Įkraunama...
Įkraunama...

Mašininis siuvinėjimas

QUOTE(Taurė @ 2012 06 05, 18:48)
Mergytės, ar bandėte daryti "in the hoop" darbelius ? Radau nemokamų, maga pabandyti  bigsmile.gif

[CODE]

Jeigu mes apie ta pati kalbam mirksiukas.gif , tai as dariau saguciu su flitcu tai labai faina ir lengva. Pasidalink nuoroda gal ir kitiems pravers thumbup.gif
Atsakyti
Merginos, o bandėt kas programą Corel DRAWings ?

MB parsisiuntė pasižiūrėt, tai visai maloniai atrodo, ir dygsniukus keisti galima, ir jų pobūdį... Tik susikurti nuo 0 dar nebandėm ax.gif

Tuoj nebeištversiu tik programas naršyt biggrin.gif

Vis tik nusprendžiau, kad man pasižaidimams užteks paprastesnės... Janome 200 . žinau, kad tai 'atsilikęs" variantas, ale finansai neišneš pasižaidimams skirt daugiau...

auramina372, o prie jos eina pritvirtinti didesnius lankelius, ar tik tas mažiukas 14 cm... ?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Kvaki: 07 birželio 2012 - 16:26
QUOTE(auramina372 @ 2012 06 07, 06:13)
[CODE]

Jeigu mes apie ta pati kalbam  mirksiukas.gif , tai as dariau saguciu su flitcu tai labai faina ir lengva. Pasidalink nuoroda gal ir kitiems pravers  thumbup.gif

Truputį suklydau, projektai ne nemokami, tik visokie pamokomi filmukai nemokami,
http://www.emblibrar...spx?page=videos
Noriu pameginti padaryti padekliukus po puodeliais g.gif
Papildyta:
QUOTE(Kvaki @ 2012 06 07, 09:25)
Merginos, o bandėt kas programą Corel DRAWings ?

MB parsisiuntė pasižiūrėt, tai visai maloniai atrodo, ir dygsniukus keisti galima, ir jų pobūdį... Tik susikurti nuo 0 dar nebandėm  ax.gif

Tuoj nebeištversiu tik programas naršyt biggrin.gif

Vis tik nusprendžiau, kad man pasižaidimams užteks paprastesnės... Janome 200 . žinau, kad tai 'atsilikęs" variantas, ale finansai neišneš pasižaidimams skirt daugiau...

auramina372, o prie jos eina pritvirtinti didesnius lankelius, ar tik tas mažiukas 14 cm... ?

Jei siuvinejamo ploto tik 14cm ir didesnio lankelio uždėti neįmanoma, tai labai mažai unsure.gif
Atsakyti
As ir isivaizdavau, kad 14cm iki kaklo biggrin.gif Kadangi man tai labai patiko, jau gailiuosi, kad toks mazas. Bet zinau, kad su didesniu lankeliu as tikrai dar neigaliu nusipirkt. verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(auramina372 @ 2012 06 08, 01:47)
As ir isivaizdavau, kad 14cm iki kaklo  biggrin.gif  Kadangi man tai labai patiko, jau gailiuosi, kad toks mazas. Bet zinau, kad su didesniu lankeliu as tikrai dar neigaliu nusipirkt.  verysad.gif

Bet gal galima dasipirkti lankelius prie tos mašinos ? Mano pvz mašinos komplektacijoje buvo du lankeliai, bet buvo ir galimybe dasipirkti dar du dydžius.
Papildyta:
QUOTE(Baterflay @ 2012 06 05, 10:57)

ačiū bigsmile.gif
Man realiai programos reikia kelių dizainų sujungimui į vieną didelį, arba jei didelis netinka į didžiausią lankelį, kažkaip jį išskaidyti.
Susidėti kelis į vieną, centruoti, vartyti, keisti dydžius galiu mašinoje bet išskaidyti dizaino jei netelpa į didžiausią lankelį, mašinoje negaliu. Senas Embirdas netinka, nes neturi mano modelio lankelio verysad.gif
Viliuosi, kad nemokama wilcom versija turi išskaidymo galimybę, einu skaityti info 4u.gif
Atsakyti
as kazkaip nesuprantu unsure.gif cia http://embroedery.ru...s&to=art&id=242 aprasyta Wilcom Embroidery Studio 1.5 programa, o kaip ja parsisiust?, nes nemokama parsisiunciau tik Wilcom TrueSizer e2.0 ax.gif
jai galit ,imeskit is kur pirmaja parsisiust 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(*dika* @ 2012 06 08, 04:53)
as kazkaip nesuprantu  unsure.gif cia  http://embroedery.ru...s&to=art&id=242 aprasyta  Wilcom Embroidery Studio 1.5 programa, o kaip ja parsisiust?, nes nemokama parsisiunciau tik Wilcom TrueSizer e2.0  ax.gif
jai galit ,imeskit is kur pirmaja parsisiust  4u.gif

linkomanijoje yra Embird 2003. Vyras parsiuntė, veikia normaliai. Ten ir krūvas pačių dizainu rasti galima. Prisiuntė jis man tiek, kad net neperžiūrėjau visų ir sakė dar yra doh.gif

