiska - kiekviena pasirenka sau priimtina varianta - jei norisi tu  pokeliu, tai nieko nepadarysi, pirmyn. Tik ir as turiu skirtingas ryziu rusis, bet jas skiriu vizualiai (tai patirties dalykas) - indelius tik tuos ir renkuosi, kad matyciau tik atidarius spintele. Kitas variantas  - daikta visada padeti i ta pacia vieta



niu jaučiu jau gerai pridiskutavom apie ryžius... reiktų pereiti prie kokių makaronų.
o pradėjom nuo stiklinių durelių g.gif
bet teisingai rašai, kad čia jau turbūt skonio dalykas - tiesiog nori matyti pakuotėje, ar indelyje. ir argumentai vienam ar kitam būdui yra, tik vienoms vieni svarbus, kitoms kiti. ot vyrai pažvengų iš tokios mūsų diskusijos lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti