Įkraunama...
Įkraunama...

Mašininis siuvinėjimas

QUOTE(Kvaki @ 2012 05 30, 09:34)
Ačiū, Asta,
jau ir pati truputį daugiau pasidomėjau... Kaip ir visada kai pradedi rimtai domėtis jau ir žinai daugiau... smile.gif Deja į profesionalias neįtaikysiu niekaip, ir noriu siuvinėt daugaiusia raides ir aplikacijas. Nors gal vėliau ir paveiksliukus norėsiu, kol kas tik dailesnėm aplikacijom norisi...

Tos trys tikrai panašios labai, tik va apie Brtother mažai žinau.
Bet va pagalvojau, kad gal užteks man ir JANOME 200E . Ji nelabai skiriasi nuo MC350E bet kaina tai skiriasi neblogai. O dar va Rusijoj žiūriu kainos gerokai mažesnės nei čia Kaune prašo... Bandysiu iš ten gauti...

auramina372, sakykit ar garsiai jūsų mašina dirba? Youtubėj žiūrėjau kaip siuvinėja, tai tas garsas kažkaip stiprus pasirodė.  ax.gif

brother mašinos JAV daug populiaresnes nei bernette. Kodėl, nepasakysiu, tiesiog susidarė tokia nuomonė. Labai giria jų kokybę. apie bernette išvis mažai girdėjau. Tik prieš pirkdama pažiūrėkite lankelių dydį. Pradžioje atrodo, kad ai, užteks ir mažo. Man bent taip atrodė, nors mano mašina nupirkta su gan nemažais lankeliais, bet "apetitas kyla bevalgant". Jei mašina neturėtų galimybės naudoti mega lankelio (trijų pozicijų) būtų liūdna, nes labai jau jis man patiko, todėl dasipirkau 4u.gif Dabar kaip tik siuvinėju drugelius, tai nereikia dažnai perdedinėti i lankelį, nes visus norimus drugelius sumėtau į vieną dizainą bigsmile.gif
Profesionali ir nereikalinga. Svarbu išsirinkite tokią, kurią "peraugsite" ne taip greitai. Siūnant ar siuvinėjant su laiku norisi vis daugiau galimybių 4u.gif
Mano tokia http://www.berninaus...3-i377-sUS.html , turiu daug laiko jos "peraugimui" doh.gif Kai prisėdu kažką daryti, dažniausiai turiu turėti instrukciją šalia wub.gif
Mano mašinos garsas labai labai tylus 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Taurė @ 2012 05 30, 16:31)
Jei jos tokios identisko, skiriasi tik kaina ir priimamas formatas, reikia pagalvoti kuris formatas geriau. Man pvz exp fromatas nepatinka, nes ju spalvu palete labai maza ir jei issiverciu kito formato dizaina i exp, jis pameta spalvas, reikia viska atitaisyti. Gal jef geresnis ?
Dar mergytes, niekaip nerandu ant 2003 embirdo kaip irasyti pamodifikuota dizainiuka i usb !! Yra pasirinkimas isirasyti i flopy disc, bet kas siais laikais juos naudoja  doh.gif
Susimeciau paprastai copy paste budu, tai ne visus imestus nuskaito masina po to. Tiksliau nuskaite visus, isskyrus viena, kurio reikejo  doh.gif
Vakar man ne siuvinejimas, o bedu vakarelis buvo  blink.gif  Lizdu prisuko apatinis siulas, virsutinis trukinejo kas kazkiek laiko. Pirma karta pameginau naudoti geresnius siulus. Kol naudojau ebay pirktus pigius siulus, trukdavo tik karta, arba visai netrukdavo, dazniau netrukdavo visai. Vakar istaciau Medeira ir prasikeikiau umn.gif: Nors is virsaus ir gavosi graziai viskas, bet apacioje kelios barzdos, reikes galvoti pamusala suknei, kad negrauztu vaikui krutines tos barzdos  doh.gif
Dar pastebejau, kad man butinai reikia atskiro siulu laikiklio, nes tie kur ant masinos uzdejus horizontaliai, kaip rekomenduoja, protarpiais susipina jei stipriau trukteli persikeltama didesni atstuma adata  lotuliukas.gif  Tada ir ivyksta trukimas. medeiros siulai uzvynioti ant labai mazos spulytes, tai jauciu ir buo problema plysinejomo, nes stipriau patraukus masinai perdaug issisukdavo ir prisiveldavo ant sukimosi asies  doh.gif


