Įkraunama...
Įkraunama...

Užuolaidos,roletai,romanetės ir kt langų apdaras

QUOTE(Egle 22 @ 2008 04 29, 11:34)
Man iskilo toks klausimas: o romanetes, galima plauti?  g.gif Vis tiek susikaupia ir dulkiu, o jeigu virtuveje, tai ir kvapu...

juk romanetes pasiutos is uzuolaidu, todel ne tik galima, bet ir reikia plauti smile.gif jos kuo puikiausiai nusiima nuo tu visu mechanizmu
Atsakyti
QUOTE(Nosferatu @ 2008 04 29, 11:13)
oi as net nepagalvojau, kad linas traukiasi  doh.gif
o jei 50% lino , ir net nzn kokia galima tada parinkt 50% likusios , kad nesusitrauktu ir neissikraipytu romanete  g.gif

Susitraukimo laipsnis priklauso nuo vandens temperaturos.Jei vanduo per karstas,tai susitraukti gali iki 10 cm.Geriausia lina skalbti drugname vandenyje,tai susitraukimas gali buti iki pora cm.O be to linas tokia medziaga kad su ligintuvu galima istempti iki 5 cm(reikia netingeti padirbet).
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo irmaMO: 29 balandžio 2008 - 13:26
QUOTE(reg @ 2008 04 29, 10:55)
Lino storis tai nieko blogo. Blogiau, kad isskalbus linas susitraukia, romanete issikraipo ir t.t. Taigi jei siusi pati, tai taupimo sumetimais dar galima, o jei siuveja, tai tikrai neverta. Is kitos puses romanetei ne tiek daug tos medziagos ir reikia, tai nelabai ka ir sutaupysi

preš siuvant galima lin išskalbt rolleyes.gif susitrauks...todėl paskui siurprizų jau nebus rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(irmaMO @ 2008 04 23, 14:53)
Ziurint koks tas tarpas tarp sienos ir lubu likes.Siaip tai butu galima deti begini karniza.Jis tvirtinasi i lubas,o uzuolaida ant spec.kabliuku kabinasi.



Ačiū už patarimą 4u.gif . Tarpas ten apie 15cm reiks tikslius pasižiūrėt karnizų išmatavimus g.gif
.
Atsakyti
QUOTE(Rudeninuke @ 2008 04 29, 15:37)
Ačiū už patarimą 4u.gif . Tarpas ten apie 15cm reiks tikslius pasižiūrėt karnizų išmatavimus g.gif
.

Yra tokiu karnizu kur tik vienas begelis tera.Jo turetu pilnai uztekti,jei kabinsite viena uzuolaida.
Atsakyti
QUOTE(Dalbara @ 2008 04 27, 22:06)
Gal kas žino gerų puslapių kur akis paganyt užuolaidų dekoravimui  4u.gif



www.romanzo.lt smile.gif


Atsakyti
QUOTE(aurute111 @ 2008 05 02, 17:56)
www.romanzo.lt  smile.gif

ačius kažkada buvau čia 4u.gif

bet vis kažkaip nerandu sau tinkančio varianto dėlto, kad mano langas mažas kaip špokinyčia doh.gif ir jis dar ne sienos centre o daugiau šone doh.gif

user posted image

Čia miegamasis. Kažkaip nesinori labai uždengt užtamsint kambario unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(aurute111 @ 2008 05 02, 18:56)
www.romanzo.lt  smile.gif

dekui Aurute 4u.gif puiki galerija, daug graziu ideju, domina vitrininia langai, tikrai sau ka nors pritaikisiu, bent jau zinau ko noriu.
Papildyta:
QUOTE(akvilyte @ 2008 04 29, 16:08)
preš siuvant galima lin išskalbt  rolleyes.gif  susitrauks...todėl paskui siurprizų jau nebus rolleyes.gif

