Įkraunama...
Įkraunama...

Priežiūra vaikam ir mamai po gimdymo

QUOTE(molli @ 2005 06 10, 12:17)
Na aš prieš gimdymą 10 dienų gulėjau VGN patologiniams tai likau patenkinta ir gydytojom ir sesutėm, per gimdymą irgi visi buvo thumbup.gif , po gimdymo irgi viskas buvo gerai.Tiesa po gimdymo daviau keliom seselėm po 10 lt. doh.gif
antrą kartą gimdyčiau irgi VGN thumbup.gif


Tai va....----davei ir buvo tau thumbup.gif , o as nedaviau, tai buvo blink.gif
Atsakyti
as pirma gimdziau VGN ir likau labai patenkinta ir sesuciu ie neotologai ir daktarai visko ir pogimdyviniam laikotarpi viskas praejo thumbup.gif ir niekam nei sokoladu nei ko dar, nedalinau schmoll.gif .antra vaikeli irgi gimdysiu ten,tikiusiu nenusivilsiu smile.gif
Atsakyti
gimdziau VGN prieziura kaip ir nesiskundziu per labai, nes nelindau tom susiraukusiom mymrom i akis, galvoju, kad ir pirmas, susitvarkysiu pati jei jum jau taip rankos nukris. bet vienai seselei esu dekinga, tikrai nuosirdziai paklausdavo ar nereik padet, parode kaip pamperi uzdet, uzpakali nuplaut, pacia mane apziuredavo patepdavo kazkuom kad greiciau gyciau. nieko nedaviau, nors kai iseidinejau norejau atsidekot, bet jos nebebuvo sad.gif bet jau neontologe mega_shok.gif
Atsakyti
QUOTE(mamalelia @ 2005 04 28, 13:01)
ash irgi taip manau. deja, pati matyt gimdzhiau, kai nebudejo tie "lux" daktarai ir slauges  sad.gif
dar priesh gimdyma teko 10 dienu "be reikalo" gulet patologiniam, tai ten apskritai visos sesutes piktos kaip shirshes nuolat lakstydavo, paskutine diena, su viena ju labai susipykus ir apsizhliumbus pagaliau ishsiaishkinau - pasake man pati sesute "mes tokios piktos ir nedemesingos tik todel, kad egzistuoja vidinis konfliktas tarp musu (seseliu) ir daktaru. neva tai, jos daro purviniausius darbus ir nuolat turi mus prizhiuret, o daktarai karta apsilanke tik pinigus pasiima. po to, jos savotishkai kershija daktarams, kad jie su jomis nesidalina"
manau toks tai butu atsakymas. po gimdymo reik duot ir daktareliams ir slaugems, jei nori kad ateitu bent palu pakeist..
zhinoma yra koks tai procentelis tokiu zhmoniu, kurie dirba taip kaip mes noretume be jokio papildomo lito..bet labai jau ne daug..ir ne visoms pavyksta gimdyt ju budejimo metu  smile.gif

Abu vaikus gimdziau VGN.Ilgai gulejau patologijoj ir visos sesutes ir slauges buvo labai geros ,ramios ir rupestingos.Daktarai skirtingi...Labai nepatyko aplinka po gimdymo akusheriniam sk.Ten tvarkos mazai,valo palatas karta per diena,o savaitgali nevale
Atsakyti
Gimdžiau Antakalnyje. Gimdymas - super, priežiūra blink.gif . Be to man naujagimių sesutės ar kaip jos ten vadinasi, kurios vaiką paima iš kart po gimdymo (man buvo daryta operacija) vaiką sušaldė, kad vargšelis kvepuot nustojo, o po to tik po paros atėjo neonatologė ir pasakė, kad vaikui viskas gerai. Kaip prižiūrinčios taip ir naujagimių seselės yra šlykščios išskyrus aišku tas naujagimių seseles, kurios dirba dieną darbo sienomis. Šokolado turėjau visą stalčių, bet teko jį atiduoti virtuvės darbuotojams, nes daugiau nebuvo kam. Į klausimus atsakinėjo lakoniškai, nieko dorai nepaaiškindavo. sad.gif
Atsakyti
Aš vieną gimdžiau Antakalny, o antrą - VGN. VGN jokių priekaištų neturiu, viską, ko reikėjo - padarė. Ant blakstienų nešokinėjo aplink, tačiau užsukdavo labai dažnai, pakeisdavo pampersus, perrengdavo ir t.t. Labai dažnai tos sesutės-slaugės keitėsi, tai nespėjom niekam jokių šokoladų ir duot ax.gif

