Įkraunama...
Įkraunama...

Finansinė padėtis

Jeigu dirbate daugiau stengdamos pagerintinti savo financine padeti ar nesijauciat "skriaudziancios" savo atzaleliu??
..man ir taip ir taip spaudzia sirdele..nes dazniausiai ir po eiliniu darbu norisi pailseti,skirti laiko sau,tarkim mazai zaidziu su juo..tenka parangint kazkuo uzsiimt vienam..ar as egoiste ir bloga mama?? g.gif blush2.gif
Atsakyti
Absoliučiai ne. Žinau, kad galėčiau ir kitaip, bet skiriu kiek skiriu to laiko. Ir pamokas paruošiam kartu, pažiūrim filmus ar pan. Man dar gerai tai, kad jos abi gali užsiimt, o aš tik fone "dalyvauju".
Atsakyti
o mes gyvenam is leliuko pasalpos ir mano teveliu pagalbos.bet kai lelius paaugs eisiu ieskoti darbo smile.gif
Atsakyti
QUOTE(bitė_MAJA @ 2006 01 12, 22:08)
man labai rūpi ir aš labai labai pergyvenu visada dėl nelaimingų vaikelių, liūdnų mamyčių... verysad.gif


Nesupratau blink.gif .Kur cia nelaimingi vaikeliai??? blink.gif blink.gif blink.gif
Kur liudnos mamytes??? blink.gif blink.gif

Kame reikalas?
Kokia cia uzuojauta ir kam?
Uzuojauta tempiancioms junga, ujamoms ir uzguitoms, bet turincioms "seima" reiksk, pataikysi pagal adresa, bite ....

liezuvis.gif
Atsakyti
sveikutes 4u.gif

maziu auginu viena, o tata pamperiu pokelio nenupirko... bet ne apie tai...
paskola butui, mokslai, aukle... nu lieka ne kas. dziaugiuosi, kad uz Kaledine premija maziaus kambari suremontuosiu thumbup.gif
kuri laika bandziau dirbti per 3 darbus, bet nerealu. stogas pavaziuoja... o va vakar zinot ka sumasciau? ogi ziurejau Valinsko vedama laida 6 nuliai milijonas ir likusiam remontui reiktu pabandyti laime sudalyvauti ten. vat sove tokia mintis, tik nzn ar igyvendinsiu, bet jei butu striuka, tai jauciu nuvaryciau tikrai. o ka? lotuliukas.gif


bite-MAJA, kam tu cia taip? neatrodau as nelaiminga. o ir mazai kas zino kad gyvenu viena... o ir mazius nelaimingas tai jau tikrai neatrodo liudnom akytem schmoll.gif
Atsakyti
Zilvine, 4u.gif
Labai grazus Tavo maziukas wub.gif
Kazkuo man i maniski panasus ax.gif tongue.gif
Atsakyti
Dieve kokios jus saunios ir stiprios, 4u.gif zaviuosiu jumis..ir tikrai kiti klaidingai masto,jog jei jau vienisa mama tai kokia vargsele..deja toli grazu neteisybe..jau bent as kiek macius seimu ,kuriose pragaras o ne meile..uz tat ir pasirinkau savarankiskumo ,ramybes kelia...gal tik su daugiau atsakomybes bigsmile.gif

Financai g.gif -manau imanoma laviruot tarp to ka turim..gal kaip tik tokiu budu zmogus labiau kreipi demesi i dvasinius poreikius ax.gif ?
Atsakyti
Galiu pasakyt toki dalyka, daug mano pazystamu issiskyrusiu mamu sugeba pragyventi be vyro pervedamu alimentu, juos taupo kelis metus, o po to dedasi kokius plastikinius langus, perkasi naujus baldus, naujas masinas, o vaikas verkia ir skambina tetukui, sakydamas, buk geras, nupirk man ta ar ana kompakta, lelyte ar net saldainiu, nes mama neperka. Skaudu kazkaip ir gaila tu vaikuciu.Pati su tuo susiduriau, kadangi taip elgiasi vyro pirmoji zmona.
Atsakyti
QUOTE(marsiukė @ 2006 02 10, 22:42)
Galiu pasakyt toki dalyka, daug mano pazystamu issiskyrusiu mamu sugeba pragyventi be vyro pervedamu alimentu, juos taupo kelis metus, o po to dedasi kokius plastikinius langus, perkasi naujus baldus, naujas masinas, o vaikas verkia ir skambina tetukui, sakydamas, buk geras, nupirk man ta ar ana kompakta, lelyte ar net saldainiu, nes mama neperka. Skaudu kazkaip ir gaila tu vaikuciu.Pati su tuo susiduriau, kadangi taip elgiasi vyro pirmoji zmona.


