Įkraunama...
Įkraunama...

Finansinė padėtis

Tai ar manot,kad "kad uztenka tiek kiek yra",ar galima susipausti ir gyventi,jausti gerai,neproblematizuoti?
Atsakyti
Na ne man tikrai neužtenka tiek kiek yra sad.gif Nes tai tikrai nedaug,net nežinau kaip išgyvenam.Ieškau galimybės papildomai užsidirbti, tik kolkas nelabai sekasi.Mastau netgi dingti iš Lietuvos, bet vaikai..Šiuo metu man tikrai labai sunku cry.gif Niekada dar taip nebuvo.
Atsakyti
QUOTE(Wandene @ 2005 05 15, 14:22)
Na ne man tikrai neužtenka tiek kiek yra sad.gif Nes tai tikrai nedaug,net nežinau kaip išgyvenam.Ieškau galimybės papildomai užsidirbti, tik kolkas nelabai sekasi.Mastau netgi dingti iš Lietuvos, bet vaikai..Šiuo metu man tikrai labai sunku cry.gif Niekada dar taip nebuvo.


Nurimk ir nusiramink. Kaip sakoma - tamsiausia būna prieš aušrą. Buvo man periodas, kai gyvenau iš 2 litų per savaitę. Siaubas kaip prisimenu sad.gif Bet išbridau kažkaip...
Mano patarimas - nesidraskyk per daug, jei jau visai riesta, pabandyk pasroviui plaukti. Kartais nutinka ir stebuklai. O kai pritrūks maistui, garsiai čia patrimituok. Po litą kitą vistiek kas nors sumes wink.gif Laikykis drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(milabra @ 2005 05 15, 21:36)
Nurimk ir nusiramink. Kaip sakoma - tamsiausia būna prieš aušrą. Buvo man periodas, kai gyvenau iš 2 litų per savaitę. Siaubas kaip prisimenu sad.gif Bet išbridau kažkaip...
Mano patarimas - nesidraskyk per daug, jei jau visai riesta, pabandyk pasroviui plaukti. Kartais nutinka ir stebuklai. O kai pritrūks maistui, garsiai čia patrimituok. Po litą kitą vistiek kas nors sumes wink.gif Laikykis  drinks_cheers.gif



Wandene, tikrai, jei prastai su maistu, tai sakyk, mes padesim kiek galesim, nors trupuciuka 4u.gif
Atsakyti
Aš taip pat sutinku padėti, jei reikia smile.gif Tik sakyk smile.gif Nesijaudink, manau, daugumai iš mūsų teko patirti stygių... Brrr... Baisu net prisiminti... Bet išgyvenom... Gyvenimas žengia į priekį smile.gif
Atsakyti
Jau ko gyvenime neismokau-tai pinigu taupyti...Kiek turiu tiek isleidziu. PAkele atlyginima-na ir ka??? Kito men atlyginimo diena-turiu lygiai tiek pat kie ir prie pakelima..
Poziuris mano i pinigus toks-jie man reikalingi tam, kad galeciau daryti tai ko pati noriu. Sakykim-uzsimanau vaziuoti prie juros-ir vaziuoju.. Noriu pas drauge i kita miesta nulekti-ir lekiu. Patinka koks daiktas-perku. Nosriu paskambint-ir skambinu.
Kol kas tfu tfu tfu-sekasi uzsidirbti paciai. Stengiausi pati buti savarnakiska visada. Principas-islaikys vyras man netiko niekad. Ir pritaikyti savo poreikius prie galimybiu. Jei nesisektu-net neisivaizduoju, ka daryciau, tiesa sakant...nes esu labai jau prie ju pripratusi wink.gif ne tiek prie graziu daiktu-kiek prie laisves pojucio, kad galiu daryti ir valgyti, ka noriu ir su kuo noriu.
As irgi daznai aukoju piniguciu, nes labai jau visu gaila... o jau WANDENEI tai butiniausiai padeciau smile.gif
Atsakyti
Finansai - skaudžiausioji mano vieta. Paskutinę savaitę ir depresiją dėl to sau įsivariau... Sūnui rudenį į mokyklą, vasarą nori važiuoti į stovyklą - tad automatiškai reikia ir begales daiktų pirkti. Tėvas alimentų nemoka, seneliai padeda kiek gali. Pusę mano algos suryja mokesčiai. O mažojo poreikiai kasdien vis didesni. Kurį laiką pavyko taupyti - dėjau pinigėlius į vokelį (juodai dienai). Tačiau greit jie ištirpo. Sunku imti pinigus iš tėvų. Kartais net gėda. Tad ir nervai nebelaiko - nužliumbiu kokį posmelį virtuvėj atsisėdus. Geresnio darbo ieškoti? Nesiryžtu. Neturiu visiškai pasitikėjimo savimi. Tad net pavasaris nedžiugina.
Atsakyti
QUOTE(Edma @ 2005 05 16, 10:37)
Finansai - skaudžiausioji mano vieta. Sunku imti pinigus iš tėvų. Kartais net gėda. Tad ir nervai nebelaiko - nužliumbiu kokį posmelį virtuvėj atsisėdus. Geresnio darbo ieškoti? Nesiryžtu.  Neturiu visiškai pasitikėjimo savimi. Tad net pavasaris nedžiugina.