Man nelabai patiko wilcom iš to ką paskaičiau. Kaip suprantu jis skirtas labiau naudotis turint su tuo susijusį biznį.
Man reikia programos, kurioje būtų užprogramuoti mano lankeliai.
Jau pasitariau su vyru, jis nieko prieš, kad nusipirksiu Embroidery Software Version 6 arba Floriani. Nusipirkus programą gausiu nemokamas pamokas gyvai, klasėje 4u.gif Pasitaupyti tik reikia.

Kalbant apie siuvinėjimo siūlus. Kadangi tik pradėjau siuvinėti, nežinojau kokius siūlus pirkti. Nusipirkau pigiausių ir brangiausių poliesterio pabandymui. Jokio skirtumo nepastebėjau. Pigiausiais siuvinėtas dukros sijonas atrodo taip pat gražiai kaip suknelė siuvinėta su brangiausiais. Sijonukas skalbtas ir džiovintas džiovyklėje jau kokius penkis kartus ir jokių nusidėvėjimo žymių dizaine. Daugiau nebepirksiu brangių, neverta bigsmile.gif
Atsakyti
bigsmile.gif

Siuvinijimo "komplektas" bliuskutei

FREE
Atsakyti
[quote=Taurė,2012 06 08, 09:53]
Bet gal galima dasipirkti lankelius prie tos mašinos ? Mano pvz mašinos komplektacijoje buvo du lankeliai, bet buvo ir galimybe dasipirkti dar du dydžius.
Papildyta:

Bet kiek as suprantu 14x14 visi jos pajegumai sad.gif mazesni aisku galiu nusipirkt, bet didesniam jai neuzteks prota biggrin.gif Jei as gerai suprantu
Papildyta:
Beje o kokia fraze vyras veda linkomanijoj nes as tai ten nieko nerandu blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(auramina372 @ 2012 06 08, 13:48)
Bet kiek as suprantu 14x14 visi jos pajegumai sad.gif mazesni aisku galiu nusipirkt, bet didesniam jai neuzteks prota biggrin.gif Jei as gerai suprantu
Papildyta:
Beje o kokia fraze vyras veda linkomanijoj nes as tai ten nieko nerandu  blush2.gif

Pasirodo ne is linkomanijos, bet per torentus. Pradzioje linkomanijoje ieskojo, tai man kazkaip ir uzsifiksavo ta linkomanija unsure.gif
I google irasykite embird torrent download ir rasite.
Nezinau ar isides nuoroda. Jis bande parsisiusti 2010, bet buvo su virusu sake.
http://kat.ph/search/embird/ as nieko sitame reikale nesuprantu doh.gif
Atsakyti
Pagelbesiu as jum, tik cia jau zmogus turi nusimanyt gerai kompe. As parsisiuntus Embird 8.7 , tai yra pries paskutine versija http://rutracker.org...c.php?t=3704639 visus kodus kur kiek reikejo suvedinejau is "cracksoftwares" naudotojo surasytus. Tik viena problema, naudojant embird butina isjungt interneta, kad nepasidarytu update. Taigi sekmes susidraugaujant su kompu biggrin.gif
Atsakyti
Siuvinejimo masina Janome 200 turi tik tai dar mazesni lankeli, didesni lankeliai ne jos pajegumams. schmoll.gif Jau tada geriau pirkti Janome MC300e, aisku jeigu leidzia finansai, nes siai masinai bent jau galima atskirai nupirkti Giga lankeli 230x200 mm.
http://www.sewingmac...nome-hoop-d.htm

Is mano tu 3 isvardintu siuvinejimo masinu-pati normaliausia (kainos ir atliekamu funkciju atzvilgiu) yra Elna 8300E. thumbup.gif Jei buciau zinojus daug anksciau apie ja tiek info... doh.gif

As ir mano vyras ieskojom programu, kurios padetu daryti dizainus, aplikacijas, koreguotu, skaidytu i lankelius ir t.t. visas isbandem, kurios buvo duodamos atsisiusti FREE is visur, kur tik buvo galima schmoll.gif schmoll.gif schmoll.gif ir vis delto teko pirkti Bernina Designer Plus V6. Sumoket sumokejau doh.gif , bet dabar dziaugiuosi, nes ji daro viska!!! thumbup.gif wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Asta M: 10 birželio 2012 - 01:39