blogai, kad jai tekdavo taupyti istisus metus tam, kad suteikti tavo vyro vaikui geresnias gyvenimo salygas. manau, kad ji ne tik negaledavo leisti sau palepinti vaika, bet negaledavo ir sau "lishna" lupdazi nusipirkti.
o tai ka, tavo vyrui buvo gaila savo vaikui nupirkti koki kompakta arba lele, kad del to skundesi?
Atsakyti
Saunuole Viktute 4u.gif ,pataikei tiesiai i esme!

Man gaila ,jog vis atsiranda tokiu zmoniu,kuriems norisi kaip nors ikasti verysad.gif ,iskaudinti..be to cia dar,turbut, prisideda ir pavydo jausmas,jog jos taip gyventi nesugebetu doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Viktute @ 2006 02 10, 23:32)
blogai, kad jai tekdavo taupyti istisus metus tam, kad suteikti tavo vyro vaikui geresnias gyvenimo salygas. manau, kad ji ne tik negaledavo leisti sau palepinti vaika, bet negaledavo ir sau "lishna" lupdazi nusipirkti.
o tai ka, tavo vyrui buvo gaila savo vaikui nupirkti koki kompakta arba lele, kad del to skundesi?

Labai gaila, kad likau nesuprasta verysad.gif Vaikui mokami pinigai turi buti skirti jo poreikiams, o ne mamos lupdaziams ar aprangai (cia jau jos problema) o jei vaiko poreikiai yra antriniai ar paskutiniai vietoj, o pirmiausia reik susitvarkyti savo gyvenima, tai tikrai yra skaudu. Man tu pinigu negaila, gyvenu ir islaikau ne tik musu mergyte, savo vyra, o ir jo dukrai moku alimentus.Gyvenu neblogai ir jokio pavydo nejauciu.Gaila vaiko, kai sedi namuose istisai viena, o mama nezinia kur trankosi, ka veikia, ir pan0.0
Atsakyti
sutinku, kad vaiko pinigai ir yra skirti vaikams 4u.gif
bet pripazink, kad plastikiniu langu idejimas bute, kur gyvena vaikas prisideda prie vaiko gerbuvio.
gal ir neteisingai supratau tavo pirma zinute, nes joje tu parasei, kad pazisti moterys, kurios "sugeba pragyventi be vyro pervedamu alimentu, juos taupo kelis metus" ir uz tuos, savo pinigus jau suteikia geresnias gyvenimo salygas vaikui.
o sioje patikslini, kad visgi gauna jos tuos pinigus, bet vaikams taip nieko gero ir nenuperka. pagarba tau, kad moki uz savo vyra alimentus jo vaikui islaikyti hi.gif . ir geda tavo vyrui, kad niekur nedirbdamas (kaip supratau is to, kad ji islaikai) neranda laiko uzimti savo vaika is pirmos santuokos, juk galetu pasikviesti i svecius, galetumet juk draugauti su juo 4u.gif jei vaikas jauciasi vienisas, ar tik ne tevo pareiga paguosti vaika, apkabinti, pabuti su juo? jei mamos tuo metu nera salia. o jei mama laisva moteris, tai nemanau, kad galima ja teisti uz tai, kad "trankosi" kazkur. gal ne taip jau ji ir trankosi, gal daug dirba (nes kaip suprantu is bedarbio ji gauna tik po 125 Lt alimentu), kad isistatyti langus (o tai nera jau toks pigus malonumas) ir bando tvarkyti savo gyvenima. turi gi jinai tokia teise. o pinigus juk ji nei prageria, nei ant meiluziu savo neisleidzia?
Atsakyti