Apsvarstyk savo galimybės, gal tu iš tikrųjų nusipelnei geresnio darbo??? Ir pabandyk, tiesiog susitvarkyk CV, papildyk ir pasiuntinėk nieko neisitikėdama smile.gif Na, pabandyk, čia juk net ne ryžto reikia, o keliolikos minučių darbo ir tik panaršyt internete smile.gif na, tikrai pabandyk smile.gif
Man taip pat būna sunku, nuomuojuos butą, o dar bjaurūs žmonės skolų man pridarė, buvau tikrai didelėj skolų duobėj... Po truputį krapštausi... tikiuos iki rudens susimokėsiu visas susikaupusias skolas doh.gif O jei tikrai reikia ir tėvai gali tau šiek tiek padėti, tai kodėl gi ne? Juk tai ir jų anūkas... O ašaros tai dažniausiai ir mano būna dėl finansų, nes žinau, kad extra atveju neturiu kur kreiptis pagalbos ir visada tenka krapštytis pačiai... Bet kartais kažkas pagaili ir ima ir nukrenta pvz. kokia premija... Lyg iš dangaus palaima...

Laikykis 4u.gif Ir tik napasiduok savęs graužimui ir gailėjimui, jei neišeina šiais metais į stovyklą, tai paaiškink sūnui... Žinau, skaudu... bet ir tokie dalykai grūdina...
Atsakyti
Esu NUSTEBINTA, KOKIOS JŪS ŠAUNIOS.Noriu tiketi, ir tikiuosi, kad viskas pasikeis i gera.Ačiū, tiesiog, kad esat 4u.gif SEKMES VISOM smile.gif
Atsakyti
Ech finansai, finansai, finansai... Sunku, bet kažkaip sukamės. Aisku daug padeda tėvai, tačiau mano amžiuje aš turėčiau jiems padėti verysad.gif , deja yra atvirkščiai. Bet perdaug nesiskundžiu. Neatsisakau pasisedėjimų kavinėse su draugėmis. Užtenka taurės vyno visam vakarui. (nueinu pėstute ir gryžtu taippat, sutaupau 3lt tongue.gif ) Maista perkames kur pigiau, drabuzius - padevetuose blush2.gif
Atsisakėm kabelinės TV, už tai įsivedėm internetą. Vaikai mokykloje gauna nemokamą maitinimą (deja artėja vasara sad.gif ) bet baigesi sildymo sezonas thumbup.gif
Stengiamės džiaugtis kiekviena smulkmena.
...nors, kai vaikai nemato ir negirdi, pagalvė dažnai būna šlapia nuo ašarų... tačiau išsiverkus iš kart palengvėja
Taip ir sukamės. 4u.gif
Atsakyti
pas mane su finansai,kaip ir neblogai - su darbu pasiseke, uztenka dirbti tris dienas per savaite, ko pasekoje uz dvieju savaiciu uzdarbi sumoku saskaitas, o kitu dvieju savaiciu pinigeliai lieka man ir marcui. tetis alimentu nemoka, bet laiks nuo laiko apiperka sunu, be to priziuri tas tris dienas kai dirbu, ir uz tiek dekui, bet issiverstume kaip nors ir be jo tongue.gif
vis tik del alimentu anksciau ar veliau ruosiuosi teistis, tada ir islaidu padauges, reikes advokatui nemenkas sumas sukisti doh.gif
Atsakyti
dirbu ariui nuo ryto iki vakaro, vaiku visai nematau
Atsakyti