Arba pasinaudoti chemines valyklos paslaugomis, nes uzuolaidu skalbti ir lyginti namu salygomis doh.gif , tegul tuo uzsiima tie kas turi tam skirtus spec. prietaisus. Kalbu apie savo 5m ilgio uzuolaidas.
Atsakyti
QUOTE(Dalbara @ 2008 05 02, 22:43)
ačius kažkada buvau čia  4u.gif

bet vis kažkaip nerandu sau tinkančio varianto dėlto, kad mano langas mažas kaip špokinyčia  doh.gif  ir jis dar ne sienos centre o daugiau šone  doh.gif

user posted image

Čia miegamasis. Kažkaip nesinori labai uždengt užtamsint kambario  unsure.gif

http://www.unland.de...nster-ideen.htm

man šitos patiko g.gif ką manot g.gif

user posted image
Atsakyti
Sitam adrese, ir ne tik pagal mano nuoroda, yra gana daug ideju uzuolaidoms, romanetems ir roletoms. Reikia tik pavartyt psl: http://www.bhg.com/d...ardware/?page=4
Atsakyti
QUOTE(Rudeninuke @ 2008 04 29, 14:37)
Ačiū už patarimą 4u.gif . Tarpas ten apie 15cm reiks tikslius pasižiūrėt karnizų išmatavimus g.gif



QUOTE(irmaMO @ 2008 04 29, 17:42)
Yra tokiu karnizu kur tik vienas begelis tera.Jo  turetu pilnai uztekti,jei kabinsite viena uzuolaida.


as isvis karnizu nedeciau.. Yra tokie begeliai be karnizu kuriuos galima tvirtint i siena ar lubas..
Papildyta:
QUOTE(Egle 22 @ 2008 04 29, 12:34)
Man iskilo toks klausimas: o romanetes, galima plauti?  g.gif Vis tiek susikaupia ir dulkiu, o jeigu virtuveje, tai ir kvapu...


pati as to niekad nedaryciau schmoll.gif neisivaizduoju kaip reiktu atardyt ir isimt tuos kauliukus ir galine juosta ,o veliau vel graziai sudet ir uzsiut doh.gif
Patikesiu tai padaryt zmonems kurie tuo uzsiima,..
Atsakyti
Noriu daugiau suzinoti apie romanetes. Mano svetaine jungta su virtuve, erdve nemaza, ir svetaines langas su durimis i balkona. Balkonas bus tikrai daznai naudojamas, zadam ten pasistatyt kokius baldelius ir pan, taigi tos durys bus daznai varstomos. Jei kabintume uzuolaidas, tai jas reiktu nuolat atitiraukinėti, todel manau grazu butu daryti triju daliu baltas lengvo audinio romanetes, tvirtinant prie lubu. Norejau patarimo, ar verta ant svetaines lango jas kabinti? Ir beje, kaip su ju valymu? Jos plaunasi ar kaip? Ir kainele butu idomu, kiek preliminiariai kainuotu?
Papildyta:
QUOTE(Dalbara @ 2008 05 02, 22:43)
ačius kažkada buvau čia  4u.gif

bet vis kažkaip nerandu sau tinkančio varianto dėlto, kad mano langas mažas kaip špokinyčia  doh.gif  ir jis dar ne sienos centre o daugiau šone  doh.gif

user posted image

Čia miegamasis. Kažkaip nesinori labai uždengt užtamsint kambario  unsure.gif


Hmz...Man graziausia miegamajame baltos ilgos, iki pat zemes uzuolaidos, taip ir erdve didina wub.gif Bet kadangi langas sone ir dar nera didelis, galbut tiktu romanete, bet ja gerokai virs lango prie lubu tvirtinciau ir daryciau platesne nei langas, kokio lengvo balto audinio, galima ir su siuvinėtais ornamentais. Arba ant lubu tvirtinti begini karniza ir kabinti ilgas uzuolaideles, tik as velgi kabinciau jas placiau negu eina tik langas- nes tokia siaura uzuolaidos juosta, kaip pats langas nesiziures g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Neo_laura: 03 gegužės 2008 - 14:34