Sveikute, sui embird man sunku dirbti... mazinti ir didinti piesini, todel naudoju Wilcom , kuri tau idedu

http://depositfiles....files/gjwpy758m

I apacia lizda prisuko , nes virsuje reikia daugiau priversti siulo itempima, arba netinkamas popierius apacioje. Jai bina labai plona medziaga , tai as naudoju pieriu klyjuojama printeriams, priklijuoju apacioje ir siuvineja kuo puikiausiai.
iI apacia prisisuku paprasto siuvimo siulo nmr 140
Atsakyti
QUOTE(Kvaki @ 2012 05 30, 16:34)
Ačiū, Asta,
jau ir pati truputį daugiau pasidomėjau... Kaip ir visada kai pradedi rimtai domėtis jau ir žinai daugiau... smile.gif Deja į profesionalias neįtaikysiu niekaip, ir noriu siuvinėt daugaiusia raides ir aplikacijas. Nors gal vėliau ir paveiksliukus norėsiu, kol kas tik dailesnėm aplikacijom norisi...

Tos trys tikrai panašios labai, tik va apie Brtother mažai žinau.
Bet va pagalvojau, kad gal užteks man ir JANOME 200E . Ji nelabai skiriasi nuo MC350E bet kaina tai skiriasi neblogai. O dar va Rusijoj žiūriu kainos gerokai mažesnės nei čia Kaune prašo... Bandysiu iš ten gauti...

auramina372, sakykit ar garsiai jūsų mašina dirba? Youtubėj žiūrėjau kaip siuvinėja, tai tas garsas kažkaip stiprus pasirodė.  ax.gif

Zinokit, nera taip jau kad visiskai tyliai, bet normaliai
Atsakyti
QUOTE(Baterflay @ 2012 05 30, 11:21)
Sveikute, sui embird man sunku dirbti... mazinti ir didinti piesini, todel naudoju Wilcom , kuri tau idedu

http://depositfiles....files/gjwpy758m

I apacia lizda prisuko , nes virsuje reikia daugiau priversti siulo itempima, arba netinkamas popierius apacioje. Jai bina labai plona medziaga , tai as naudoju pieriu klyjuojama printeriams, priklijuoju apacioje ir siuvineja kuo puikiausiai.
iI apacia prisisuku paprasto siuvimo siulo nmr 140