O Antakalny, tai tos pogimdyvinės priežiūros ir nebuvo praktiškai. Pamenu, buvo labai silpna man ir ant kojų sunkiai pastovėjau. O užpakaliuką plaut prisireikė vaikui pirmą kartą. Rankos dreba, kojos linksta... Tai palatos kaimynė pakvietė seselę, kuri visa nepatenkinta nuplovė dukrytei užpakaliuką po šaltų vandeniu, sakydama, "kad nenudeginčiau, kaip Marijampolėj buvo" blink.gif O paskui pridūrė, kad dėl naujagimio visais klausimais kreiptis reikia ne į ją, o į koridoriaus pačiam gale esantį naujagimių skyrių.....Taip ir įsivaizduoju, kaip su pliku užpakaliuku nešanti vaiką, alpstanti mamytė šliaužia į kitą koridoriaus galą pagalbos g.gif
Atsakyti
Pimą gimdžiau Antakalnyje. Niekam nieko nemokėjau. Gimdymo metu priežiūra mane visai tenkino, neturiu jokių nusiskundimų. O pogimdybinėjė palatoje, tai nelabai kas skubėdavo, ko paaiškinti, bet aš ir neprašiau, kad sau nervu negadinčiau. Vaikiukas buvo ramus, tai ramiai ir partunojom tas kelias dieneles.\

O antrą galvoju gimdyti VGN. Nežinau, ar tiesa, bet girdėjau, kad Antakalnyje epidūrą daro tik toms, kurios iš anksto susitarę su daktarais. Aš nesiruošiu tartis su jokia daktare, pas ką pateksiu, pas tą. Bet noriu epidūro.
Atsakyti
Gimdžiau VGN, kadangi pirmą kartą, tai neturiu su kuo lyginti, bet tikrai nesiskundžiu g.gif Niekam nemokėjau, bet ir gimdymas, ir po to dvi dienos, praėjo normaliai. Gal man lengviau buvo, nes tiesiog nepakenčiu šokinėjimo aplink, ir nuolatinių patarimų kaip ką daryti - jei nežinau, pasiklausiu g.gif Tai ten niekas nešokinėjo, o man ir nereikėjo. Iš karto buvom su vyru sutarę, kad jei gimdymas bus sunkus, tai jis nakčiai pasiliks ir padės su vaiku, bet neprireikė, tai tik dienom padėdavo, galėjo būti kiek norėjo, niekas namo nevarė ax.gif Dėl padėjimo su naujagimiu, tai bambutę valė sesutės, parodė kaip reikia daryti, turėjo parodyt atseit ir kaip perrengt, bet pati anksčiau padariau viską - nu nereikia gi didelio mokslo sauskelnes pakeisti ir šliaužtinukus apvilkti g.gif kažkaip visai nebijojau schmoll.gif Vieną kartą kviečiausi sesutę, nes nemokėjau vaikui krūties paduoti, tai atėjo, parodė, o paskui jau ir pačiai išėjo. Ai, nežinau, kadangi jokių komplikacijų kaip ir nebuvo, tai nelabai jau man tos pagalbos ir reikėjo, net nesugalvodavau ko klausti doh.gif Va, daugiau klausimų kilo grįžus namo, bet čia jau kitas dalykas mirksiukas.gif
Atsakyti
Aš gimdžiau Antakalny, tai man ten buvo viskas gerai. Sesutės Naujagimių skyriaus iš vis labai fainos visos-užeidavo, paklausdavo ar viskas gerai, ir šiaip jei kas - nueidavau, pasakydavau kas ir kaip - visada ateidavo, paaiškindavo, padėdavo. O dėl pogimdyvinės priežiūros irgi viskas neblogai. Tik viena akušerė buvo devil.gif, kitos neblogos, o viena tai labai labai gera ir švelni buvo.
Kažkaip keista, kad tokios prieštaringos nuomonės... g.gif
Beja, sesutėm nei vienai nemokėjau, tik išvažiuojant vyras kvietkelių ir saldainių davė bigsmile.gif
Atsakyti
Gimdziau VGN ir vien del pogimdines prieziuros nenoreciau ten grizt. Visu pirma, del tos sovietines aplinkos. Palatos baisios, o gydytoju kabinetai graziausiai atremontuoti. Bet tai tik smulkmenos, svarbiausia mamos ir kudikio prieziura. Kadangi as buvau po cezario, tai 2 ar 3 naktis mazyle miegojo atskirai, bet ryte man ja atnesdavo kokia 10-13 val, o tai mane vare i nevilti ir i asaras (mamai krutis skauda, o vaikelis maitinamas kazkokia gliukoze). Ir tos zindymo pamokeles... Akusere per max. 10 sek. sugebejo parodyt, kaip zindyt vaikeli. To rezultate nugrauzti speneliai ir 2-3 dienas alkana mazyle. Kai 3 diena atejo neonatologas ir pasvere mazaja, issigando kad numete per daug svorio, tai pagrasino kad neisleis is ligoninees. Tada kvietem pries kiekviena maitinima akusere, kad taisyklingai pridetu ja prie kruties. Va tada ir pamaciau kaip godziai mazyle rijo pieneli. O juokingiausia buvo, kai pries israsant is ligonines kartu su visais dokumentais dave ir atmintine kaip zindyt vaika. doh.gif doh.gif doh.gif
Atsakyti
QUOTE(boachaeva @ 2006 01 27, 10:55)
Nežinau, ar tiesa, bet girdėjau, kad Antakalnyje epidūrą daro tik toms, kurios iš anksto susitarę su daktarais.


