Įkraunama...
Įkraunama...

Limonadai [cocola,sprite,fanta ir kt.]

Nemanau, kad nors vienas yra sveikesnis. Stengiuosi išvis negerti jokių limonadų schmoll.gif .
Atsakyti
Vienas is negerumu g.gif
Atsakyti
Geriu coca cola zero ir dr. pepper - nes jie man skaniausi biggrin.gif Del negerumu juose kol kas nesuku galvos ..
Atsakyti
QUOTE(Nox @ 2010 09 25, 12:33)
Nemanau, kad nors vienas yra sveikesnis. Stengiuosi išvis negerti jokių limonadų  schmoll.gif .

Teisingai.
Kadangi esu alergiška tai jau seniai nebevartoju limonadų ir tt. Bet ir net nesinori, geriau vandens išgert thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(edita_super @ 2008 04 24, 20:00)
as tai be fantos nei dienos, blush2.gif net vaistus uzsigeriu fanta  ax.gif


Ir kuo toliau taip vartosit, tuo daugiau tų vaistų reikės. Limonadai nėra maisto produktas (jei galvoti apie maistinę vertę), o greičiau priemonė išvilioti pinigams. Norit virškinimo trakto ligų (pradedant nuo dantų ėduonies, nes angliarūgštė ardo emalį) - skanaus.
Papildyta:
QUOTE(Inevitable @ 2010 11 06, 02:44)
Geriu coca cola zero ir dr. pepper - nes jie man skaniausi  biggrin.gif Del negerumu juose kol kas nesuku galvos ..


Nesukit - skrandis pats susisuks. O tada gali būti vėlu pradėt sukt galvą unsure.gif
Papildyta:
QUOTE(Meskutia @ 2010 08 29, 19:44)
Sūnėnui tai iš viso priklausomybė nuo kolos. Susigadino skrandį, kad jam kai pavalgo jau nebevirškina maisto kol neužgeria kola ... O raugėja puvėsiais.... Dabar pas mus atostogauja tai gydomės, oj kaip sunku ...


blink.gif Jazusmaryjaaaa reikėjo su tuo sunėnu bėgt pas daktarus kuo greičiau, jei taip darėsi. Kažin, kaip jis šiuo metu gyvena?
Atsakyti
Isgeriu pora gurksniu tokiu gerimu tik kai labai uzsinoriu, o uzsinoriu koki karta per metus, jei ne reciau smile.gif Nezinau, bet manes jie netraukia ir savo vaikui neduodu paragauti smile.gif Tiek esu prisiskaiciusi apie eksperimentus su cola ir auksine grandinele, su kola ir mentos ir pan. kuo daugiau apie tai suzinau tuo labiau nenoriu ax.gif
Atsakyti
Sprite, cocacola, fanta- patys blogiausi limonadai, kokius tik galima įsigyti. Juose daug E, jie labai blogi. Nors per vasaros karščius ir gerai išgerti, bet nedažnai. Dažnai gerti negalima. Iš šių 3 variantų renkuosi "Sprite", todėl, kad jis vienspalvis, baltos, permatomos sp., o tai man asocijuojasi tik su tuo, jog ten mažiau dažiklių. Va "Cocacola" tai rudos sp., manau, kad ten daugiau dažiklių, nei "Sprite". Nežinau ar teisi aš ar ne. g.gif
Atsakyti
Vienų negeriu, vengiu kaip įmanydama ax.gif Išimtinis atvejis - į alkoholinius kokteilius.
Atsakyti
O ar žinot, kas yra "limonadas"? Tikrasis, koks jis buvo sugalvotas prieš šimtus metų? Tai vanduo su citrinos sultimis. Toks mišinys per karščius labai gerai atgaivina. Na, labai norint galima ir pasisaldinti. Va, toks tai LIMONADAS. Iš didžiosios raidės mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(pašnekutė @ 2011 10 28, 13:13)
O ar žinot, kas yra "limonadas"? Tikrasis, koks jis buvo sugalvotas prieš šimtus metų? Tai vanduo su citrinos sultimis. Toks mišinys per karščius labai gerai atgaivina. Na, labai norint galima ir pasisaldinti. Va, toks tai LIMONADAS. Iš didžiosios raidės  mirksiukas.gif

drinks_cheers.gif pritariu+meta.
Atsakyti
Kartais geriu pepsi arba sprite 4u.gif
Atsakyti
Pats geriu vandenį arba arbatą be cukraus. Tokie gėrimai yra tiesiausias kelias į nutukimą dėl insulino išsiskyrimo išbalansavimo.
Atsakyti