Ačiū labai už programėlę 4u.gif
Didinti ir mažinti man realiai nereikia jokios programos, nes mašinoje viską padarau, bet aišku būtų faina patogiai galėti tai padaryti ir programoje. Embird man visai patiko, tik jaučiu persena versija naujasnėms technologijoms. Jie neturi net mano dydžio lankelio doh.gif
Dėl stabilizatorių. Ši kartą, kaip ir praitus, siuvinėjau trikotažą su specialiu, klijuojamu būtent trikotažui stabilizatorium, o iš viršaus dėjau tirpstantį vandenyje. Jaučiu problema viršutiniame siūle, nes pabandžiau kitą brandą. Gali būti, kad reikia pareguliuoti, bet nebenaudosiu tų siūlų, dėsiu tuos kur gerai veikė ir nereguliavus.
Nešiu mašiną pardavėjui pažiūrėti, nes apatinio siūlo užsibaigimo sensorius kvailioja. Rodo, kad baigėsi siūlas, kai pusė dar yra. Paklausiu kartu ir dėl suvėlimo g.gif
Atsakyti
Kvaki, kada uzsinorejau siuvinejimo masinos irgi norejau Brother, bet Lietuvoje pas ka beklausiau - as jos negavau, teko pirkti Bernette Deco 340. (Nors is tikruju mano didziausia klaida, kad per mazai domejausi apie siuvinejimo masinas. Kai isigijau-tik tada pradejau dometis apie savo nusipirkta ir "iskrapsciau" labai daug ir nusivyliau. Tie exp failai, ir kad nusimusa spalvos, bet as visada darau spalvas pagal save, is tu siulu kuriuos turiu. Namams ji gerai, siuvinet ant lengvu audiniu, bet jeigu kazka rimciau - ne. schmoll.gif Dabar tikrai zinau, kad kita, jei pirksiu kada nors -pirksiu tokia, su kuria butu galima siuvineti ant uztiesalu vadinamu kaldru, tada tokia tikrai visus audinius siuvines be problemu. ax.gif Taure teisi, reikia pirkti tokia, kuria "peraugti" butu ne taip lengva. Saviske galimybes"peraugau"greitai ir supratau, kad to ko man reikia-nedaro.
Jeigu supranti ir moki skaityti angliskai siame psl yra Brother ir ne tik siuvinejimo masinu (kainos ir aprasymas):
http://www.sewingmac...achine/brother/
Reklamos nedarau - tik dalinuosi atradimu. blush2.gif Kadangi toje salyje, kur gyvenu sunku rasti siuvimui, siuvinejimui kazka, o jei kazkas yra-tai kainos kosmariskai aukstos doh.gif o i Lietuvoje ne taip daznai bunu - tai man sitas psl buvo kaip isgelbejimas. Yra jame ir lankeliai siuvinejimo masinoms bei kitos atsargines dalys ir aksesuarai ne tik siuvinejimo masinoms. As is jo buvau uzsisakius-tikrai patikima ir greitai gavau siuntinuka.
O del siulu - siandien baigiau siuvineti ranskluosti savo pazystamui. Jau buvau rasius, kad buvau uzsisakius is ebay siulus Royan - atrodo is pirmo zvilgsnio kokybiski ir spalvu palete didele ir kaina gera, kai pradejau siuvinet - trukinejo labai labai daznai ir metrazas ant riteles visiskai neatitiko-raso 400m o is tikruju 200m. Buvau sugadinus visa uzsakyma. Ta pati uzsakyma issiuvinejau su Gutermann firmos siuvinejimo siulais (Sulky Rayon 40), Superiniai siulai!!! thumbup.gif thumbup.gif Netrukinejo ne karto per visa dizaino siuvinejima ir taip graziai ir lygiai gule dygsniukai.
Atsakyti
QUOTE(Asta M @ 2012 05 30, 17:52)
O del siulu - siandien baigiau siuvineti ranskluosti savo pazystamui. Jau buvau rasius, kad buvau uzsisakius is ebay siulus Royan - atrodo is pirmo zvilgsnio kokybiski ir spalvu palete didele ir kaina gera, kai pradejau siuvinet - trukinejo labai labai daznai ir metrazas ant riteles visiskai neatitiko-raso 400m o is tikruju 200m. Buvau sugadinus visa uzsakyma. Ta pati uzsakyma issiuvinejau su Gutermann firmos siuvinejimo siulais (Sulky Rayon 40), Superiniai siulai!!!  thumbup.gif   thumbup.gif  Netrukinejo ne karto per visa dizaino siuvinejima ir taip graziai ir lygiai gule dygsniukai.

Man kolkas ebay pirkti , bet poliesterio, labai gerai siuvineja. Apatini siula irgi is ebay pirkau.
Tuoj isbandysiu Floriani siulus 4u.gif . Tegul tik pabando nesiuvineti graziau nei ebejinai po doleri doh.gif

Baterflay ta programyte mokama. Pries uzsisakant buciau labai dekinga, jei papasakotumete kuo ji geresne nei Embird. Embird gavau uz dyka, noriu zinoti ar tikrai lengviau naudotis ir privalumus Wilcom pries sumokant pinigelius. Labai aciu Jums is anksto 4u.gif
Atsakyti
Asta M - man kiek teko bendrauti su siuvimo masinu pardavejais, tai visi kazkodel nelabai gyre Brother.... nesidomejau taip placiai, tad kodel - negaliu pasakyti...esu pati turejusi Brother buitine siuvimo masina..tai visiskas nusivylimas sad.gif