Gimdžiau Antakalnyje, su niekuo nesitariau ir niekam nemokėjau. Gimdymas - viskas thumbup.gif , akušerė vis siūlė "ko nors nuo skausmo - vaistų ar epidiūro", tik, kadangi nelabai skaudėjo, aš atsisakinėjau. Na po to leidau į veną kažko suleisti smile.gif
Tačiau po gimdymo - kažkas baisaus. Gal kad penktadienį patekau, pirmadienį paleido - nemačiau nei vienos normalios akušerės ar seselės. Nors šiaip tikrai nesu išranki. Niekas nieko nepaaiškino kaip su leliuku elgtis, vaikus, kaip kažkas minėjo - iš tikro "išmėtydavo", kai užsikišo mažyliui nosytė ir pradėjo dusinėti - kol priprašiau kad išvalytų nosytę, pati vos ant kojų nustovėdama ėjau gal 3 kartus, ir tai viską padarė tik 4-tą kartą, kai mažylį nunešiau pro pamirštas uždaryti smile.gif naujagimių skyriaus duris ir paguldžiau seselei ant stalo po nosim. unsure.gif O pačios siūles apžiūrėjo tik vieną kartą... Žodžiu bardakas...sad.gif
Atsakyti
Aš savo mažylę gimdžiau VGN. Buvau patenkinta tiek mažylės tiek ir savo priežiūra. thumbup.gif Žinoma gydytojai mokėjau po gimdymo, bet su vyru nusprendėm, kad tokiai nuostabiai gydytojai tikrai negaila. 4u.gif O sesutės ir nekviestos po kelis kartus ateidavo paklausdavo ar viskas gerai, pamokydavo kaip prie krūtinės dukrytę pridėt. Žodžiu, mano prisiminimai tik geri. Jei gimdysiu tai dar kartelį VGN. Sekmės visoms, kurių dar laukia šis džiaugsmelis. 4u.gif
Atsakyti