Įkraunama...
Įkraunama...

INDIGO vaikai


Ram, na is kur tu zinai, kaip kiti zmones masto, kaip svajoja? Pasirinkai prasta kelia savo vertes pakelimui- dirbtinai suprimityvinti visus aplink esancius. Tu jau is anksto nusprendei, kad kiti galvoja stereotipiskai, visi kaip vienas, o vat tu- originalas ir protu protas.

Pirma, mes visi skirtingi. Mes visi pergyvene tuos jausmus, kai susitinki paslapti, kai ja perpranti arba ne, kai nustatai savo gyvenimo prioritetus, visi pajute pati placiausia emociju spektra. Visi kitaip. Visi savotiskai Indigo. Manau, tiesiog vieni sugeba labiau kontroliuoti savo gyvenima, kiti maziau. Pastarieji leidzia save valdyti emocijoms, momentiniams pojuciams. Nesakau, kad tai blogai. Tai kitaip. Ivairove yra sveikintina.

Klausimelis "Indigo vaiku" zinovams. KIek skaiciau, man tai pansau i vaikus, su autizmo tipo sutrikimais. Labai idomus vaikai, savotiski, ivairiai uzsisklende savyje, daznai ypatingu gabumu. Taciau turi problemu su kitu zmoniu emociju supratimu (pvz. negali skaityti veido israisku, intonaciju). Gal cia yra <!-- GLOW begin --><font style="width=80%; filter:glow(color=red)">profesionaliu psichologu</font><!-- GLOW end -->, kurie galetu tai pakomentuoti?
Atsakyti
Įdėjau straipsnį apie Indigo vaikus
Atsakyti
mano mergina per daug domisi kosmosu , planetomis, žvaigždėmis jau nebeturiu atsakymų dry.gif
Atsakyti
laugh.gif pazistu zmogu, kuris pats yra indigo ir patikekit vaikysteje tuo visai nesidziauge. O dabar pats gali ramiai nustatyt, indigo vaikas ar ne laugh.gif laugh.gif laugh.gif
Atsakyti
idomu, kaip butent tai nustatyti?? juk visi kartais suvokiame, kad esame cia ir tuo paciu visumoje. na kazkoks keistas suvokimas pajutimas ir mane aplanko. bet as manau, kad tai jaucia kiekvienas, kaip ir norge rase: visi esame skirtingi thumbup.gif o daugelis tik apsimeta naiviais wink.gif juk taip kartais patogiau biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE (ram @ 2004 06 23, 11:27)
Hmmm, rodos gan aiškiai viską išdėsčiau. Galim būtų mėgint toliau kalbėti, tik rodos beprasmiška. Gal temą biški smulkinti, ar kaip kitaip, nežinau, gal ir ne verta buvo pradėti.

o man viskas suprantama ir aisku.. gal todel kad auginu dvi mazas indigo?
Atsakyti
QUOTE (Tuja @ 2004 06 27, 08:54)
mano mergina per daug domisi kosmosu , planetomis, žvaigždėmis jau nebeturiu atsakymų dry.gif

sveikinu - tik galima dar syki isitikinti, kad jus Tuja auginate indigo ! (ypac patiko aprasymas apie kiaule taupykle.. kazka panasaus esu patyrusi ir as wink.gif )
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Mirtishe: 21 liepos 2004 - 15:52
Baikit, miergos, jeigu rimtai kalbant, tai indigo vaikai yra kazkokie ten su autizmo pozymiais blink.gif Gi straipsnis sicia, supermamoj, idetas blink.gif
Atsakyti
mano merginai iki autistės labai toli laugh.gif super komunikabili, susibendrauja su bet kuo. praėjusią savaitę ji man pareiškė, kad moka skraidyti. Labai nustebo, jog aš dar neskraidžiau blink.gif atseit ,tai- labai paprasta,tereikia išlaikyti pusiausvyrą laugh.gif
o su kiaule taupykle jau susidraugavo thumbup.gif
Atsakyti
Nu va!!! Tai as ir sakau!!!
Atsakyti
QUOTE (Noa @ 2004 07 21, 17:01)
Nu va!!! Tai as ir sakau!!!

NOA, pazvelk i viska paprasciau, tai juk super vaikai, kurybingi fantastai, o ne su ten kokiais autizmo nukrypimais..

2tuja> maniskes (3 ir 5 m.) pasakoja kaip gyveno anksciau<?> Amerikoje - pasako ir valstija, ir miesta, ir savo draugiu vardus .. ir t.t. ir pan. thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Mirtishe: 22 liepos 2004 - 08:42
mano pažįstamos dukrelė 5 metų papasakojo kaip ji gyveno pilvelyje, kaip užgimė blink.gif
o mano dukra dabar nuolat pasiverčia simarono žirgu huh.gif
Atsakyti