mano masina viena tavo paminetu,
ELNA 8300 Xperience , ji buvo pigesne berods 200-300 nei analogiska Janome, jos tokios pacios, tik Elna turi atlenkama "stenduka" su masinose esanciais paveiksliukais

man sios masinos kol kas pilnai uztenka, nes kol kas tingiu dometis programomis, dizainu kurimu ir pan blush2.gif blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(mama_gulbe @ 2012 05 31, 00:41)
Asta M - man kiek teko bendrauti su siuvimo masinu pardavejais, tai visi kazkodel nelabai gyre Brother.... nesidomejau taip placiai, tad kodel - negaliu pasakyti...esu pati turejusi Brother buitine siuvimo masina..tai visiskas nusivylimas sad.gif

mano masina viena tavo paminetu,
ELNA 8300 Xperience , ji buvo pigesne berods 200-300 nei analogiska Janome, jos tokios pacios, tik Elna turi atlenkama "stenduka" su masinose esanciais paveiksliukais

man sios masinos kol kas pilnai uztenka, nes kol kas tingiu dometis programomis, dizainu kurimu ir pan  blush2.gif  blush2.gif

Fainuole tavo mašinytė. Manau mašina turi būti būtent tokia, kuri tinka ją naudojančiam žmogui wub.gif
Radau taviškę user posted image
Aš saviškę vešiu kitą savaitę į taisyklą pakeisti apatinio siūlo pasibaigimo sensorių, ar kaip jis ten vadinasi. Mano modeliukas dar ganėtinai naujas, pasitaiko defektų, bet sakė lengvai pakeičiamas tas sensoriukas. Siuvimui ir siuvinėjimui tas defektas netrukdo, bet nervuoja, kad perspėja apie apatinio siūlo pasibaigimą kai dar pusę likę doh.gif
Kolkas esu labai patenkinta mašinyte, bet žinau, kad tai tikrai ne paskutinė mano mašina. Svajoju apie Bernina 830, bet kolkas neturiu jai vietos doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Taurė @ 2012 05 31, 04:00)
Man kolkas ebay pirkti , bet poliesterio, labai gerai siuvineja. Apatini siula irgi is ebay pirkau.
Tuoj isbandysiu Floriani siulus  4u.gif . Tegul tik pabando nesiuvineti graziau nei ebejinai po doleri  doh.gif

Baterflay ta programyte mokama. Pries uzsisakant buciau labai dekinga, jei papasakotumete kuo ji geresne nei Embird. Embird gavau uz dyka, noriu zinoti ar tikrai lengviau naudotis ir privalumus Wilcom pries sumokant pinigelius. Labai aciu Jums is anksto  4u.gif


Wilcom irgi yra nemokama, internete ja galima uzsikrauti laisvai. Susicentruoti galima piesini lengvai, gal as prie jos pripratus, nezinau..... gera programa ir tiek ... 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Baterflay @ 2012 06 05, 17:40)
Wilcom irgi yra nemokama, internete ja galima uzsikrauti laisvai. Susicentruoti galima piesini lengvai, gal as prie jos pripratus, nezinau..... gera programa ir tiek ... 4u.gif



Wilcom aprasymas

http://embroedery.ru...s&to=art&id=242
Atsakyti
Atsiprašau, jei labai žalius klausimus užduosiu 4u.gif

Baterflay, o ką daro ta programa? Parsisiunčiau, ją, įsijungiau... ir žiūriu, kad tik užkrauti sukurtus paveiksliukus, pakeisti poziciją, pasukti...

O kaip reikėtų pakeisti linijas, koreguoti paveiksliuką?
Ar eina kaip nors pačiam susikurti paveiksliuką?

Mane domina aplikacijos, ar eina kaip nors įsikelt paprastą paveiksliuką ir tik tas linijas, kad siuvinėtų...

Kol kas neturiu mašinos, tai nusprendžiau programas pasinagrinėt 4u.gif

Su paprasra mašina, tai paprastai imu, kerpu, apsiuvu zigzagu ir viskas, tik, kad tos linijos ne tokios tiesios ir dailios gaunasi...

Atsakyti
Mergytės, ar bandėte daryti "in the hoop" darbelius ? Radau nemokamų, maga pabandyti bigsmile.gif
Atsakyti