Įkraunama...
Įkraunama...

Mašininis siuvinėjimas

QUOTE(Kvaki @ 2012 04 27, 05:43)
Sveikos, siuvinėtojos  4u.gif

Seniai jau varvinu seilę į siuvinėjimo mašinas, bet...

Kol kas tik su paprastas mašina aplikacijas bandau, tik, kad daug daugiau laiko suvalgo ir ne taip gražiai gaunasi...

Norėjau paklausti, kaip su siuvinėjimo mašina aplikacijas siuvinėjate? Pirmiau išsikerpat reikiamo dydžio medžiagėlės gabaliuką ir po to jį prisiuvat, prisiuvinėjat, ar pirmiau prisiuvinėjat, o po to apkerpat?

Aš vis pirmuoju būdu darau, bet su mažų detalyčių nelabai eina taip prisiųti...


Kuo puikiausiai siuvineja, cia instrukcija...pvz kaip siuvineti kilputes ranksliuosciams..
.......

 ! 
Nuotraukos ištrintos dėl per didelio formato. Dėkite ne didesnes nei 500-600pixelių nuotraukas.


moderatorė irmulia
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo irmulia: 12 gegužės 2012 - 07:14
bigsmile.gif

o cia ranksluostukams reikia tiesti ta siuvinejimo flizelina bigsmile.gif
reiks pabandyti pasidaryti ranksluostuka wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Baterflay @ 2012 05 05, 21:48)
....



O kas čia per puškalas 12 paveikslėlyje? Kokias jis atlieka finkcijas, ir ar galima tokį įsigyti lietuvoje? blush2.gif

Merginos gal žinote kaune gerą parduotuvę kur prekiauja flizelinais ir t.t.? smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo irmulia: 12 gegužės 2012 - 07:12
QUOTE(vilmutee @ 2012 05 06, 13:30)
O kas čia per puškalas 12 paveikslėlyje? Kokias jis atlieka finkcijas, ir ar galima tokį įsigyti lietuvoje? blush2.gif

Merginos gal žinote kaune gerą parduotuvę kur prekiauja flizelinais ir t.t.?  smile.gif


Tas klyjuojamas purskalas yra pardavime. ir jis kainuoja 26 lt

Atsakyti
Grazus yra tie Smart needle ranksluosciu pakabinimai. wub.gif
As jau pabandziau pasidaryti toki pakabinima ir be purskalo-gavosi. ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Asta M @ 2012 05 06, 20:59)
Grazus yra tie Smart needle ranksluosciu pakabinimai.  wub.gif
As jau pabandziau pasidaryti toki pakabinima ir be purskalo-gavosi.  ax.gif

http://hotimg23.fotk...71_36/towel.jpg[IMG]
Mano bandymas. blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Asta M: 06 gegužės 2012 - 21:17
QUOTE(Asta M @ 2012 05 06, 14:15)

labai grazus darbelis wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Taurė @ 2012 05 08, 00:46)
labai grazus darbelis  wub.gif


Aciu, Taure, tai mano aplikacijos pirmas blynas. ax.gif Labai bijojau daryt, bet kai pabandziau-labai patiko. mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Asta M @ 2012 05 08, 05:14)
Aciu, Taure, tai mano aplikacijos pirmas blynas.  ax.gif Labai bijojau daryt, bet kai pabandziau-labai patiko.  mirksiukas.gif

Šaunus blynukas wub.gif

Mergytės, man reikės išsiuvinėti rankšluosčius dovanoms. Būkit geros, papasakokite kaip sudėti teisingai, kokius stabilizatorius naudoti ? Ir labiausiai neramina klausimas dėl kitos pusės siuvinio. Taip ir palikti kita puse ? Kitai pusei naudoju arba balta arba juodą siūlą g.gif Ir ar stabiliazuoti ir kita pusę ?
Atsakyti
Gal kas zinot kur rasti parsisisiust rutos sakele? Ziuriu cia labai jau nepopulirus augalas tarp uzsienieciu biggrin.gif
Atsakyti
Labai grazus jusu darbai thumbup.gif , as svajoju apie siuvinejimo masina. Gal galetumet parekomenduoti kokia masina? Ar esat patenkintos savomis masinomis? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Guodde @ 2012 05 19, 07:56)
Labai grazus jusu darbai thumbup.gif , as svajoju apie siuvinejimo masina. Gal galetumet parekomenduoti kokia masina? Ar esat patenkintos savomis masinomis? 4u.gif

Paskaitykite temą nuo pirmo puslapio. Panos labai daug diskutavo apie mašinas 4u.gif

Mergaitės, turiu embird 2003 versiją. Nesuprantu kaip naudotis verysad.gif Turiu daug dizainų art formatu. Net nesusivokiu kaip juos atsidaryti su embird verysad.gif Žodžiu žiūriu į programą ir matau riebią špygą
unsure.gif
Atsakyti